58
A laptop és PC DJ-k fóruma
  • Armagedown
    #58
    Nem igénytelenség, csak ezzel a legegyszerűbb, nem hiába csinálják a legnagyobbak is így.
    Utoljára szerkesztette: Armagedown, 2022.03.02. 17:52:44
  • Ricardo Snip
    #57
    én annyira használtam ezekhez a mixekhez a laptopot hogy arról ment a zene + Traktor Final Scratch 2.0 programal készítettem.
  • Ricardo Snip
    #56
    sziasztok van két mixem ami minimal techno stílusú ajánlom figyelmetekbe.

    honlap
    myspace
  • alsidam
    #55
    sziasztok,

    Néhány napja ráakadtam egy érdekes weboldalra, ahol notebook vagy iPhone/iPod skineket (vinyl fóliákat) lehet rendelni. Többszáz kép közül lehet válogatni, de akár saját képet is beküldhetsz. Ha elérhető áron akarod optikai tuningban részesíteni a gépedet, ami ráadásul meg is védi a karcolásoktól, nézz körül itt:

    http://skinzone.hu/?affiliate=553ae

  • Doog
    #54
    nah próbálkozok...:)
    eredmények letölthetők: www.djtoth.mlap.hu
  • sale
    #53
    Szevasztok!
    Kérnék visszajelzést ha tud valaki kölcsön vagy bérelhető min. 2 sztereo kijárattal külső usb hangkártyát lehetőleg Bp-n és közelében.
  • Christian88
    #52
    Megtudjátok mondani hogy a műsor végén melyik szám szokott menni?
  • Ice Cortez
    #51
    Amúgy Raul tényleg nagyon fain gyerek, komolyan nyomja!
    És még csak 13 éves!
  • Ice Cortez
    #50
    Én csak annyit mondok hogy: www.happydancedeejayz.hu
  • VinylToy #49
    Dj Raul a múltkor volt a helyi rádióban, vagyis egy mixe, tényleg ügyes a srác, és szerintem Ő komolyan is akarja csinálni, látok benne fantáziát. Mekkora lenne már, körbejárná az országot Kids on the decks partisorozat néven :D
  • VinylToy #48
    Mentora, az nem kifejezés, ami van zenéje az mind tőlem van, én mutattam meg neki a programokat, vásároltam vele laptopot meg minden szarságot. De inkább hagyjuk ezt a témát, mert eléggé fel tud idegesíteni.
  • OPM
    #47
    LOÁL,csak most jutott el hozzám :DDD komolyan te voltál a mentora?

    OFF
    http://djraul.uw.hu - viszont ez a gyerek még mindig qrva jó!

  • PrayerCook
    #46
    hát nincs rá időm, hogy megcsináljam az oldalt.
  • Ice Cortez
    #45
    Vinyl, amúgy jó kis oldal, csak nekem nem jön be szinte semmi, de azért király!
  • Ice Cortez
    #44
    Prayer, hogy-hogy nincs feltöltve az oldalad?
    Azt hittem hogy a linkhez tartozik egy faszás kis oldal, de ezekszerint tévedtem?! Vagy csak nincs feltöltve?
  • PrayerCook
    #43
    sztem ne feszüljetek rajta, felesleges. nem tudja micsinájjon ezér mindent csinál remix teccett vkinek? írgyatok ám nyugodtan
  • öregharcsa
    #42
    micsoda hihetetlen dolog....
  • mila69en
    #41
    háá kárcsí ittenvanik
  • VinylToy #40
    hoojjrrááá
  • mila69en
    #39
    "Pizzicato Clubban Szombathelyen"--->qurva jó hely lehet, ide el kell mennem:D
  • VinylToy #38
    igen, ez fáj a legjobban
  • mila69en
    #37
    :DDDDD pofátlanság, hogy nem említette meg a nevedet a bemutatkozásnál
  • VinylToy #36
    A legszörnyűbb, hogy én mutattam meg neki mindent erről a "szakmáról", de most már inkább letagadnám.
  • mila69en
    #35
    whhhááááóóó

    szerk:"Zenei stílusaim pedig : latin house, sláger remixek, Club house, tech-house, progressive, deep house, tribal, global underground, trance, és techno {ezeket játszom is}."--> tök jó hogy majdnem az összes stílust felsorolta
  • VinylToy #34


  • PrayerCook
    #33
    Jajaa. Én csináltam. Enya kicsit szivatott, mert szeret két hangnemben énekelgetni. De hát ettől olyan jó :D
  • Ice Cortez
    #32
    Te készítetted ezt a remixet?
  • PrayerCook
    #31
    Cső ombréz!

    Itt egy trekkem, hallgassátok, véleményezzétek :) Igaz nem teljesen saját, de most ehhez volt kedvem.
    http://prayercook.extra.hu/Enya_-_Orinoko_Flow_(Vini_Breakbeat_Remix).mp3
  • Ice Cortez
    #30
    Persze igazad van, tényleg jobb élőben keverni, de persze kölcségeseb is!
    Vágod én nem akarok fél millát cuccokra költeni hogy jó zenéket dobjak össze egy bulira! Persze ha vannak célok az ember elött, akkor hajrá, de aki csak szórakoztatni akarja magát, illetve a barátait az minek venne dj-s cuccokat, amikor feldob laptopra, vagy pc-re valami keverőprogramot és máris tudja nyomni!
    Amúgy valaki kérdezte hogy hol lehet kapni ilyen cuccokat laptophoz illetve géphez... hát keress rá, de egy csomó ilyen dj-s shopba vannak iylen cuccok!
    Pl.: zaj.hu
    Szerintem az egyik leg népszerübb shop és házhoz is hozzák a cuccokat aki nem tud érte bemenni! Nézzetek körül ott!
  • Phat Smoker
    #29
    jah..pöpec lehet!
  • mila69en
    #28
    naja, meg gondolom a minősége sem lehet sz@r:) lagalábbis a vestax nem arrol híres...meglesném közelről:)
  • Phat Smoker
    #27
    fincsi kis szerkezet!
  • Doomista
    #26
    virtual dj,mixvibes,traktor dj-t pl már probiztam,kevertem,de jobb élöben,mint pc-n...sőt sokkal jobb...
  • djlatino
    #25
    tévedés! ök valoban pc-röl dolgoznak. söt ha rövid szettet játszanak, azt elöre meg is csinálják. aztán egy kicsit bohockodnak hozzá. egyébként arrafelé cd-t nem is igen látni discoban. ma már leginkább pc, és ritkábban bakelit, de az is inkább csak a feeling miatt. az csak magyarországon van az értelmifogyatékos dj-k között, hogy lenézik a pc-t. pedig nem az a lényeg hogy miröl, hanem hogy hogyan. és leginkább az hogy mit.
  • mila69en
    #24
    na azért ez nem mondanám:) ber mindegyiknál megtalálható a laptop is, nem véletlenűl valamiről tolni kell a loopokat előszeretettel használják az abletont meg a NI-reaktor
  • neevous
    #23
    Én személy szerint még Sasha-t is idevenném.
  • djlatino
    #22
    "Hát ez mekkora szánalom...PC-n keverni lol... "

    hát igen! paul van dijk, pete tong, meg tiesto is ilyen szánalmas palik. mert hogy ök is pc-röl dolgoznak, és csak a látvány kedvéért tapogatják a bakelitot. biztos fel se tudnák tenni a tüt.
  • mila69en
    #21
    najó azért egy dvs-rendszer bejátszhat:DD
  • mila69en
    #20
    amúgymeg hogy tisztába tegyük ezta laptopdj dolgot semmiféle ableton live azmár nem laptopdj


    ennyi és nem több
  • mila69en
    #19
    lol ami ezeken a képen van az csak pár milla:DDD kapásbó a xone cucc fél misi:D de az ableton még mindíg nem egy szimpla keverő progi:)