3500
A Francia idegenlégió
  • sanyiute
    #3220
    akkor nincs ötletem:D
  • merevke
    #3219
    Köszi!Feltettem bemásolom a dolgot itt,de baszik megjeleníteni.
  • merevke
    #3218
  • merevke
    #3217
  • sanyiute
    #3216
    azt kell hogy van egy képed Googlen keresel képfeltöltős oldalt fel töltöd URLjét leszeded (feltöltés után általában kiírja) azt itt sg-n képfeltöltés be illeszt azt csumi
  • merevke
    #3215
    Köszi,én is próbáltam azzal a szarral de nem tudok!Olyat kér,hogy kép URL-jét.Itt már meg vagyok lőve,mert ilyenem nincs.:)Képfeltőltéses módszer meg egy kalap szart se ér.Nem lehet szóköz a nevében.:))
  • merevke
    #3214
    [IMG]http://[img]https://media.sg.hu/forum/posts/2011_11/Strasbourg.jpg[/IMG[/IMG]
  • sanyiute
    #3213
    képbeszúrása és link azt van kép
  • merevke
    #3212
    Hogy a tökömbe lehet ide képet feltenni?
  • merevke
    #3211
  • merevke
    #3210
    GasMask és Tomika1990 leb.szott,hogy miért nem érdemben szólok hozzá a témához.Szerintem ez miatt aludtam tegnap este nagyon rosszul.Első gondolatom az volt,hogy ezt valahogy jóvá kell tennem.Mivel tervben volt,hogy délelőtt átugrok a németekhez így az az ötletem támadt,hogy lefényképezem a strasbourgi toborzóirodát.:)Remélem ez már megfelelő hozzászólás a kényes ízlésüknek is!:)

  • Avantissimo
    #3209
    Köcsögöt???
    Te légiós vagy???
    Gratulálok kecskeszar!!!
  • erlanet
    #3208
    Üdv!

    Privibe írtam.
  • Wampa
    #3207
    Üdv

    Az melyik az?
    Találtam ezt:
    Jó sok hiba, ráadásul nincs forrás megjelölve,pedig ismerős

    vagy ez
    Ezazaz?
  • erlanet
    #3206
    Üdv!

    Csák tátom a számat, és nézek ki a fejemből.

    Nagyon ritkán találok ide, de ilyenkor mindig csodálkozom, hogy mennyit változott a világ.

    Valamikor úgy ment, hogy aki menni akart az kiment. A selejt megszökött.

    Mindig voltak olyan emberek akik szerettek nagyzolni, okosnak látszani stb. Nekem az a véleményem, hogy azok az emberek akik valamit is adnak magukra, nem beszélnek arról ami a seregben történt, legfeljebb arról ami valamikor "bulis" volt.

    Miért is? Ezt mindenki maga válaszolja meg magának.

    Elnézem sokszor azokat akik menni akarnak. Sajnálom őket. Komolyan.

    Megtaláltok a weblapomon.

    Legyetek szépek, és kövérek!



  • merevke
    #3205
    Szevasz!

    Kit lőttek le?Kire gondolsz?
    Halottról jót vagy semmit!
    Nem hiszem,hogy megérdemelte!
  • kecskeszarv
    #3204
    ja merevke a 2regben lötték agyon a köcsögöt...
    megérdemelte...
  • retimester
    #3203
    Mióta idetoltad a képedet azóta ilyen a topic te faszfej Gasmask, fogd már fel hogy egy retardált csiga vagy, vedd már észre magadat te selejtes gyerek. El lehet tényleg húzni innen GasMask, ne itt oszd s hülyeségeidet kérlek!!!
  • GasMask
    #3202
    Wampa hova valósi vagy?
  • GasMask
    #3201
    Egyre szánalmasabb ez a topic ..
  • Jobrog
    #3200
  • Wampa
    #3199
    Lol

    Neked az seggnyalás, ha a légiós topikon egy komoly ember, volt légiós pártját fogom, két(?) szellemileg láthatóan visszamaradt tinédzserrel szemben, akik kihasználva, hogy interneten viszonylag nehéz hátbasuhintani a hülyéket, kóstolgatják, olyan remek érvekkel, hogy Beavis és Butthead sirva fakadna?

    Merevkét vagy x éve ismerem, ugyan penfriend, de amiben kértem segitett.
    Titeket(?) 5 hsz óta ismerlek, abból pontosan 5 amit kitörölnék az életemből.
    Nem nekem lenne segitség ha normálisan tudnék kérdezni tőle, ugyanis nekem nincs tervem kimenni, amit akarok elolvasom, vagy megkérdezem és ált. nem a mitomán dezertőröktől, mint akik a blogjaitokat irják.

    Ez egy légiós topik, ti(?) szart se tudtok a légióról, azt is szarul, ő meg leszolgálta az öt, kiemelem ÖT!!!!!! évét.Látod a mérleg két serpenyőjét?

    Az egyikben egy fajsulyos pali van, aki mindent tud a légióról, gyakorlatilag az ismeretségi körével együtt (ezt meg én tudom és nem tőle, hanem én is ismerem ennek egy részét) A-Z ig átfogja a mai légiót (meg visszamenőleg mondjuk az algériai időkig)

    A másik részén ültök ti(?) mint két gyagyás lepkefing, saccra 14 évesen és szórjatok a szart.....még csak nem is humorosan.
    A legtöbb, hogy valami szintén zenész bleubite blogjából makogtok valamit.

    Ha valaki be akar ugatni Merevkének légiós témában, az csapja ki az asztalra az obsitot, ne valami ábrándos kamaszgyerek, vagy dezertőr legyen.
    Vagy aki nyitotta a topikot, irja ki, hogy ide csak az irhat, aki faszságot irkál.
    Vagy meglógott egy-két év mulva.

    Kicsit tényleg bassza a csőröm, hogy ezerévet szolgált veteránok egyenranguként kezelik, pár nem normális elmebeteg, akik az internetes táplálékláncban is legfeljebb galandféreg szinten állnak, fikázza ezen a telibevert topikon.
    Ez baszd ki, még a zsebórás nyuszitól is abszurdabb.

    Mert végül is mi a faszt ir?
    Hogy fogja fel mindenki, legyen egészséges (hogy mennyire baszod, azt csak az ott szolg.lévő KATONAORVOS tudja megmondani), legyen épelméjű (jó, lesznek kihivások , az tény) oszt vagy felveszik, vagy nem. Ennyi.

    Ugyhogy vagy irjál normálisan, normális kérdéseket, ne a nem létező eszecskédet oszd.....vagy kussoljál és tanulj.


    Ezt javasolnám nektek(?) barátilag, mert a léc alatt repültök, de kibaszottul.

    Amugy nem COD- ozom, jobban birom az ARMA-t:P

  • GasMask
    #3198
    "gázálarcos cimbiddel az istenért se tudjátok felfogni!Valahogy mindig azt írjátok,hogy még szolgálok,szabin vagyok és társai"

    Mikor is kérdeztünk vagy irtunk ilyen hogy szolgálsz-e vagy szabin vagy-e? Mert én nem emlékszem rá de ha mégis igy lenne maximum egyszer történt meg... gondold át a szavaid mielött leirod... komolyan ez már..nevetséges
  • Avantissimo
    #3197
    Szevasz! Kösz a választ! Abban eggyet értek veled hogy sok droid kérdések vannak de ez a mai kor fiataljai:).A menet gyakorlatos kérdést nem azért tettem fel hogy hülyébnél hülyébbnek nézzél csak arra voltam kiváncsi hogy az az árva magyarfiu mennyi sulytól bukott ki!?!! De én töbnek gondoltam mármint a táska sulyát.
  • merevke
    #3196
    Tomika!

    vegigneztem az elozo lapokat de vhogy veled mindenki konfliktusba keveredett erdekes nooh
    ------------------
    Tehetek én róla,hogy ilyen kis sértődékenyek vagytok?:))

    azt irod,hogy legios vagy vagy pedig voltal,,,akkor sztem probalj jobb iranyba pozitivabban segiteni masoknak ne ijen lenezoen...
    ----------------------
    Milyen okatatás van a sulikban,ha egy egyszerű kijelentést nem tudtok megérteni?Le lett már írva,hogy már leszereltem,de a gázálarcos cimbiddel az istenért se tudjátok felfogni!Valahogy mindig azt írjátok,hogy még szolgálok,szabin vagyok és társai.:)Ma valaki feltett egy kérdést a menetgyakorlatról,szerintem arra sikerült elég jól válaszolnom!:))

    Hülye kérdésre hülye választ tudok adni!
  • GasMask
    #3195
    Én nem vagyok se ellene se vele félre értés ne történjen ;) Én csak röhögök ezen mert felhuzni magam..annyit nem ér..Tomika neked meg küldtem privátba elérhetőséget mert kérted hogy ugy tudsz segiteni.
  • GasMask
    #3194
    Wampa őszintén, te minek nyalod a seggét? Neked miben segitett eddig?
  • Wampa
    #3193
    Most beregisztrálsz még egy néven, mondjuk nyomika14 akkor irhatod,
    hogy a geci Merevke mnár három embernek szólt be :P

    Egyébbként "ijenekre", amiket irsz, csak igy lehet.
    Ha nem tetszik, látogasd meg Teréz anyát :)
  • Tomika1990
    #3192
    Hallod es ez most neked mire jo,hogy jatszod itt magad mindenkinek beszologatol,,ennyire unatkozol,,vegigneztem az elozo lapokat de vhogy veled mindenki konfliktusba keveredett erdekes nooh,,azt irod,hogy legios vagy vagy pedig voltal,,,akkor sztem probalj jobb iranyba pozitivabban segiteni masoknak ne ijen lenezoen...
  • merevke
    #3191
    Kicsirigó!
    Ha történetesen mac-em lenne,akkor nem is lehetnék Pc buzi!:)Még iskolás se voltál,mikor én már Castelban koptattam a bakancsom.:)Ha gondolod,akkor a nagy számba bele is üthetsz!Igaz,hogy ahhoz előbb ki kell jönnöd franciába,de ha Strasbourgban jársz,akkor találhatunk rá módot,hogy találkozzunk...
  • merevke
    #3190
    Használd már azt a szájb.szott válasz "gombot",mert nem tudom,hogy mire válaszolt.Ilyen kurva nehéz ezt megérteni és használni?

    Hidd el,hogy van sokkal jobb dolgom is!Párat gyorsan átfutottam.Vannak benne hibák,de a tököm fogja itt felsorolni őket és kijavítani.De ha gondolod és fizetsz érte...;)
  • Tomika1990
    #3189
    Igen nagy a szád hulyegyerek,te kis Pc buzee,nekem itt ne oszd az eszt,jo báttya...ennyi-Merevke faszu
  • GasMask
    #3188
    És elolvastad a Blogot amit privátba küldtem neked?
  • GasMask
    #3187
    Merevke nem akarsz Stand Up olni? Bár nem itt, mert ez a Légióban lehet hogy humor volt de itt elég gáz :)
  • merevke
    #3186
    hogy Aubagne,hogy lehet a legjobban es legolcsobban megkozeliteni
    ----------------------
    Stoppal egy török kamionossal!
  • merevke
    #3185
    Természetben hazafelé egy török kamionos által!
  • merevke
    #3184
    Nem olvastam el,mert van más dolgom is mint ilyen dolgokat olvasni.:)Minden szava igaz!

    A fasznak variáltok ennyit.Ott a hivatalos oldal azon minden rajta van.Ami meg nincs az nem fontos!
  • merevke
    #3183
    Szevasz!

    Ezt hivják Kepi Blanc-nak?
    ----------------
    Nem!Kepi blanc a fehér kepit jelenti.A farm végén lévő menetgyakorlat neve:Marche kepi blanc - fehér kepi menetgyakorlat.Aki ezt teljesíti az teheti fel az ünnepélyes avatáson a kepijét.Onnantól kezdve legiós,mert addig csak EV(engage volontaire).Aki nem tudja megcsinálni ezt a sétát,az majd később fogja.Havi szinten van menetgyakorlat(század,ezred szintű) és majd ennek teljesítése után teheti fel a kepit.Tehát egy hónappal később,viszont ennek ellenére az eredeti szakaszában marad.A kiképzőszazadokban a szakaszok között 1 hónap eltérés van.A kiképzés végén lévő tesztsorozatban is van egy menetgyakorlat,aminek a neve Raid marche.Ha valaki ezt nem tudja megcsinálni eü. okok miatt,az szinte biztos,hogy szakaszt cserél,mivel nem tudja a menetgyakorlat után lévő fizikai teszteket megcsinálni.Felépülése után a század következő szakaszába kerül,tehát az utolsó hónapot még egyszer megcsinálja.

    A zsákok itt olyan 13-15kg körül lehetnek.
  • GasMask
    #3182
    Sikerült megtalálnom !! :D
  • GasMask
    #3181
    Most hogy igy hátrébb lapozgattam most olvasom hogy 5 napig tartott a hazaut? Az meg hogy?