5435
  • mflex #4909
    Én ezt szedtem le a rapidrol, a max 120m több szálon simán megvolt, szóval elég hamar lekaptam...

    MPEG-4 AVC Video / 28817 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

    Audio: DTS-HD Master Audio / English / 4146 kbps / 5.1 / 48 kHz / 4146 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)
    Audio: Dolby Digital Audio / English / 448 kbps / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
    Audio: Dolby Digital Audio / Spanish / 448 kbps / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
    Audio: Dolby Digital Audio / French / 448 kbps / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
    Audio: Dolby Digital Audio / Portuguese / 448 kbps / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
    Audio: Dolby Digital Audio / English / 224 kbps / 2.0 / 48 kHz / 224 kbps / Dolby Surround


    43gb!
  • Pharaoh
    #4908
    Az eddig megjelenteknél mindnél a bitrátát keveslik. 8000 úgy tűnik nem elég
  • berczely
    #4907
    Ez melyik verzió?
    Van már valami atom durva 1080p-s HD Bluray mittom milyen verzió ami nagyon gyönyörű?
  • mflex #4906
    Persze :D
    Ez az a rész, amikor nyíllal pont kilő egy pandorai izét...
  • nonicks
    #4905
    lebegő csukló?
  • mflex #4904
    Az asszony csinálta képet a laptopján a filmből, egész jól eltalálta bammeg, szerintem ilyen kép nem is keringett még a neten...

  • ProGabe #4903
    nem, az egy gagyi 20th century fox cucc, ugyanis az a BR klónozott verziója :)
  • Szabi84
    #4902
    szerintem a gyikusz gépemen csúszni fog a hang, vagy el sem indul de azért megcsekkolom, ha nem megy marad az mkv-s verzió
  • suba53
    #4901
    Csak77
    Mielőtt hülyeségeket írsz, tájékozódj légyszíves!

    Pharaoh
    Köszönöm, te érted miről van szó. :-)
  • Csak77
    #4900
    Ja, hogy ilyen gagyi p2p cucc...
  • Pharaoh
    #4899
    Avatar 2009 1080p Blu-ray EUR AVC DTS-HD MA 5.1 45GB. Még jó hogy nem 11GB van az 50GB-os BR lemezen.

    Ez nem mkv-s h264 rip, hanem full BR ISO


    Lejátszáshoz: ArcSoft TotalMedia Theatre
  • Csak77
    #4898
    Baromságokat irkálsz. Fenéket 45gb, 11 az (AMIABLE), a 720(CBGB) meg 8gb. Amúgy a legújabb powerdvd(CyberLink PowerDVD Ultra 3D v10) akár 3d-ben is lejátszaná, ha lenne olyan film, vagy tv.
  • suba53
    #4897
    BR verzió 1080p 45GB.
    PC-n ezt mivel lehet lejátszani?

    A 720p mkv verzió 9,5GB, azt simán viszi a KMplayer.
  • Midas
    #4896
    Jo de ezek sotetek most ir egy ciket hasra utesbol azt nem tudja hogy ezeket ilyen akcioba toljak most is lesz pl hetfon deltol hajnal egyig egy ha megveszed akkor elviheted bagoert poen volt az asda tele volt navikkal szivesen elhoztam volna egy figurat :D
  • ProGabe #4895
    pont arról szól az első rész, hogy ez lehetetlen
  • Watchmen
    #4894
    Pedig régebben milyen jó kis írások voltak az oldalon.
  • PrisonMan
    #4893
    "tette magáévá (...)








    a film BluRay-verzióját"

  • Watchmen
    #4892
    Mióta süllyedt le idáig?
  • Atkamon
    #4891
    Hozza az SG-s színvonalat ez cikk:)
  • RYO21
    #4890
    linket pls! (pm-ben)
  • zaki
    #4889
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már fent van neten blurayen
  • Watchmen
    #4888
    http://www.sg.hu/cikkek/73932/ismet_mindenki_az_avatarrol_beszel

    Brutális....
  • Midas
    #4887
    akkor az szarazfoldi nem?:) ami meg a vizben el vizi :P
  • suba53
    #4886
    És a vízalatti moszat-istenség segítségével a lelke átszáll a kopoltyús avatarjába. :-)

    És a vízalatti szex csak a második DVD kiadványon lesz rajta.

    Az ikrarakás, és a megtermékenyítés szertartása, a jó kis iszapos öblökben.
  • nonicks
    #4885
    földi mint a tengerszint felett élő navi
  • Midas
    #4884
    ez foldi navi kicsit megteveszto inkabb pandorai :)
  • nonicks
    #4883
    a földi navik elérik az a technikai fejlettséget hogy avatarokat tudnak létrehozni és csinálnak egy tengeri navi avatart és Jack lesz asz irányítója de Jack beleszeret a tengeri navik vezérének lányába és...
  • suba53
    #4882
    Nem olvastam a Pandora kézikönyvet. De ha a szubtéri kommunikációt már megoldották, akkor is minimum öt-hat év, amíg a földi pusztító armada a helyszínre érkezhet.

    És talán a föld politikai vezetése nem járul hozzá egy komplett bolygó erőszakos leigázásához.

    Talán misszionáriusokat, jószolgálati követeket küldenek, katonák helyett.

    A Pandorán maradt tudósok talán meg tudják győzni a földi vezetést egy szelídebb, humánusabb kapcsolat kialakításáról. Mert ennek a Quaritch féle megoldásnak biztosan hamar híre megy, és talán kiveszik az irányítást a pénzéhes, minden brutális megoldásra kész, maffiaszerű pénzoligarchia kezéből.
  • Survivorguy
    #4881
    Helló srácok, én is megnéztem az Avatart nagyon jó film, egyik kedvencem :) Csak ennyit akartam, viszlát.
  • Pharaoh
    #4880
    A Pandora kézikönyvben benne van, hogy tudnak fénynél gyorsabban kummunikálni a földdel, arra már nem emlékszem pontosan mennyi időbe telik.
  • VRSDM
    #4879
    én örülnék ha ilyen " életmű " film lenne a második rész.
    tényleg csak a mégjobb elmerülést kiszögezve a célba.
    aztán a harmadikban, a már teljesen megismert világban egy nagyon összetett párórás csetepatét belevágni :)
  • suba53
    #4878
    Mivel a rádióhullámok is fénysebességgel terjednek, a földre a rossz hírek csak kicsivel érkeznek meg előbb, mint a kiebrudalt csapat.
    Neytiri és Jake gyermeke már tinédzser lesz, mire a büntetőhadjárat visszaérkezik Pandorára.

    Ha úton van egy űrhajó, az valószínűleg csak a szokásos ellátmányt, hozza, és a kitermelt ércet vinné.

    Valószínű, hogy a második rész csak Pandoráról, a Na'vikról szól, és majd a harmadik részben jön a gyilkos humán gépezet, hogy bizonyítékát adja az emberiség kegyetlen viselkedésének.
  • Watchmen
    #4877
    Valami oknál fogva egymásnak esnének hm....nem is olyan rossz gondolat.
  • nonicks
    #4876
    navi vs tengeri navi...
  • PrisonMan
    #4875
    Igazából nem hiszem, hogy a következő hajón lenne víz alatti közlekedésre alkalmas eszköz. Nem tűnik logikusnak, ha egyszer felszínen van a kitermelés és szembenállás a navikkal.

    Ami nekem nem áll össze, hogyha X év alatt hazakeverednek és elpanaszolják cégvezető bácsinak, hogy csúnya navik elüldöztek minket Pandoráról, akkor vagy békén kellene hagynia a bolygót (holdat?!) és keresni a gázóriás körül valami másikat, ami kitermelhető VAAGY több és jobb fegyverzettel visszavágni. Felszínen. És ezért nem értem hogyan és miért fog a folytatás az óceánokban játszódni
  • Pharaoh
    #4874
    Mivel 6 év az út, lehet már régen úton van egy újabb hajó. Nem kell megvárni míg visszaérnek a földre és elindulnak pandorara (6+6 év)
  • mosoporr
    #4873
    Ejha :)
    Akkor a moziba is nagy levegőt kell majd venni a vízalatti jeleneteknél :D
  • Arcor
    #4872
    A befejezes alapjan valszeg jó sok dragonnal ternek vissza picit morcosan :p
  • Watchmen
    #4871
    Csak én nem állatfajba reménykedem mert az biztos lesz őj a víz alatt nem is kérdés.
    Inkább egy új humanoid fajra gondolok mint a NA'vik csak ugye vízbe élnek.


    Az emberek? Ügyesen jönnek repülővel, és leszállnak:D
  • Atkamon
    #4870
    Hát a na'vik igen, de az összes többi állatfaj valószínüleg nem lesz ugyanúgy jelen, mint a felszíenen:)

    Valami olyasmit képzelek el, mint amit a Pandorum-ban látunk, csak sokkalsokkal jobban kidolgozva, és látványosítva:D