5435
  • Arcor
    #5031
    Akkor javaslom pörgessük fel pár ps neytiri akttal a topikot :D

    14+
  • VRSDM
    #5028
    VITA OFF!


    személyeskedni szintén nem.
    örüljetek hogy okosabbak vagytok másnál. segítsétek ki az információtokkal, aztán csali.
  • Csak77
    #5027
    Jaj cukifiú! ennél már csak az volt a jobb amikor egy embrió itt sírt mert a blu-ray lemezét nem vitte a dvd lejátszó, és persze itt mindenki hülye...
  • Midas
    #5026
    az olyan is lehetett :D
  • Benya90
    #5025
    érdekes h az a forrás sem említette amit linkeltem... mind1,amúgy meg az h mennyibe került az meg nem jelent semmit... láttam én már vadi új filmet egyből 900Ft-ért... szal ez nem jelent sokat,de teljesen mind1
  • Midas
    #5024
    en angliaban lakom de tiszta sor volt hogy ez nem egy extra valtozat mar abbol kiindulva hogy kb egy zacsko cukor araba kerult.
  • ProGabe #5023
    esetleg minden magyar forrás írta ezt...
  • Benya90
    #5022
    halolover,nem tom ak miért nem ezt írtad elöbb a beszólás helyett?! ha te is tudtad...másik h nem volt leírva mindenhol h az extrák külön dvd-n lesznek,csak annyi h a dvd-n lesznek rajta;)
  • Midas
    #5021
    hja ez minden forrasban ugy volt hogy ami most megjelenik az a film csak osszel meg majd az extrak.
  • Totti5
    #5020
    Mindenki tudja, hogy lesz bővített és extrákkal, de majd csak az nyár végi/őszi mozi illetve dvd és blúréj kiadásokon.
  • Benya90
    #5019
    Hát ha hivatalos forrást nézel akkor is ott volt ez csak angolul;) a dvd-t igen tény h nem néztem meg mert neten olvastam ezeket és gondoltam minek...de amint látod nem csak én tudom így h lesznek extrák! de nem baj,amint láthatod aktamon is megerősített és ő ki is javította mikor fog az a dvd megjelenni!
  • VRSDM
    #5018
    ha nem összevissza forrásoknak hinnél (minden nemű hivatalos forrásmegjelölés nélkül) hanem megnéznéd hogy mit vásárolsz meg akkor nem érnének meglepetések.
  • Benya90
    #5017
    tessék itt a link: http://neon.hu/celeb/celeb-hirek/kimaradt-jelenetek-az-avatarbol/ ...tanuld meg használni a google-t utána tündibündiz buzeráns...elöbb nézz utána rendesen és utána szóljál le bárkit is okostojás!!
  • Csak77
    #5016
    hol olvastad te tündibündi?
  • Benya90
    #5015
    jaaa,értem,köszönöm a gyors választ atkamon!!

    halolover beírod googleba h avatar dvd és csomó linkbe benne van,hogy vannak extrák rajta csak nincs részletezve,azért pl kihagytak egy részt mert akkor a korhatárt felkellet volna emelni,nincs semmi bajom a szövegértelmezéssel megnyugodhatsz;):)
    Köszi még egyszer a választ!!
  • Atkamon
    #5014
    Nincs még extra jelenet kiadva, minden DVD-n csak a film van. Extra jelenetek, meg így készült, meg satöbbi, majd ősszel jön ki DVD-n.
  • Totti5
    #5013
    Kezdjük azt hogy hol olvastad, és hogy hogy állsz az szöveg értelmezéssel?
  • Benya90
    #5012
    Sziasztok!most vettem meg dvd-n az Avatar-t és több helyen is olvastam hogy vannak hozzá extra jelenetek meg minden,de a dvd-n nincs rajta semmi extra csak a film és jelenetválasztás lehetséges meg kiválasztani a feliratot és a nyelvet:S esetleg valami ötlet miért nincs rajta az extra jelenetek,meg ilyenek?vagy honnan lehet megszerezni!!
    üdv.:benya
  • Watchmen
    #5011
    Most erre tellett:D
  • Csak77
    #5010
    Csodálatos hírforrás...
  • mosoporr
    #5009
    6perc h be ne csokizzak :)
  • Watchmen
    #5008
    Én itt olvastam a filmbuzin:D

    http://filmbuzi.hu/archives/2010/04/21/vazzeg-cameron/
  • VRSDM
    #5007
    nekem még 10rémlik
    persze simán tévedhetek...
    kiderül :D (vagy valaki nézzen utána) :D
  • Lipi1980
    #5006
    Akkor addig már kár is lenne levenni a műsorról, habár már csak napi egy vetítés megy Kecskeméten is :D
  • Watchmen
    #5005
    Tudomásom szerint csak 6 perc lesz nem?:D
  • VRSDM
    #5004
    és nyáron jön 10percnyi új jelenettel :)
  • Lipi1980
    #5003
    Nem nagyon rémlik, hogy lett volna olyan film, amit a DVD és BR megjelenés után is nyomják a moziban...

    Bazz! Már több, mint 5 hónapja van műsoron! Gratula
  • Twetr0x
    #5002
    director's cutra meglesz 50000 is :D
  • Watchmen
    #5001
    Remélhetőleg lesz az még több is:D
  • Arcor
    #5000
    Elég szép h 5000 hsz-t megélt már a topik :)
  • suba53
    #4999
    Nem, azért annyira pihent elme nem vagyok. :-)

    Csak apróságok, hogy feldobjam a topikot egy kicsit.
  • Pharaoh
    #4998
    Ja, OK

    "Bingó! :-)

    Na és pontosan mennyi idő telt el Jake érkezése, és átlényegülése között?"

    Azt hittem ezzel a számos dolgot viszed tovább, hogy van köztük összefüggés.
  • Twetr0x
    #4997
    Semmi, nem is mondtam hogy van.

    Én úgy értettem a kérdést, hogy az érkezés és az "átállás" között hány nap van (86), te pedig úgy hogy az érkezés és a tudatátültetés között (97). Szóba sem hoztam az azonosítószámot.
  • Pharaoh
    #4996
    Mert a 86 és a 976323 milyen összefüggés van?
  • Twetr0x
    #4995
    Én arra gondoltam, hogy amikor megérti a Na'vikat, befogadják. A tudatátültetés viszont tényleg annyi.
  • Pharaoh
    #4994
    Utolsó naplóbejegyzés 2154. aug 24
    Így 97 nap


    Akkor 97 nap 6 óra 32s vagy hogyan?
  • Twetr0x
    #4993
    86 nap

    Érkezés: 2154 Május 19.
    "Átlényegülés": 2154 Augusztus 13.
  • Pharaoh
    #4992
    3 hónap körül, de ez aszám sehogy nem jön ki. Vagy Pandorai időszámítás szerint?
  • suba53
    #4991
    Bingó! :-)

    Na és pontosan mennyi idő telt el Jake érkezése, és átlényegülése között?
  • Pharaoh
    #4990
    Tom Sully azonosító száma a hamvasztó dobozon.