5435
  • Hellwalker87
    #5194
    Hát amit az xpress-en kiírnak (hiába írják, hogy nem végleges technikai specifikáció) az nem nagyon szokott változni sajnos...
  • Watchmen
    #5193
    Na látod pedig olvastam ezt a mondatot, de valahogy átsiklottam felette:D
    Reménykedjünk.:D
  • suba53
    #5192
    Azért ez még adhat okot a reményre:

    "A kiadvány végleges technikai specifikációit és árát a kiadó még nem közölte, ezért a feltüntetett információk csupán tájékoztató jellegűek. A változtatás jogát fenntartjuk!"
  • Watchmen
    #5191
    xpress oldalán is fel van már írva, hogy nem lesz szinkron meg felirat se az extrákhoz.
  • suba53
    #5190
    Az miből jött le, hogy a magyarországon forgalomba hozott verzióban a plusz 16 percnek nem lesz szinkronja?

    A korábbi kiadást olyan precizen készítették el, több nyelv, számos felirat, tökéletes kivitel. Szerintem ezt nem engedik meg maguknak, hogy olyan fércművet adjanak ki, ami sokaknak kellemetlen meglepetést okoz.
  • VRSDM
    #5189
    ne vedd már magadra.
    válaszoltam a gondolatmenetedre, leírva az álláspontom. ha nem nyomtam volna " válasz " gombot, akkor is rád lenne igaz, mert alapból mindig az előttem lévő lesz így "érvényes"
    szerda este van. nyugi :)
  • Atkamon
    #5188
    És melyik mondatommal sugalltam neked azt, hogy én JC-t hibáztatom?
  • Watchmen
    #5187
    Látod látod....és ez a legszomorúbb az egészbe.
  • VRSDM
    #5186
    engem hidegen hagy hogy ki milyen nyelven tud / nemtud.

    bocsánat. nem JC-t minősíti hanem a magyar kiadókat mindenkit.
  • Atkamon
    #5185
    Hát, szerintem jópár ember lesz, aki ezeket a hiányosságokat csak otthon veszi észre, mikor először beteszi a lemezt.
  • Watchmen
    #5184
    Magyarországon nem tudom annyira biztos nem lennék benne.
  • zaki
    #5183
    hát igen, no comment.
    de azért így is venni fogják mint a cukrot.
  • Watchmen
    #5182
    Ja csak sajnos se szinkron a 16 perchez, és se felirat az extrákhoz.....nem ezt vártam.
  • Atkamon
    #5181
    Ja, csak a werkfilmben nem lesz sem magyar szinkron, sem magyar felirat... Nekem mondjuk nem gáz, de másoknak szerintem igen...
  • VRSDM
    #5180

    -3órás kibővített verzió
    -a földi kivágott részek belekerülése
    -8(!) óra werkfilm.

    na ezek jó kis számok ;)
  • ProGabe #5179




  • Atkamon
    #5178
    Hát igen, de mondjuk Moat szerint az is közrejátszott, hogy Grace már akkor amúgy is gyakorlatilag haldoklott.
  • suba53
    #5177
    Mint láttuk a szertartásban jelentős szerepe van a Na'vi közösségnek is.
    Rácsatlakoznak a lelkek fájának a gyökérzetére, és együttes imájukkal, akaratukkal segítik a folyamatot.

    Namost az első szertartáskor a Na'vik életük egyik legnagyobb katasztrófája után, zaklatottan, bizonytalansággal, félelemmel telve próbálták meg a lélekátvitelt, és nem lehet meglepő, hogy ilyen állapotban kudarcot vallott a próbálkozás.

    A győztes csata után, a reménnyel, önbizalommal teli Na'viknak valószínűleg nagyobb esélyük van a sikeres szertartás végrahajtására.
  • Watchmen
    #5176
    Na de, ha Grace Avatar teste ott van ami ugyebár nem haldokol hanem csak egy lélek kell neki akkor visszatérhet.
  • Pharaoh
    #5175
    Eywa mellett lehetnek azok a "mennyországban", de fizikálisan nem, mert nincs mibe újjászületniük.

    Bár elvileg azért nem sikerült átvinni az avatar testbe Grace-t, mert meghalt az emberi teste, ha már félúton lett volna a tudata valami pufferban, akkor sikerülhetett volna már akkor is. Szal ha akkor nem sikerűlt nem tudom miért sikerülne most.
  • Watchmen
    #5174
    Hát végtére is érdekes dolog ez. Mert akár Eywa bárkit visszaküldhet a halálból az élők sorába. Viszont egy Avatar test még mindig el kell:D
  • Gurren
    #5173
    de az azt jelenti, hogy a na'vik halhatatlanok.
  • Watchmen
    #5172
    Szerintem sikerül majd Eywa segítségével a lelkét visszajuttatni az Avatar testbe.
  • mosoporr
    #5171
    vagy akár neki is lehet 1 iker tesója akár a főszereplőnek :D
  • Pharaoh
    #5170
    Az is lehet csak visszaemlékezés lesz, vagy az is lehet, a fára való kapcsolódás után tudnak beszélni a szellemével és közben őt is látjuk.
  • Watchmen
    #5169
    Igen valószínű ez lesz.
  • fogtalak
    #5168
    Ezt a filmet megtudnám nézni 10* is
  • Midas
    #5167
  • suba53
    #5166
    Idézet a PandoraSite-ról:

    "Szerintem mindenkinek egy nagyon jó hírrel jövök. :) Felröppent a hír, amely kevésbé pletyka, hogy a mi Sigourney Weaverünk visszatér az Avatar 2-ben. Talán az Avatar fanoknak le se kell írnom, de azért megteszem, hogy Sigourney Dr. Grace Augustine szerepét játszotta az 1. részben, amiben azonban Grace meg is halt.
    Nemrég a színésznő célzást tett arra, hogy vissza fog térni az Avatar folytatásában, mégpedig ugyanúgy Grace szerepében, csak valamilyen más formában. Természetesen erre az újságírók rögtön ráharaptak, azonban amikor konkrétan rákérdeztek a dologra, Sigourney csak annyit mondott, Sigourney Weaverhogy hivatalosan nem közölhet semmit, de egy sci-fi filmben minden lehetséges.
    Személy szerint én örülök ennek, és jó lesz őt is újra látni a képernyőn. :)"

    Szerintem ez azt jelenti, amit már olvashattunk a screenerben, vagy a forgatókönyvben, hogy egy ugyanolyan szertartásben, mint amilyenben először próbálták a lelkek fája alatt, Grace lelke visszatér az avatar testébe.
  • Watchmen
    #5165
    Remek hír köszönjük:D
  • suba53
    #5164
    Cameron tud valamit. :-)

    Cameron tud valamit.
  • Watchmen
    #5163
    Sajna nálam is most épp új hátteret tett fel ami nagyon pofás lett, de ez a színes írás tényleg zavaró nekem is. Majd írni kel chetbe, hogy hé tesa jó lenne sima fekete krétával pötyögni:D
  • suba53
    #5162
    A tartalma valóban jó, de nekem kifolyik a szemem a színösszeállítás miatt.

    Egy halvány narancssárga háttérben citromsárga betűkkel írt részek, egyszerűen olvashatatlan.
    Csak úgy tudom a szöveget olvasni, ha kijelölöm.

    Nálatok is így jelenik meg ?

    Vagy lehet, hogy csak a munkahelyi proxy tilt le bizonyos összetevőket?
  • Watchmen
    #5161
    A legjobb amit eddig véltem felfedezni.:D
  • Monoton
    #5160
    Nekem már azért is megérte rákattintani, hogy láttam létezik igényes gportal oldal :D
  • VRSDM
    #5159
    Watchmen üzenete:

    http://pandora-site.gportal.hu/

    Ajánlom az oldalt mindig vannak friss hírek. Ráadásul Cameron az 1. részhez képest megint lehetetlen dolgot akar véghez vinni a másik pedig, hogy nem 45 percnyi plusz lesz a dvd-én.:D
  • Watchmen
    #5155
    Na igen az meg a másik:D
  • suba53
    #5154
    Mivel úgysincs más választásunk. :-)
  • Watchmen
    #5153
    Persze azért már, ha eddig kibírtuk akkor már ez a kevés időt is kifogjuk.
  • Arcor
    #5152
    Én is így vagyok vele, mint a filmekkel általában. Nem lesz kisebb élmény ha várnom kell, hogy megnézhessem normális minőségben.