393
  • Tockos
    #233
    Gamepaddal szeretném játszani a játékot be is állítottam a játék elott az irányítást de a játékban megiscsak a billel lehet irányítani hogy lehet beállítani a gamepadot nincs valakinek valamilyen megoldása?
  • reaper4
    #232
    az fx ek alapból szarok sajna... az összes.
  • Attila889
    #231
    azért kérdezem mert szaggatott a gépemen a Sega Rally...aztán jó lenne vele játszani :)
  • Attila889
    #230
    szerintetek egy 2.0 GHZ-s géphez milyen kártya illene jól? :D
    Azt mondják hogy Geeforce FX5200-as de azom van sé egy kaki XD
  •  Evil
    #229
    Na aztis jo tudni, én elöször minden billt végignyomkodtam mire megtaláltam mivel kanyarodik, gáz fék stb :D Elsőre meg azthittem csak controller el megy.. :S
  • arty
    #228
    bal CTRL :D

    tul snassz lett volna nekik az évek ota megszokott C vagy V vagy F1 stb bill ...
  • kryst
    #227
    Hogy lehet ebbe a nézetbe játszani? Én nem jövök rá sehogy.
  • Elveon
    #226
    Sega Rally Revo első 10 perc!
  • Waczkor
    #225
    Ajánlom a szagatott gázadást.Tehát ugye nyomod folyamatosan a gázt,kanyarban befordítod a kocsit,esetleg lassítasz attól függ milyen a kanyar,majd mikor keresztbe áll leveszed az újjad a gázról majd gyorsan vissza.És akkor nem pörög ki annyira és faszán bevehetők ezerrel a kanyarok.Gyakorlatilag lassítani is ritkán kell,ha a kanyar előtt elkezded a kanyarodást,akkor ezzel a módszerrel kanyarban is lehet simán korrigálni:)
  • kryst
    #224
    Ebben nem lehet nézetet váltani valahogy? Eszméletlen rossz irányítani.Én eddig soha egyszer sem tudtam utólérni az autókat.Pedig nyomom nekei rendesen.
  • hiba
    #223
    Most vegülis akkor hogy lehet megoldani hogy pl joy-al leglabb lehessen iranyitani?
  • Attila889
    #222
    kipróbáltam...kicsit szaggat.Nem nagyon....De vészesen nemtomirányitani :S
  • grebber
    #221
    Dirt-öt :D még nem probáltam de elmondások alapján elvileg csak mediumon fog menni nálam.
  • Skyline
    #220
    Nemtom,belecsűrök a gépbe holnap még 1 giga memót meglássuk,de nekem vhogy furi hogy a dirt fullon futott 1280*1024-ben hibátlanul ez meg agyonröcög...
  • grebber
    #219
    Nekem nincs gondom vele!
  • Skyline
    #218
    Nekem az egy gondom annyi hogy ez optimalizációban egy rakás fos,full grafin akadozik,ennél komolyabb grafikával rendelkező cuccok meg vidáman hasítanak....
  • Waczkor
    #217
    Relatív.Ha rákattansz akkor nem lehet abbahagyni:)
    Ha bejön az irányítás,és tudsz versenyeket nyerni,akkor le fog kötni.
    Gondolom nem veszed meg,akkor meg annyit megér szerintem bőven:)
  • Bence94
    #216
    helo azt kérdezném meg hogy milyen a játék megéri játszani vagyis meddig köt le?arra gondolok hogy egy két nap azt uninstall vagy sokárig lehet vele játszani?
  • grebber
    #215
    Passz eddig csak Quick raceket mentem + az első 3 versenyes modba voltam még.
  • Prince23
    #214
    Játékidő itt is 4-5 óra? Xd
  • grebber
    #213
    Egyszer szerintem érdemes végigjátszani a versenyeket!
  • Prince23
    #212
    Amúgy hangulatos játék szerintetek??
  • amnex
    #211
    sziaztok,én visssza olvastam direkt nem találtam amit én keresek.. :(
    a játék ikonból való inditás után : sega r launcher hibát észlelt és leált.. maga a játék exe-ből elindul végülis.. csak jó lenne felbontást, és egyéb dolgot állitani.. köszönöm
  • And5
    #210
    Az aktális beállitásaim:
  • And5
    #209
    Szrtm k**va jó játék pedig én nem szeretem az autós gémeket. Irányithatóságaot meg kell szokni, kell hozzá menni 10 kört kb. Grafikát lejjebb veszem még úgy is szép. Szerintem nagyon eltalálták a játékot.
  • arty
    #208
    graf tényleg nem rossz, de elég durva h 380mb video ram kell a maxhoz ...
    3x3 map nem igaz, több van
    nehézségallitas tényleg nincs, oriási hiba
    törs nem megléte szintén
    árkád, mit vársz? ;)

    én is többet vártam, de sztem csak apro gondok vannak - amik ugy nagyjábol meg is ölik a felhőtlen játékot :(
  •  Evil
    #207
    Grafika kiváló
    Irányithatóság sztem valami hihetetlen gáz legalábbis billentyűn..
    Rohadt kevés map 3x3 + pár Quick Races
    Nem állíthatod a nehézséget.. Championship ben persze..
    Kocsi tőrés hiányzik..
    Jah és a fék nemismert dolog.. Padlogáz falnak nekimész legfeljebb lelassulsz.. Persze azt nagyon és bukod is a mecset..

    Sokkal többet vártam én, de sajna csak ezt kaptuk.. Majd talán valami folytatás ezzel a grafikával kicsit jobban optimalizálva...
  • arty
    #206
    nem
  • Gerisone
    #205
    ebben nem törnek az autók???
  • grebber
    #204
    Na másodszorra már 24 pontal 2. lettem!
  • grebber
    #203
    Na elsőre kemény 9 pontot értem el nemtom milyen modban csak entert nyomkodtam végig azt jöttek is a futamok :D

    Szokni kell még nekem!
  • Maxtreme
    #202
    Azon nem nagyon próbálgatnám :D
  • Maxtreme
    #201
    Nálam még x1950-el is tud szaggatni lol :)
  • Attila889
    #200
    az komoly....akkor egy 2.0GHZ,768 MB RAM,Geeforce FX 5200-as kártyán szaggatni fog mint atom :S
  • Attila889
    #199
    ez a Revo csak simán az a neve hogy Sega Rally...de ha gondolkoznál akkor tudnád :D
  • And5
    #198
    Elég HC-n kanyarodnak a verdák. Athlon 64 3200+ 1GB DDR1 x800 pro vivo 16pipe -on High beallitasoknal 1024ben is tökéletesen megy time attack módban, tehát ha nincs ellenféle, ellenféllel viszont normálon is beszaggat.
  • marco2
    #197
    Ez a Sega Rally egyenlö a Sega Rally Revoval?
  • Attila889
    #196
    én nemtom :)
    Én most szedem le a játékot.....szal....
  • Prince23
    #195
    Akkor jó, utánanézek majd a jövőhéten... azt tudom, h csk szerencsére 1 dvd-s, nem dl-es:SS
  • dante3
    #194
    Jól van optimalizálva, nem egy dirt, de kinek a pap, kinek a paplan!
    1024 minden maxon stabil 40-50 fps!
    Dirtben ilyen beállításoknál csak diavetítést láttam!:D