5435
  • Watchmen
    #5111
    Köszönöm a segítséget.:D
  • Atkamon
    #5110
    URL beszúrása...
  • Watchmen
    #5109
    Az itt a probléma gőzöm sincs hogy kell linkbe tenni:D
  • VRSDM
    #5108
    legközelebb kérlek linkbe rakjad.
    sok fórumozó társad munkáját könnyíted majd meg ;)

    a nem haló aktivitásért meg köszönet :)
  • Watchmen
    #5107
    Oh sori nem ezt akartam itt azért jóval több infot meglehet tudni:


    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/08/08/avatar-fejlemenyek/
  • Watchmen
    #5106
    http://www.sg.hu/cikkek/76184/james_cameron_egyszerre_forgatna_az_avatar_2_t_es_3_at
  • Watchmen
    #5105
    Én nem tudok semmi új előzetesről valószínű majd csak a moziban láthatjuk a többit.
  • suba53
    #5104
    Azt már láttam.
    Újabb morzsák, villanások?
    Vagy majd csak a moziban?
  • Watchmen
    #5103
    De fen van feliratosan is természetesen magyar:D
  • suba53
    #5102
    Semmi újabb?
  • Watchmen
    #5101
    Mondjuk igazad van ahogy elnézem a hátteret ott lesz majd a jószág:D
  • suba53
    #5100
    Azt én a régi iskola épületéhez soroltam, de lehet, hogy valóban egy másik új snitt.
  • Watchmen
    #5099
    NA és ugyebár az új állatka:D
  • suba53
    #5098
    Kezdik csöpögtetni. :-)

    Három villanás volt benne ami új.

    Amikor Neytiri felveri a kis helikopter rovarokat, Jake a régi iskola épületében, és Jake egy vadászata nyíllal.

    Alig várom.
  • Watchmen
    #5097
    Avatar egy kis plusszal.

    http://www.youtube.com/watch?v=II66zkU1D0Q
  • cylonflatus
    #5096
    Az a rész nem lopás, hanem főhajtás....
  • VRSDM
    #5095
    a DS-ben bizony olyan lesz.
    de ez nem jelent előrelépést sajnos (vagy legalábbis minimálisat)

    ugyanis (és nem kioktatlak, hiszen biztosan tudod), kézen fekvő hogy azért ott alkalmazzák őket, mert egy kézi konzolt 1000emberből 9999 azonos szögből néz, azonos távolságból.
    szóval a lényeg kilőve.
  • mopsar
    #5094
    Az "alapból" polarizált TV-kkel az a baj (az árán felül természetesen:D) hogy csak egy bizonyos szögből, egy bizonyos távolságból használhatók csak. Most talán jobban el fog terjedni az ilyen technika mert a nintendo 3DS kijelzője is ilyen lesz. Szóval egyszer talán. De még nem ma sajnos....
  • Inquisitor
    #5093
    "árulhatnának polarizált tévéket is."
    Árulnak, csak olyan árkategóriában, hogy itthon nincs vagy kevés helyen. LG is gyárt ilyet többek között.

    Minap láttam egy részletet az "Apokalipszis most"-ból, és érdekes volt, mert a harci helikopterek jelenete egy az egyben a filmbéli nagy fa elleni nyomulás, még a kávésbögre is benne volt. :)

    Mondjuk jótól lopni nem szégyen, a Star Wars egyik jelenetében a beszélgetés meg egy (58-as?) filmből van, ami a nagy londoni légi-csatáról szól.
  • Watchmen
    #5092
    Tiszteletem!

    Akit érdekelne egy Avatar találkozó az kéretik szíves regizzen.


    http://talalkozo.learnnavi.hu
  • Lipi1980
    #5091
    Ezeket kb. 30-40 percbe is bele lehetne raktni! Vagy akár egy második részbe is :)
  • suba53
    #5090
    Kevés lesz az a nyolc perc. :-(
  • Twetr0x
    #5089
    Dreamhunt is jó lenne.
  • Watchmen
    #5088
    Én legjobban Parker, és az Ezredes vitáját szeretném látni:D
  • suba53
    #5087
    Meg valószínűleg Jake, és Neytiri "ágyjelenetének" bővített feldolgozása is.
  • Pharaoh
    #5086
    Meg a bázis elfoglalása is tuti, hisz azokat a jeleneteket is leforgatták.
  • VRSDM
    #5085
    szerintem Tsu-tei lezuhanása, majd haláltusája, majd a törzs vezetésének átadása biztos hogy bennelesz.
  • Watchmen
    #5084
    Bárcsak tudnám rá a választ leírnám:D
  • Lipi1980
    #5083
    Hmmm... Tuti hogy hülye a kérdés, de mi lesz abban a 8 percben?
  • Watchmen
    #5082
    Már én is akartam írni az új hírt:D
    Kötelező lesz az Imax, és láthatok plusz 8 percet:D
  • VRSDM
    #5081
    ekkora bevételek utána kételkednék benne hogy merik nem játszani :D
  • Atkamon
    #5080
    Na! Facebook-on azt, írják, hogy "On 8/27, return to Pandora w/over 8 minutes of Never Seen Footage, only in Digital 3D & IMAX Ÿ 3D! More info http://www.avatarmovie.com/rerelease/"

    Bár ezen az oldalon MO nincs a listán, de szerintem tuti, hogy itt is újrajátszák...
  • Midas
    #5079
    vannak jo projektorok de azok dragabak mint egy tv mert a vaszon tobbe kerul mint a tv.
  • mosoporr
    #5078
    Én az a nem hiszek el mindent tipus vagyok,ahol pénz van ott hazugság is.
    De látod ránk akarnak sózni még1méteres tévét a helyett h vetítőt fejlesztenék mert lepedőnk az van,és biztos megközelíti a mozi hatást az a méteres tévé mert az 1 ultra modern izé amire nincs szükség!
  • Midas
    #5077
    te mar csak jobban tudod mint azok akik ezzel foglalkoznak
  • VRSDM
    #5076
    árulhatnának polarizált tévéket is.
    csak mivel 100.000 HUF egy 20"-os ...
    inkább így "rabolják" ki a zsebünkből a pénzt.
  • mosoporr
    #5075
    kb 50éve létezik ez a teknika és mindvégig láttuk azt a tartalmat.
    nem láttam még ezt a filmet a hádétévémen 3d-ben de ígérem pótolom ahogy lehetőségem lesz rá és majd jelzem ha nem működik,de tudom h nem fogok lemaradni semmiről.
  • Atkamon
    #5074
    Mi felfogjuk, hogy nem a TV a 3D-s, te nem fogod fel, hogy kell olyan TV ahhoz, hogy normális 3D "élményben" részesüljön az ember. Annyi a TV-ben az újítás, hogy sokkal nagyobb a frissítési frekvenciája, ezért meg tudja jeleníteni a 3D-s tartalmat, és ezért hívják 3D TV-nek.
  • mosoporr
    #5073
    Talán ez az 1film miatt lenne érdemes megvenni 1méregdrága tévét (igen biztos szebb 1kicsit...)miután talán most értük el azt h minden háztartásban van hdtv ami elég ahoz h élesek legyenek azok a színek (nem a tévé három dés ezt kell felfogni),de a gyáraknak gyártani kell és valahogy megkell győzni az embereket h ezt is vegyétek meg mert ez kihúz a gazdasági válságból...
    részemről vége,ne szívassatok tovább!!!
  • Atkamon
    #5072
    Az a 3D-s élmény max piros-kék élmény lehettt, ami aztán hatalmas élmény... Jó élethűek vele a színek.