155
Egy a Száz ellen!
  • öregharcsa
    #155
    hát már régen...
  • II Rocky II
    #154
    na ennek is annyi eezek szerint.!?:D
  • akyyy
    #153
    befejezi
  • REALista
    #152
    Épp most nyerték meg az 50 millát!
  • akyyy
    #151
  • Lacee
    #150
    mai hír
  • öregharcsa
    #149
    eddig nem fordult elő asszem....
  • akyyy
    #148
    szokott olyan lenni hogy pistabácsi jácik, nyer is x összeget, de a tv2 meg nem adja le? :D
  • öregharcsa
    #147
    khm..ma volt még egy faca 1 vs 1...és most sem mondom meg az eredményt..de én ezt csinálnám utána
  • salieri
    #146
    koszi az infot, kivancsi vagyok azert, lassan teljesen atszokom erre a dologra, bk nagyon nem erdekel mar...
  • öregharcsa
    #145
    minden forgatás un etapokból áll...azaz 1 nap 5napi anyagot tehát egy hetit veszünk fel...és egyszerre kb 5 napot forgatunk...szóval havi 1 beépítés+forgatás van....ezért nincs vége...de majd lesz nyári szünet asszem....


    salieri.!
    nem tudom pontosan csak annyit hogy előtte gyerekek játszanak....(akkor ha jól sejtem valamikor gyereknap után)
  • II Rocky II
    #144
    jo ez honapja nem azt mondtad hogy egy-két forgatűs és vége??,??akkor hogyhogy még most is megy???
  • salieri
    #143
    koszi az infot, mar csak azt mondd meg, hany het mulva lesz ez musoron? :)
  • öregharcsa
    #142
    ma jó kis 1 vs 1 játék volt...az eredményt nem mondom meg


    a playmate csajokról már ne is beszéljünk...
  • salieri
    #141
    hat nem jott be a csajnak....
  • akyyy
    #140
    jobb mint ez
  • Tatyla
    #139
    omg ennek is van topikja?
  • öregharcsa
    #138
    de van...50 milla... és csak 2 ember választja el tőlle...
  • II Rocky II
    #137
    te a következő kérdés már 600.000 Ft-os lessz.Minden kérdés értéke 100.000 Ft-al növekszik.Amugy jah jo volt a mai,nagyon,holnap tuti megnézem.Sztem elfogadja a pénzt vagy se,??könnyű befolyásolni a csajszit.Én ttuti elmennék a zsével.Nem kockáztatnák 600ezer vagy 50 milla a tét.Mert ugye ha vki tudja akkor csak 600 al növekszik a pénze.Ha nem tudja senki akkor meg 50 millával.Én megállnák.De mondjuk ezis attól is függ kinek mennyire kell a pénz.De azért 3 millás cash nem semmi.Majd kiderül.Nézzétek holnap.És verjük le a BK műsorát nézettségben.:)
  • salieri
    #136
    ez jo jatek volt tenyleg, kivancsi vagyok holnap mit fog csinalni a csaj :)
  • akyyy
    #135
    nah ez jó játék volt... csajszi végigment...
    de sváby miért várja másnapra? :SSS mikro végigment? 2 falkatag benmaradt. nincs is má pénz:D
  • II Rocky II
    #134
    kérdezd a belső embertől.
  • akyyy
    #133
    mi a fakért kellet zenéket betennui? tiszt aállazalkus lesz, ami szvsz nagoyn szánalmas:CCCC
  • ellentengernagy
    #132
    Hárman, egymás ellen
  • salieri
    #131
    egy kis nezettseg, koszi ismet a junkie nak!

    20.22-20.53 TV2 Egy a 100 ellen - 1,557 millió néző (29,6% SHR), 18-49: 575 ezer néző (26,9% SHR)
  • salieri
    #130
    latom kiakadtal :) en nem lattam ezt a reszt :) ezek szerint nem hagytam ki semmit :)
  • I.C.ram
    #129
    áááá de rohadt idegesítő ez a telitenyéérel mutogatás. Baromi nagy pancser ez a sváby...
  • I.C.ram
    #128
    LEgidegesítő a telitenyérrel való mutogatás. Állandóan így mutogat Sváby... kurva idegesítő.
  • I.C.ram
    #127
    a megint nézem, amíg el nem indulok az éjszakába. Sváby már el is durrantott egy szar poént. :P
  • cseri001
    #126
  • I.C.ram
    #125
    Szerintem már a Naplóban is gyenge volt. Egyszerűen nem űsorvezető fajta. Alig nyitja ki a száját, nem is néz ki túl szimpatikusan az ősszenőtt szemöldökével :D amit már próbálnak korrigálni. Poénjai nagyon szarok, és az Orbán viktoros interjúban is bebizonyította, hogy riporternek is szar. Lehet, hogy jó médiageci, aki a háttérből irányít, de nagyon nyomi műsorvezető.
  • M@TriX
    #124
    jah tényleg, most hogy mondod, abból az esetből tanulhattak volna, a napló sztem hozzá illik, abban király, ezek a műfajok nemigazán állnak neki jól...
  • cseri001
    #123
    Igen, pont erre gondoltam én is... a csürhére meg a csordára. Kb. ugyanaz a kategória...
  • Harly18
    #122
    Jó hogy nem csürhe vagy csorda nevet kapták. Engem már borzasztóan idegesít, ha már ezt a szót is meghallom....
    Nagyon nem áll jól a Svábynak ez a műsor, ezek az előre betanult mondatai is elég bénán hangzanak. Lehete később ez jobb lesz, de maga a játék is...nem tudom mit esznek rajta külföldön. A kérdések is irtó bénák.....Nem értem mért nem lehet a magyaroknak kitalálni saját műsort....lehet addig jobb, amíg nem jönnek a gagyibnál gagyibb műsorokkal....
  • akyyy
    #121
    ezt a falkát meg falkázást még el is lehetne viselni, de a műsorvezető bénasága már tényleg zavaró:D

    naplóba ez mgé beleillet szerintem. de mikor volt a nem a te napod, abba is kissé idétlen volt már.

    kvízyt kellet volna beletenni tőle nem is ál messze a szerencsejáték...
    elég sok műsorvezető van a tv2nél akiknek szerintem is jobban álna ez a szerep. persze ha amcsiban is így van akkro sorry:)
  • öregharcsa
    #120
    sajnos ez van ...licenc...és ami abban van az kötelező!!!
  • cseri001
    #119
    Engem nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ki volt az a bunkó, aki kitalálta, hogy a nézőközönség (akik elvileg játékostársai az aktuális játékosnak) "FALKA" legyen??? Itt tartunk? Szégyen.

    Az már más kérdés, hogy Sváby meg nem egy falkavezér típus ugyebár... Olyan iszonyat béna, hogy az már szinte fáj. A legrosszabb a dologban az, hogy még vicces is próbál lenni, meg lazának látszani, de közben meg olyan, mintha zabszem lenne a seggében.
    Tegnap saccperkábé 10 percig tudtam elviselni a műsort, elsősorban a minden kérdés utáni "falkázás" miatt (nagyon idegesítő), másodsorban Sváby töketlenkedése/erőltetettsége miatt.

    Fentiek szerintem nem csak az én véleményemet tükrözik, legalábbis remélem...


  • öregharcsa
    #118
    5/nap...tehát 1hetet
  • Richard90
    #117
    egy nap alatt emnnyi részt vesztek fel?
  • öregharcsa
    #116
    hogy a hülyék is megértsék....sokan vannak