5435
  • Atkamon
    #5151
    Hát nem tom, én már kibírom novemberig, és akkor +16 perc lesz, meg még bónusz jelenetek, amik nincsenek teljesen készen.
  • suba53
    #5150
    Persze, nem a minőségére gondoltam, mert az csapnivaló.
    De legalább látnánk azt, amire már régóta várunk.
  • Arcor
    #5149
    Egy kamerás felvételre még az elfogadható jelző is túlzás.
  • suba53
    #5148
    A kamera elé tesznek egy polárszűrőt. Akár a szemüveg egyik lencséjét, és csak az egyik szem képét veszik fel.
    Tökéletes 2D felvétel lehetne, ami mindenkinek megfelelne.
  • Pharaoh
    #5147
    Mert ez csak 3D-ben megy nem? Azt meg nem sok értelme van felvenni.
  • suba53
    #5146
    Tavaly a bemutató után pár nappal megjelentek a mozis felvételek.
    Most meg sehol semmi.
  • Watchmen
    #5145
    Majd kiderül, de szerintem sincs veszélybe az Avatar rekordja.
    Viszont amit most nyilatkozott Cameron a Piranha 3d-ről nem értem tőle.
  • mosoporr
    #5144
    na ja csak a szemét jön... Solt ügynök böff
  • VRSDM
    #5143
    igen ütött.
    akkor.
    sokat változott a világ 97' óta.

    és ez a filmiparon is nagyon nagyon látszik ám. sajnos :/
  • mosoporr
    #5142
    kb 1000szer voltam már moziba a Titanic volt az 1etlen amit megtapsolt a közönség ez maga volt a csoda,mindenesetre én premiernap környékén ott fogok feszülni az IMAX-be és szerintem nem 1edül,erre a filmre mindenki így gondol "tökéletes" ha valami le tudná körözni az Avatárt az csak olyan lehet amibe benne van Cameron keze bár nem tudom mennyit vert rá.
    ez a pali 1 varázsló és mi csak bámulunk...
  • VRSDM
    #5141
    háromdé ide, akármi oda.
    a titanic-ot egyszer megcsinálták tökéletesre.
    szerintem nincs szó semmilyen veszélyről, és nem azért mert védem, csak próbálok reálisan gondolkozni.
    Az avatar mánia évek alatt fel lett építve. ezt majd bepromozzák hogy max 1 milliárdot és csókolom 2hét múlva leveszik...
  • mosoporr
    #5140
    Titanic jövőre vissza tér a moziba 3débe a száz éves év fordulóra veszélyben az Avatár rekordja...
  • mosoporr
    #5139
    no de addig te is megnéznéd meddig ér a lába :D
  • Pharaoh
    #5138
    A hormon szintjeit azért meg kéne nézni, ha nem akar tolószékes lenni 40 éves korára
  • VRSDM
    #5137
    :O
  • vg
    #5136
    Az igazi Avatar csajszi(14 éves, 206cm); :D





  • Paya23
    #5135
    Ha Gyűrűk Ura mindhárom részénél megcsinálták, itt is megfogják.
  • Pharaoh
    #5134
    Azt azért nem hiszem, hogy a bővített verziós DVD-re ne csinálnák meg azt a 15 perc szinkront.
  • zoliii
    #5133
    nálunk az Avatar bővített verziója nem lesz a mozikban helyette a DVD-re rakják majd feliratosan.Állítólag
  • Atkamon
    #5132
    Igen van... a hivatalos oldalon van az országok listája, ahol játsszák a bővített verziót, és Magyarország nincs rajta...
  • suba53
    #5131
    Új jelenetek a bővített verzióban
  • Watchmen
    #5130
    Egyenlőre nincsen csak a mozis verzió megy. Mire meg már rájönnének, hogy jó lenne vetíteni a bővített verziót is addigra meg már kijön a Dvd.
    Nem is értem őket még most is mennek dögivel a filmre.
  • suba53
    #5129
    Arról van valami hiteles info, hogy a Budapesti IMAX-ban is tervezik vetíteni a bővített verziót?
  • suba53
    #5128
    Collector's edition
  • Watchmen
    #5127
    Jaj kajak mindig elfelejtem bocsánat.:D
  • VRSDM
    #5126
    Kérlek használd az URL gombot. köszönjük :)

    Novemberben még hosszab...
  • Watchmen
    #5125
    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/08/27/avatar_novemberben_meg_hosszabb/#comments

    Remek hír!
  • suba53
    #5124
    http://hvg.hu/kultura/20100823_avatar_amerika_hosszabb#rss
  • Totti5
    #5123
    Ez már jobban hangzik.
  • Watchmen
    #5122
    Október környékén fog megjelenni egy Extra változat ami tele lesz extrával, és a mostani 9 perc után még látható lesz 16-17.
  • shaddam
    #5121
    Az év végi blu-rayen akkor most milyen + tartalom lesz?Vagy csak az augusztus végi verzió lesz?
  • suba53
    #5120
    Ezzek bizony vadonat új elemek az eddigiekhez képest. :-)
    A vadászat, ahol Jake egy jól irányzott lövéssel elejt egy jószágot, ezzel kivívja Tsu'Tey elismerését, a várt szerelmi jelenet....

    Az elpusztított földmunkagépek azok amik ledózerolták Jake-ék szerelmi fészkét, és ezzel mintegy legalizálták az otthonfa elleni támadást.
  • Watchmen
    #5119
    Érdekes minden új Avatar videót megnézek, de szinte az egész videó újdonságokat hozott számomra. Főleg az elején mikor a viharbölények futnak, és üldözik őket vagy mikor Jake és Neytiri a két varkocsát összeérinti számomra nem csak a robbanás az új:D
  • Monoton
    #5118
    Innen mintha csak a tüzes jelenet lenne új, a többi benne volt a filmben vagy valamelyik előző trailerben ami aztán kimaradt a filmből vagy képen láttam. Szóval ez a trailer most nem varázsolt el :D
  • Gurren
    #5117
    200km-re van :(
  • Watchmen
    #5116
    Imaxbe megy a sima verzió 22:15-től:D
    De ezt le kéne adniuk bakker....
  • Gurren
    #5115
    kurvára remélem, hogy nálunk is fog menni :( az eredeti verziót is meg akartam nézni még egyszer, ezt meg pláne.
  • Watchmen
    #5114
    Nálunk valószínű nem fog menni legalábbis Aug 27-én biztos nem max esetleg később, de addigra meg megjelenik a DVD......
    A videóhoz csak annyit tudok írni Kérem Szépen had nézzem már meg.
  • Gurren
    #5113
    lehet már tudni, hogy nálunk melyik mozik fogják vetíteni?
  • ProGabe #5112
    vazzeg, milyen jelenetek maradtak ki :O