5435
  • PrisonMan
    #4869
    csak az a furcsa, hogy hogyan fognak az emberek megint visszamenni Pandorára?! :O
  • Watchmen
    #4868
    Hát pedig lehetséges, hogy a Na'vik alsó faja pl tud vízben élni.....bármi lehet:d
  • Atkamon
    #4867
    Hát elég valószínű, hogy megismerünk új fajt, az lenne furcsa, ha nem ismernénk meg:D
  • Watchmen
    #4866
    Meglátjuk mi sül ki belőle viszont remélem a víz alatt valami új fajt is megismerhetünk nagyon örülnék neki:D
  • VRSDM
    #4865
  • PrisonMan
    #4864
    "Maga a mester erősítette meg, hogy az Avatar 2 az bizony Pandora óceánjaival fog foglalkozni, és az ottani élővilággal. Meg biztos lesz valami nagyobb harc is valahol valamikor, de ez most mindegy. Ezzel így máris elérte, hogy kicsit jobban érdekel a folytatás."
    http://filmbuzi.hu/archives/2010/04/21/vazzeg-cameron/


  • VRSDM
    #4863
    sajnos ez az az ördögi kör ami megoldhatatlan.
    vagy egy olcsóbb htpc-t kell építeni, de lehet olcsóbb venni valamilyen lejátszó boxot, pl. popcorn. az elvisz mindent, csak hát plusz egy doboz ... meg némi deákferenc :)
  • Lipi1980
    #4862
    Hehe!!!
  • zaki
    #4861
    AZ BLU-RAY, NEM blue-ray
  • Arcor
    #4860
    Valahogy éreztem, hogy az erre szánt régebbi géppel nem lesz olcsó áthidalni a problémát.
    Eth csati nincsen csak hdmi, a videokártyán viszont csak svideo. Az alaplapon viszont csak agp foglalat. :D
    Mert amugy néztem nem drága egy hdmi-s videokártya csak mind pci-os.
  • Pharaoh
    #4859
    Ha a TV-n van eth csatlakozó és alkalmas a DNLA-ra akkor hálózaton keresztül mehet. Ha nem akkor HDMI kábel kell, de akkor a VGA-n kell lennie HDMI kimenetnek és persze a TV-n bemenetnek.
  • Arcor
    #4858
    Annyira én sem vágom a témát viszont gondolkodtam hasonlón. Mi a legmegfelelőbb megoldás PC és a tv közé br filmek lejátszására? Wifi-t nem vesz, gondolom valamilyen kábellel is lehet kivitelezni.
  • VRSDM
    #4857
    :D
    amit letöltesz innen onnan akárhonnan az egy BR rip. hiába van ott hogy 1080p, az valójában már egy rip hogy elég legyen 8-10gigát leszedni a 20-30 (50-70) helyett.
    az hogy lemezen vagy wifin eteted meg a tévéddel már csak szar a pofonnak.
  • Lipi1980
    #4856
    Ezen hozzászólás (és annak folyománya) alapján kezdem úgy érezni, hogy nagyon nagyon le vagyok maradva. Én még perpill ott tartok, hogy a 720p az a HD, a 1080p pedig a FullHD, vagyis a Blue Ray. Dehogy ezt wifin, meg DLNA, meg n-es wifi??? Nekem tökéletesen megfelel, hogy a 70 cm-es pana tvmen (ami mégcsak nem is síkképcsöves) nézem meg 5.1-es hanggal.

    Inkább maradok a barátnőmnél, akinek minden porcikáját ismerem. Igaz nincs benne wifi, meg DLNA sem sem. De senki nem lehet tökéletes
  • VRSDM
    #4855
    tévébe beépített, fal meg nincs közte, csak egy kanyar a házban.
    bízok a legjobbakban.
  • Pharaoh
    #4854
    Ja, de persze távolság, fal, stb. Függő is. Meg, hogy a TV-be beépített vagy usb-s wifi adabter van-e. Mert az usb-s a mérete miatt alapból lassúbb.
  • VRSDM
    #4853
    most az n-es wifin szaggatnak a 14megások?
    az probléma :|
  • Atkamon
    #4852
    Gratulálok
  • Szabi84
    #4851
    én még csak telón néztem meg a filmet, nagyon látványos volt
  • Pharaoh
    #4850
    A dnla ok, de a wifi sebessége nem hiszem hogy bírná a BR-t. Nekem medialejétszóm van N-es wifi-vel a 1080P-s HDripeket még viszi, de a 14Mbps-es bitrátájú filmek már szaggatnak wifi-n, tekerésről nem is beszélve.
  • VRSDM
    #4849
    a wifi a megvett extrás verziót fogja bírni.
    keress rá a dnla-ra
  • Pharaoh
    #4848
    Mármint a BR-ripet küldöd wifi-n, vagy megveszed a BR-t és azt játszod le wifi-n keresztül? Mert a wifi max a rip-et fogja bírni.
  • VRSDM
    #4847
    Én is hasonlóképp cselekszem majd.

    Most lehúzom a HD verziót, monitoron elnézegetem.
    Nyárra megérkezik az otthonomba az új 2010es Bravia sorozat tagja, és ősszel meg a bluréj, minden nemű extrájával, és mindezt wifin küldöm majd rá a tévére az otthoni DLNA wlan hálózatra ami minden elektronikát összeköt egy távirányítóra és wiiii nagyon jól fogom érezni magam.

    /Igen, most felvágtam ezzel a DLNA-val, de ez sok-sok év spórolásának a terméke :) (mielőttmég nekemesikbárki)
  • Pharaoh
    #4846
    Ilyen fapados cuccot én nem fogok megvenni, majd leszedem a HD-ripet és ősszel megveszem az extrás, rendezői változatot.
  • Watchmen
    #4845
    Nem újdonság várható volt:d
  • berczely
    #4844
    Ajj ne már!
    Büdös kalózöböldben már kint a magyar 5.1

    Jöjjön már az a DVD!
  • Arcor
    #4843
    Ment privi. Remélem nem messziről jösztök, most értem gépközelbe.
  • VRSDM
    #4842
    hazaérnek szüleim és megbeszélem velük
    pont a napokban szerették volna megnézni egy házaspár-barát ismerősükkel.

    köszi szépen :)
  • Arcor
    #4841
    A mai estire van 4 foglalásom, ha érdekel valakit megadom a res numbert.

    Ülohely / Seat: Sor 5: Ülőhelyek 17,15,16,18 (5. sor tökközepe)
  • berczely
    #4840
    Köszi mindenkinek!
  • RYO21
    #4839
    Köszönöm!

    Nekem nagyon tetszik ez a szám!
  • VRSDM
    #4838
    és milyen igazad van :D
  • Monoton
    #4837
    #4828
  • VRSDM
    #4836
    ööö a sima megjelenést nemtudom hirtelen.
    valahogy április rémlik, de így mostanság 2-3 tuti. de ebben " semmi " nem lesz, csak a moziban láthatott film.

    azt tudom pontosan hogy az extrás az novemberben jön

    árát nemtudom.
  • berczely
    #4835
    Mikor jön a magyar DVD?
    Mikor jön a magyar extra változatos DVD?
    Mennyibe fognak kerülni?

    Most hirtelen ez a 3 kérdésem van!
  • Twetr0x
    #4834
    Benne van az Akkadian Empire is

    http://www.youtube.com/watch?v=pdJFcRKBmh0
  • Pharaoh
    #4833
    Javítás:

    My Name is Lincoln:

    http://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM
  • Twetr0x
    #4832
    És Akkadian Empire

    http://www.youtube.com/watch?v=pdJFcRKBmh0
  • Pharaoh
    #4831
    My Name is Lincoln:



    Guardian at the Gates:



  • VRSDM
    #4830
    volt is szó róla már hogy miaz. de én nem emlékszek :/