5435
  • Arcor
    #4949
    Annyira érdekelne miért kell :D
  • Atkamon
    #4948
    Nincs mit:)
  • Metalmilitiakid
    #4947
    nagyon köszi ez tökéletes
  • Atkamon
    #4946
    Háát, próbálkoztam, de folyamatosan mozog, úgyhogy nem tudtam úgy lekapni, hogy éles legyen...

  • Metalmilitiakid
    #4945
    Hello! Lenne egy olyan kérésem, hogy valaki fotózna ki nekem egy jobb minőségű verzióból egy olyat ahol tartja a kezében a hajának a végét amin az idegi csatlakozó van . Nem kell az egész test, inkább egy közeli kellene róla, mert a neten nem találtam (google nem a barátom:( )és nem akarok azért szenvedni egy HD film letöltésével. Előre is köszi a segítséget . Előre is köszi!
  • berczely
    #4944
    Rohadjanak meg!

    Itt nálunk azt mondta az egyik ott dolgozó hogy majd hétfőn lesz új áru...remélem akkor is 1990Ft lesz!
  • Eve0617
    #4943
    Épp most nézem BD-n,atyaég,iszonyat szép a kép. Amúgy Tetttyóban ha jól emlékszem,akkor vasárnapig (05.02.) van olcsó pénzért Avatar dvd.
  • berczely
    #4942
    Jöttem hazafelé most pár perce értem haza, közben beugrottam a Tesco-ba gondoltam megveszem az Avatar DVD-t... aha persze reggel 8kor már elhordták az összeset!

    Majd hétfőn megyek reggel 6-ra
  • VRSDM
    #4941
    vannak régebbi alkotások (nem kell nagyon régmúltra gondolni)
    melyek nagyon zajosan lettek rögzítve
    ez meg tökéletesen jól látszik a Br-en
    ellenben az mkv verzában az alacsonyabb bitráta melett, bizonyos szűrésekkel biza szebb a képe.
  • Pharaoh
    #4940
    Hogy jobb legyen a forrásnál azt nehéz elhinni. A HD rippeknél már ez a standard. A gyári Br-n soha nem lesz ilyen.
  • VRSDM
    #4939
    de pont most volt nemrég cikk erről a témáról
    hogy beismerték hogy az mkv-k minősége sokszor semmivel sem rosszabb (bizonyos esetekben jobb) mint a forrás BR
    szóval idővel ez lesz a sztenderd remélem :) /nem akarok bluréj lejátszót venniköszi :)
  • Pharaoh
    #4938
    Pontosabban az mkv csak egy konténer file ,amibe videót, több hangok és több felíratot lehet tenni. A BR-eket h.264 codecel vannak tömörítve, mint a divx csak jobb, főleg itt jön a méretcsökkenés. A hang nem sokat játszik.
  • Totti5
    #4937
    MKV is csak egy rip vagyis kevesebb = minőségben is valamivel kevesebb, na nem mintha észre lehetne nagyon venni.
  • Probatbicol
    #4936
    Én a blu-rayt vettem meg. Ez egyben életem első és valószínűleg sokáig utolsó teljes árú, megvásárolt BD filmje.

    A 45 GB szerintem úgy jön össze, hogy a következő hangsávok vannak rajta:
    - angol 5.1 DTS HD
    - német, francia 5.1 DTS
    - magyar, cseh, szlovák 5.1

    Gondolom az mkv-k azért lehetnek kisebbek mert a fölös hangsávokat elhagyják
  • TitaniumRR
    #4935
    Ezt a hiper képi- és hanghatásokkal rendelkező 45 GB-os verziót honnan lehet megszerezni és mennyiért?

    Tescoban asszonynak kérésre most vettem 1.990,- ért a DVD verziót.
    1-esével lehet csak venni. Viszik mint a cukrot.

    Tegnap még volt, aki 50-et vitt az egyik pénztáros szerint. Biztos nem Electroworld féle dealer a jobbágy-váza...
  • Luna73
    #4934
    Köszi a választ!Akkor még várok!
  • VRSDM
    #4933
    ahogy mondod
    a mostani dvd semmi extrát nem tartalmaz
    de ezt előzetesen is tudtuk már :)
  • Totti5
    #4932
    Tescós változat?:D:D

    Megvettem a DVDt. 1 lemez és csak a film, de kivételes képi minőséggel. Nincsenek extrák, egy szál sem és természtesen ez nem bővített, mert az majd nyár végén/ősszel kerül a mozikba és majd DVDre amiben már lesznek extrák és kulisszatitkok is.
  • Luna73
    #4931
    Sziasztok!
    Aki látta a Tescos változatot az nyilatkozhatna,h bővített-e a DVD?Előre is köszi!
  • Monoton
    #4930
    Úgy látszik nem minden Tescoban volt az Avatar akció mert felénk egy darab se volt -.-
  • VRSDM
    #4929
    az van hogy ami fiatalkorban érint film
    mindig nagyobbat üt agyban mint amikor már láttál sokszáz alkotást
    és szinte mindent ismersz már, max más köntösben tálalva.

    :/
  • Watchmen
    #4928
    De még így is az egyik kedvenc filmed:D
  • Csak77
    #4927
    Ez relatív. Én úgy 7-8 évesen láttam az Utolsó Csillagharcos filmet, és máig olyan szinten az agyamban van, hogy nem merem újra megnézni, mert valahol számomra az a film életem legnagyobb élménye. Remélem a folytatás, ami szintén szintén 3D lesz újra nagy élmény lesz. Mondjuk, kár, hogy nem 7-8 évesen látom az Avatart...
  • Watchmen
    #4926
    Kicsit én is túlzásnak érzem, de hát szívük joga:D
  • berczely
    #4925
    Komolyan?

    Akkor megveszem!Majd később meg az extrásat is sztem...
  • Probatbicol
    #4924
    A Tecsóban csak 1990 lesz a dvd holnaptól.
  • Atkamon
    #4923
    Nekem azért nem a legjobb film, amit valaha láttam, de az egyik hatalmas kedvencem... Azt azért túlzásnak tartom sok embertől youtube-on például, hogy "Ez a legjobb film az egész világon, sosem láttam még ennél jobbat!!!". Azért nem a legjobb a világon, de tény, hogy nagyon jó:D
  • Totti5
    #4922
    7szer néztem meg az IMAX óta. 1 hete pihentetem a dolgot hogy holnap végre az origi DVDs verzióval folytathassam:) számomra ez a film a valaha legjobb amit láttam, mert nem tudom megunni annyira elvarászol az a 2.5 óra.
  • Lipi1980
    #4921
    Ja mert biztos emósok és nekik már csak azért is muszáj utálni, mert azzal is kilóghassanak a sorból. Otthon meg az egész lakás ki van plakátolva Neytirivel és arra csattogtatnak
  • Arcor
    #4920
  • Watchmen
    #4919
    Elnézést Parker:D
  • Watchmen
    #4918
    Az Avatarba minden van ami egy igazi jó filmhez kell. Az ember szinte mindent felfedezhet benne. Azt se értem páran miért fikázzák a szereplőket szerintem remekül hozták a karaktereket....főleg itt ismertem meg jobban a Parkrt alakító színészt ő volt a legnagyobb az egészbe.

    De szó mi szó divat utálni. Amúgy sokan vannak akik legbelül imádják csak divatból inkább szarozzák.
  • Doddy a düdő
    #4917
    sokan csak divatból utálják a népszerű dolgokat, mert az menő.
  • Atkamon
    #4916
    Ááh emberek, én annyira nem értem a sok Avatar utálót, 3 napja nézem egy csomót a HD verziót, és még mindig ugyanúgy imádom, mint amikor először moziban láttam... Nem értem, miért olyan nagy probléma, hogy a történet kiszámítható, engem valahogy mégis annyira elvarázsol...
  • suba53
    #4915
    Gyakorlatilag végigkísértem a film netes "fejlődését".
    Először a telesync verziót láttam, a bemutató után pár nappal. Mozis kongó hang, elmosódott gyenge kép.
    Majd az első dvd screener még mindig mozis hang. Ezután jött a DVD screener, már a rendes szinkronnal. Majd sokáig ez volt A film.
    Majd jött a végleges DVD kiadás egy lemezre tömörítve, 5.1 hanggal, kicsit később a kétlemezes DVD verzió, a végleges. Majd a blueray 720p 9,5 GB os mkv formátumba konvertálva. Az már szinte tökéletes volt.
    És a koronát az egészre az igazi BR verzió tette fel a maga 45GB méretű állományával. Ehhez le kellett töltenem az Arcsoft total media lejátszót, ami tökéletes minőségben játssza le a BR filmet.
    Kristálytiszta kép, és hang. Ragyogó munka.

    Azért közben volt egy IMAX 3D élmény is. :-))
  • Atkamon
    #4914
    Én a 720p verziót szedtem le még tegnapelőtt este, az is gyönyörű szerintem az 1680x1050-es monitoromon.
  • berczely
    #4913
    Nyáron lesz új netem majd akkor talán leszedem
  • PrisonMan
    #4912
    Durva
  • mflex #4911
    képek...
  • berczely
    #4910
    Tyűű!Ez méret a javából... megvárom még a torrentoldalamra kikerül :P

    Lesz ez esetleg magyar hanggal is, de ugyan ezzel a képpel?Hang nekem nem számít mert gépen csak 2.1 van...