102
A számítógépes játék bolondít
  • odex
    #102
    kecske fing
  • Amiga
    #101
    Gumiba vele!
  • berlinboy6329
    #100
    Jééé!! Ték! :)
  • berlinboy6329
    #99
    Manhunt jó! >:)
  • macselek #98
    Addig egy szót se szóljál, amíg nem ismered azt a gyereket. :) Kurva könnyü így okoskodni, de magyarázhat neked az ember...
  • Code92
    #97
    a játék öl butít és állati hosszú időre leköt(már amelyik...) 1 szó mint 100 én 34 játékot jáccotam ki, eddig sem érdekelt a játékok rossz hatása nem most fogom abbahagyni a játszást ennyi.
  • bardocz
    #96
    hazugság,folyékony kenyér és a kenyér se bolondít
  • Dave John
    #95
    a sör bolondít:/
  • Rexor
    #94
    Man Hunt POWA!
  • magus
    #93
    öl butít romlásba dönt
  • bardocz
    #92
    én meg még régen amkor kicsi voltam hasba rugtam egy lányt mert majdnem eltölte az orromat úgy rámbaszta ajtót,de nem hiszem hogy doom2-től lett volna mert akkor minimum láncfűrész
  • OrioN the S
    #91
    én meg betörtem a nővérem orrát ,mert mindíg elvert mortalba... de az nem a játék miatt volt ,hanem túlzott agresszió D: kicsi voltam még...
  • Pigo
    #90
    OFF
    Egyik osztálytársam 9 évesen Mortal Kombat lázban égett.Oszt fejbe rúgta a húgát.
  • OrioN the S
    #89
    akkor én vagy terrorista vagy terrorista elhárító leszek :D juhéjj
  • ffxi
    #88
    Jack Thompson rulez
  • bardocz
    #87
    egy magyar srác grand turismo 4-ből ment clio kupába onnan meg nascarba is versenyzett
  • RaZoK
    #86
    az apja remélem azért kipicsázta :|
  • mila69en
    #85
    "aki GTR -zik az autó vezsenyző"--->erre már volt példa:) nem pont GTR de a szimulátorok világábol ment a pályára:)
  • Deajka
    #84
    Öhhhmm, aki meg Rts-t játszik az tábornok lesz, aki GTR -zik az autó vezsenyző, IL -s meg pilóta? Vagy mi? Egyébként a szülőknek kell odafigyelni a gyerekre. Ez tény. Van ismerősöm aki a kis gyereknek 3 éves korában már valami játék programot szedett le , hogy hadd játszon a gyerek. OK, tényleg gyerek progi de akkor is! Miért köti a gyrereket a géphez? Ilyenek is vannak és az erőszakos játék elferdítheti a gyerköc értékitéletét pont a belefeletkezés/"mindent megtehetek én vagyok az isten" miatt.
  • mila69en
    #83
    lego csak egy hülye pálda volt:) a te kedvedért legyen akkor egy virtuális barbis játék:=)

    szerintem ha lenne egy ilyen hivatalos felmérés hogy ki lopott el othonrol több autot és karambolt csinált vele, a játékosok és azok között akik a büdös életben lenem ültek egy game elé sem játszani(vagy nagyon keveset játszottak).....én arra szavaznék hogy nyert a második csoport:)
  • mila69en
    #82
    pedig nem bonyolúlt nah arra gondóltam, hogy ha nem gta-t játszik hanem valami mást, mondjuk egy szép szerepjátékot vagy mittudom én:) valszeg akkor is elvitte volna fater kocsiját és karambolt csinál:)
  • bardocz
    #81
    jó ez igaz de olyans zinten mindent ere akarnak fogni hogy lassan még a lego is ártalmas lesz
  • Rise Against
    #80
    hát azért a legó az távol áll a vezetéstől, nem ébresztene ilyen ösztönöket egy gyerekben. A virtuális dolgok nagyobb hatással vannak az emberre.
  • bardocz
    #79
    legót tologat ezerrel akkor is akár elviheti fater kocsiját mert legóba überpro volt ez kb olyan mint ha valaki nfsu2 miatt hal meg xD
  • odex
    #78
    ezt most nemértem.
  • mila69en
    #77
    és kitudja ezt alátámasztani... hogyha egy lego játékkal játszott vólna utána nem viszie el a kocsoit és karambolt csinál?
  • odex
    #76
    én is játszok mondjuk semmivel nemlettem hülyébb vagy már ennél nemtudtam hülyébb lenni XD de ez azokra vonatkozzon ez a topik akikre hatással van! mert ha azt vesszük akkor én egy olyan sztorit hallottam hogy gta3-ommal nyomta a gyerek ozt elvitte a faterja kocsiját ozt karambolt csinált...
  • tigeroo
    #75
    hülye vagyok guággág
    kelett nekem játszanom..

    ha kiskoromba a homokozóban gilisztás homokot ettem akkor a homokozó a hibás? vagy ha a szétszórt legómba beleléptek a szüleim akkor az építőkocka volt a hibás?

    amugy a san andreas pont 18+ játék...amúgy olyan ez mint a filmek ; ne csodálkozzon az aggódó szülő ha egy véres film után nem tud aludni a cseppség, aki meg zizi az csak bele éli magát ezekbe a gyilkosoknak szerepébe, aztán "fúdegonoszaszámítógép" meg ilyenek
  • bardocz
    #74
    én GTA SA-ban volt hogy egy küldetést ne tudtam megcsinálni 10x-re se de élveztem ettől függetlenül bár szerencsére ma már nem játszok vele
  • Adam69852
    #73
    sztem a játékok nem bolondítanak inkább csakaz iskolák hülyitenek :)
    mert én szerintem aki bevadul egy játéktól az akár egy akciófilmtől is bevandulhat
    amugy mikor én vagyok olyan helyzetben hogy idegesít a játék abba hagyom kidühöngöm magam szép kreatív dolgokkal :) nem félreérteni
    vagy pedig ha télleg nehéz és csak felbaxa az agyad akkor hagyd a pi**ába és uninstall :D
  • mila69en
    #72
    nem adnék rá esélyt sem, hogy nekem jöjjön:) nincs ebben semmi abszurd...rádásul én nem hiszem hogy aza gyerek annyira beteg lenne, vagy esetleg az odex egy fogyatékos iskolába járhat ahol ilyen beteg gyerekek vannak? elhiszem hogy nekik megy mert gondolom baszogatják ha aza gyerek ok nélkül ugrálna neki az embereknek és normális suliban vannak már szerintem nem lenne ott!!
  • Goth
    #71
    ha neked menne az a beteg gyerek és eltörné a karod, beverné az orrod, azon gondolkodok, vajon másképp vélekednél-e erről az egészről.
    Bizonyára hagynád magad hogy tarkón basszon egy féltéglával, hiszen csak beteg. Nah hát ez elég abszurd. Nehogy már valakinek elnézzünk bizonyos dolgokat azért, mert nem normális!
    Így soha nemis jönnének rá, hogy amit tesznek, az nincsen rendjén.
  • NEOreg3
    #70
    az játéék nerm bolondííííííííít!!!!!!!!!44444444
  • festéktüsszentő
    #69
  • bardocz
    #68
    naja, a pozitív oldalát semminek sem nézik,én pl angolból voltam teljesen hülye,csoportban talán az egyik legroszabb,1 év MMORPG után meg kb csoportban én vagyok a legjobb vagy 2. ,MMORPG-ből többet tanultam angolt 1 év alatt,mint 2.5 év alatt tanárral
  • vpifu
    #67
    Ja és KISZERETNÉM EMELNI egy TANÁR NEM TUDTA rá venni a gyereket, hogy olvasson de egy "szaros PC játék" IGEN !!!
  • vpifu
    #66
    Szeretnék ellenpéldát felhozni! Van egy ismerősöm akinek a fia eszméletlen gyenge volt történelemből, matekból, olvasásból szinte gyenge volt stb., magántanár is volt nála, sajna semmi eredmény. A szülők nagyon szerették volna ha gyerek szorgalmassan tanult volna, de sajna semmi eredmény. Nem volt semmi ami érdekelte volna a tanulásban. Így semmi eredményt nem tudtak kisajtolni belőle. Pedig már harmadikas volt a srác és olvasni alig tudot. Én tanácsoltam nekik, hogy probáljon mutatni neki valami jó történelmi stratégiai játékot hát ha bejönn. Több játék megmutatása után, - persze módjával - Ceasar III. megtette a hatását. . . Akik ismerik tudják nem véres játék. Jelenleg a srác falja a könyveket, minden érdekli ami az ókori csatákról és az ókori történelemről szól és had tegyem hozzá most indul egy történelem versenyen és készül angol nyelvet tanulni!!!!!


  • bardocz
    #65
    pontosan én is les***om mi nem sikerül a játékban engem is max a windows tud felidegelni de akkor se üvöltözök meg csapkodok,max bill bácsit szidom :D
  • vpifu
    #64
    Ezeken én is kiakadok, hogy valaki egyesek szerint a PC-s játékok miatt rohangál egy colttal a suliban és halomra lövi a csoporttársait. Az elkövetőtől később megkérdezték tudja-e mi az a Doom vagy a Duke Nukem persze nem tudta mi a tököm lehet. Pedig aki csak jó pár játékot használt is nagyon tudja mik is a fent emlitett játékok. Szerintem az sokkal károsabb ha túl sok tiltás van.


  • lpmaskmancick
    #63
    én régebben amikro játzsottam(bár mostanában énis megteszem),azt vmit nem sikerült megcsinálni a játékban enm idegesítttem magam,inkább a windows bugokon tok néha begurulni,azt nyomogatni a reset gombot.....