574
Powerskip, Poweriser, Skyrunner, poweriZer, SpeedJumper, FlyJumper
  • publicwolf
    #454
    Baazeeee :)

    Felnyaltad a betonyt zetex? Skypon nem latlak sose... ejjnye... terj vissza a golyalabhoz :D ;)
  • zetex
    #453
    Köszi hogy bejöttél velem a sebészetre szépen összeöltöttek!!:D:D Tök jól nézek ki,mint egy kecske:D
  • Victor88
    #452
    Igen, lehet vele sprintelni, de nagyobb esélye van az esésnek. Megcsúszhatsz(tapasztalat). De ha figyelsz, nagy baj nem lehet.
  • zetex
    #451
    Gratulálok!!!Akkor már csak gyakorold és onnét már menni fog minden ha az biztosan megy.Próbálj cipős dobozt átugrani vagy valamit ami elmozdul és nem esel el benne!!Ma mész majd ki?Ha mész hánykor kimegyek veled aztán gyakorlunk!!
  • Victor88
    #450
    Sziasztok!
    zetex, elsősorban neked újságolnám, hogy tegnap sikerült életem első páros lábbal ugrása:P
  • zetex
    #449
    Na ez volt a meglepő,könnyebb volt mint a rajzer,kb 1kg volt darabja és lehet sokat mondtam.De a meglepő mi volt,felvették ezek az állatok a rajzerem és nekiálltak szaladni vele :D:D!Amúgy nem volt nehéz az övékkel sem csak lazára húzták és kicsit nagyon lötyögött a lábam :D.Viszont egy élmény volt :D:D
  • publicwolf
    #448
    ha mar a rajzeren tudsz menni ez sem lehet nehez, csak a labat kell esszel emelni mert gondolom volt sulya... fajin lehetett...en is kiprobalnam :)
  • zetex
    #447
    Hát én is fostam,de a leszállás volt a legdurvább!Dőljek hátra és elkapnak!!Szerinted átfutott az agyamon nem -e kinyírni jöttek ide:D:D!!Nem volt nehéz menni vele de az a magasság,meg a leszállás az kemény volt:D:D.De mindent ki kell próbálni:D.
  • öregharcsa
    #446
    tudod ki állt volna fel erre
  • zetex
    #445
    [IMG][/IMG]

    Na ezt nézzétek mivel mentem!!Nemzetek fesztiválja van nálunk és a franciákkal cseréltünk én odaadtam nekik próbálják ki ők meg nekem.Hát átértékeltem a magasság fogalmát bizonytalan lábakon:D:D
  • zetex
    #444
    Dehogy hagyom,én fogom bemutatni és majd mondom az igét nekik:D
  • öregharcsa
    #443
    az király! de ne engedd hogy hülyeségeket mondjanak, javítsd ki őket ha hibáznak...én már csak tudom hisz TV-s vagyok
  • zetex
    #442
    Na ma megint felkerültem a város honlapjára,meg jövő héten a városi tv akar csinálni egy műsort hogy mi is ez!!Sztár lesz belőlem!!:D:D:D
  • öregharcsa
    #441
  • publicwolf
    #440
    Uttesten egyenlo a halallal szerintem forgalomban. Ha neadj isten barmi miatt elesel atmennek rajtad. De sztem forgalomban meghuzna erte a sun tuti vagyok benne! En is csak akkor megyek uttesten ha nincs rajta forgalom vagy kis utca... Sajna a lukak szivatosak jo nagyot lehet perecelni ha kifordul a labad. Ekrazit! Hetvege ugyben csorrenni fogok! Ott laksz a lakotelep mellett ahol anyosom. :)
  • öregharcsa
    #439
    úttestre azért nem megyek, mert még nem biztos a "járásom-futásom" és nem is igen tervezem max kihalt terepen v forgalom nélküli utcán...de igazából a Budapesti viszonylatokban tök mind1 hogy járda v úttest, mindenhol repedések vannak azaz rossz minőségűek az utak/járdák...egyedül talán a kerékpárutak amik jól használhatóak...(és itt is tervezem a jövőben a közlekedésemet)
  • Muttley
    #438
    Thx. :)
    Csak járdán vagy úttesten is?
  • öregharcsa
    #437
    hello!

    én arra használnám, de még nem tudom/merem, hogy bejárjak dolgozni vele, inkább mint tömegközlekedési eszközön büdösödni/nyomorogni és bámulni az unott arcokat...és így meglenne a napi mozgás is...

    szeretem az új kreatív(mert az) sportokat, már gyerekként is igen hülye voltam ez most sem változott, így ezt választottam 39 éves fejjel...na látod?? tényleg hülye vagyok :))))

    jelenleg még nem tudok biztonságosan futni, ugrálni, de igyekszem megtanulni...nekem nem célom a figurázás, szaltózás, de semmi jónak nem vagyok az elrontója...és van amit szerintem kötelező megtanulni alap szinten(akadály átugrása pl)

    az én cuccom lábanként 5-5,5 kg, szóval nehezebb mint zetex koma ugrálója ezért nehezebb is vele bármit is csinálni...az ember azt hiszi 2kg ide v oda nem számít, de igen is számít...érzem a combomban :)))

    próbáltam füvön, betonon, kövön...nem vészes egyik sem...
    sebességet nem tudok mondani, de igen durva erő van benne, érzem mikor kicsit jobban ráhangolódok a dologra...

    hát igen, megnéznek, odajönnek, érdeklődnek v messziről bámulnak/röhögnek...így leszünk többen...és ez jóóóóóó

    rendőr: néznek ki a fejükből nem tudják igazából hová tenni a dolgot de látszik hogy tetszik nekik...

    parkban duma:
    rendőr - héééé, terminátorkám!! hová hová?? :)))

    mindezt teli szájjal vigyorogva...

    térdízület...szerintem a teljes testem használja(izomlázból következtetek) nem igazán érzem hogy azt külön leterhelné...inkább comb, derék, csípő, hát, vádli(meglepő)amit komolyabban igénybe vesz...mindez összefügg a rajta töltött idővel...
  • zetex
    #436
    5%negatív 25%értetlenség és 70%tetszik
  • zetex
    #435
    Nagyon szívesen és csak biztatni tudlak hogy próbáld ki!!
  • Muttley
    #434
    A végkövetkeztetésedből kiindulva, már kaptál elmarasztalást is az ügyben + az alaphangulatod sugall6ja.
    Tévedsz tehát. :)
    Informálódó kérdések.
    Kössz a gyors választ.
  • zetex
    #433
    Köszi szépen volt is vele meló,meg lesz is még ma :S
  • zetex
    #432
    Én arra használom hogy feltűnést keltsek :D ,A-B-ig,futva ugrálva ezeken belül több módon jutok el én már biztonságosan.Figurázni trükköket csinálni lehet vele sok módon én már táncolok is ha van zene,Siófokon egy part melletti discóban is voltam vele,nagy sikerrel.Fogyni is lehet vele!!A rendőrök telibeszarják egyszer kértek meg arra hogy ha lehetne akkor ugráljak már pár nagyobbat had nézzék meg ők is mit tud a ketyere.a sebességem egyszer érte el a 32km/h az volt a leggyorsabb.Én már használtam betonon,térkövön aszfalton,fűben,homokban,földön és sétálva az apró kövön is elmegyek vele!Hát lábanként az a 3.5kg még nem viselte meg az izületeimet de mindenki más!Lehet vele sprintelni,de mindig ott lesz hogy megbotlasz vagy kijönnek eléd vagy bár mi adódhat.Semmivel sem esel nagyobbat mint biciglivel vagy korival vagy deszkával.Próbáld ki és tapasztald meg miért jó.De kérdéseidből ítélve inkább provokálósnak tűnik nekem ez az egész!De nem baj mindenkinek nem tetszhet.Kevesen vagyunk de egyre többen leszünk az a lényeg,Azért mert új és sokan nem értik mire jó,nem feltétlenül rossz!!
  • Muttley
    #431
    Hi,
    Több kérdésem is van az érdeklődés jegyében:

    - Mire használjátok a "feltűnést keltő" sport jellegén kívül, kvázi azon kívül, hogy sportszerelésben, védőfelszereléssel eljutni A-ból B-be?
    - A rendőr mit szól a PR közterületen való használatához?
    - Gyorsabbak vagytok-e így, mint egy országúti amatőr kerékpáros?
    - Ez, ugye csak betonon használható, mert különben elsüllyedsz, elcsúszol stb.?
    - Térdízületeket mennyire veszi igénybe a plusz súly?
    - Sprintelni lehet-e ebben balesetveszély nélkül?
  • öregharcsa
    #430
    jó lett!! ügyesen megcsináltad...grat!
  • zetex
    #429
    Na,csak sikerült :D
  • zetex
    #428
  • zetex
    #427
  • zetex
    #426
    Nem hála az égnek pedig lekoppantom néha tovább nem tud hajlani.Meg felül én beszoritottam a csavarok alá szóval a csavarok is fogják meg belülről én is összekötöttem mint a cipőt.A fémszálat azt levágtam a gumiról oldalt szóval nem merev,hanem rugalmas.Csendesebb lett az egész tőle,nagyon köszönöm a képet és csak ajánlani tudom hogy csináljátok meg.Itt egy kép a szigetelőt nézzétek el mert elfogyott a cipőfűzőm és oda kellett valamit gyorsan raknom ,de ma csinálom meg majd teszek fel képet akkor is róla.
  • öregharcsa
    #425
    duplázva van, alátétet kipróbálom...

    örülök hogy sikerült megcsinálnod a rugóvédőt...akkor hasznos volt a képet berakni :))
    tényleg..amikor használod, és ugye a rugó hajlik, akkor nem dobja le a védőgumit??
  • zetex
    #424
    Kontracsavar anya van rajta?Duplázd meg az anyákat hátha segít,vagy tegyél alá rugós alátétet akkor nem lazul le!!Én meg megcsináltam a külsőgumiból a rugóvédőt,sőt még az alsó alumíniumtagra is ráfeszítettem így végig védve van a hátulja,nagyon jó lett és csendesebb lett az egész valahogy:)!!
  • öregharcsa
    #423
    Zetex!

    Nem boldogulok ezzel az oldalsó rögzítésekkel...mikor beállítom atomstabil, de ahogy kimegyek és kicsit ugrálgatok megint lötyögősre veszi a figurát...próbáltam már majdnem tökig tekerni, lazábbra hagyni az egészet, persze úgy hogy ne lötyögjön, de ugribugri után minden kezdődhet elölről...mit ronthatok el??
    igazából csak azért zavar mert olyan érzése van az embernek mintha nagy lenne rá a cipő....pfff...


    © publicwolf!!

    Bocs, de csak most láttam hogy írtál a gmail-re..azt viszonylag ritkán használom...hétvége okés..csörögj...
  • publicwolf
    #422
    Ekrazit!

    Mikor ernel ra, merre laksz, hogyan lehetne osszehozni a talalkat. A Hatem nagyon elborult, viszont nagyon erdekelne a rugo dolog, akar az alvasigenyem karara is, mert akkor a rendelest intezni kell mert az is ido mire megjon a rugo angliabol... Szoval kontakt publicvolt, kukac, gmail.... a tobbit kitalalod sztem.... :)
  • zetex
    #421
    Ez a megoldás nagyon jó!!
  • öregharcsa
    #420
    Holnap melóhelyen megnézek egy cuccot, ezt használjuk mi kábelvédőnek...ez egy igen rugalmas, de fémszálakkal átszőtt négyzethálós hengeres anyag...szerintem erre tökéletes lesz, ebben még nem sérült semmi pedig adunk neki rendesen...meglesem hátha jó lesz...

    a neten olyan megoldást láttam hogy bicikli külső gumit vágnak ketté és azt rakják rá...ezt a 2 lehetőséget látom egyelőre, mert a szigetelőszalag vékony és ugyanúgy sérülhet tőle a rugó hiszen ezt a vastag réteget is megtépte ami gyárilag rajta van, az meg erősebb mint egy szigetelőszalag...



  • zetex
    #419
    A lábad miatt érzed úgy hogy erősebb a rugó,ha sokat mész majd elmarad mert a lábad is erősödik meg hozzá is szoksz.A rugóra én szigetelőszalagot raktam,könnyen javítható olcsó és sok színben van,variálhatod is a rugód színét.De ha van jobb megoldásod akkor engem is érdekel!!
  • öregharcsa
    #418
    Helloka!

    Ma volt az első napom, hogy kimerészkedtem vele az utcára...vagyis egy parkba ami a közelben van...
    Mindenképp hatalmas élmény volt...
    Olyan izomlázam van hogy alig tudok bármit is csinálni...uhh..

    Megtanultam hogy bemelegítés előtt ne kezdjek el nagyon futkorászni, pláne ha még nem is megy - eredmény = óriási zakó akkor vettem észre hogy valami nem stimmel...bazz...elfelejtettem felvenni a csuklóvédőt, ott maradt a zsebemben...

    Szóval..világ életemben utáltam a felhajtást körülöttem, de rá kell jönnöm ez a sporteszköz vonza a népeket - "némá...egy kecske vagy béka vagy mi ez" v "ki ez a barom" felkiáltással, dünnyögéssel, v néma figyeléssel közelítettek meg az emberek...volt akinek nagyon tetszett az már messziről vigyorogva integetve hejehujázva jött felém, persze én ugráltam volna, de őket jobban érdekelte a cucc és megálltak dumcsizni, és ez a parknak egy néptelen része volt, direkt úgy választottam senkit ne zavarjak ill ne legyek nagyon szem előtt

    Így is volt 2 öregasszony akik a Muppet Show 2 öregére emlékeztettek ahogy ott gubbasztottak a padon és érdeklődve figyelték mit művelek..
    Valószínűleg az alacsonyan való repülés/zakózás nagymesterei lehettek mert egy szépen kivitelezett fejest amit egy fával fogtam fel 10 ponttal jutalmaztak...én annyira nem örültem neki, egy kis fadarabon csúsztam meg "futás"(kocogás) közben és az miatt volt a bukta.
    Megkérdezték sűrűn jövök-e mert ők marhára élvezték a bemutatót, ezen már csak vigyorogni tudtam...feldobtam 2 öreg nénike napját, már megérte...

    Ami érdekes, hogy a bal lábamon lévő jumpert sokkal keményebbnek érzem mint a másikon. Ez mindenkinél így van?? Viszont a rugóra sürgősen kell szereznem egy védőburkot a zakózástól egy részen megsérült a külső műanyag burkolat(a rugó nem)- hát igen, ügyes vagyok, az első komolyabb megmozduláson amortizálok rögtön ...


    na itt ugribugriztam...gyerekként is szerettem ezt a helyet, most is egész jó...
    Óhegy Park (régen Barátság Park)

    nekem nagyon jó volt mai napom, a zakókat is belevéve, hisz hozzá tartozik...máshogy nem tanulja meg az ember mit lehet és mit nem...én élveztem...

  • zetex
    #417
    Vehetsz nagyobbat csak ha kétszer olyan magasan veszted el az egyensúlyod a levegőben és rosszul érsz le akkor nagy bajod is lehet!!A levegőben meg nem tudsz korigálni,meg ha egy lábra érsz le az meg tovább lök akkor meg még durvább lesz az érkezésed!!De te tudod,ha határon vagy akkor vegyél nagyobbat de ha 5-10kgmal alatta akkor felesleges úgy is fogyni fogsz vagy nem változik,szal nem érdemes.
  • KKKKKK
    #416
    Sziasztok,

    Szerintetek érdemes, az ajánlott méretnél egyel nagyobbat venni? Nem mintha azt várnám, hogy a súlyom növekedni fog, hanem inkább azért, hogy sokkal nagyobbakat lehessen majd vele ugrani ? Vagy inkább az lesz a hátránya, hogy sokkal merevebb lesz és még akkorát se lehet majd vele ugrani, mint ami elvárható lenne az ajánlott mérettől ?
  • öregharcsa
    #415
    igen, az opera csodákra képes :))

    engem mindig hülyének néztek...már hozzászoktam:))...gyerekkoromban ejtőernyőztem(16) akkoriban a faterék néztek hülyének...ezután jó nagy szünet a sportban meló miatt...majd 35 évesen airsoftozni kezdtem, másnéven játékpuskákkal lövöldözünk egymásra...(na ez betette a kaput nekik) - muhahahaha ....és azt hitték nem tudom überelni..dehogynem...:))) íme...

    egyébként mikor jönnél meglesni a rugót??