40335
  • #39763
    Sanszos :)
  • Hungarykum
    #39762
    Szerver állapota
  • Micsurin
    #39761
    Hali !

    A szerok már teljesen leálltak ?vagy mi van ?

    Csak olyan kormányt tudok használni amit a neten ( pl itt : http://solidlystated.com/software/test-drive-unlimited-2-steering-wheel-support/ ) is írnak ?
  • gduck
    #39760
    Szerverek nem mennek?
  • Stockbauer33 #39759


    Fasza stabilnak tűnik az Aventador
  • Szabi #39758


  • 3Error #39757
    Köszi, kedves vagy, de már próbáltam, nem női karakteres viszont ciril betűs... :(
  • Krinyo
    #39756
    Egy feliratot se tud megjeleníteni, gondolom ciril betüs
  • pxxl
    #39755
    a csudába :(
  • 3Error #39754
    Óóó, csudába... offline meg senkinek sincs ezek szerint...
  • tomsolo
    #39753
    meg a jelszavadat, e-mail címedet is :P
  • Szabi #39752
    az online mentés a kulcsot is tárolja
  • 3Error #39751
    Részvétem. :(

    Azonban még segítséget keresek a mentést illetően. Senkinek nincsen ötlete, vagy esetleg savegame-e? :)
  • Szabi #39750
    jól tetted.. én még meg is vettem.. :DD
  • tomsolo
    #39749
    azt nem is próbáltam :)
  • Szabi #39748
    Test Drive Ferrari :D
  • tomsolo
    #39747
    shift2? :D
  • Szabi #39746
    komoly teljesítmény lenne rosszabbat csinálni a TDU2-nél :D
  • [HUN]FaTaL
    #39745
    Várjunk még azzal a Crew-val, hogy milyen lesz, mert nem lehet tudni.
  • Norby646
    #39744
    :D Amúgy meg tudom érteni igazából. Rohadt sok időbe kerül egy modot normálisan megcsinálni, még a valamivel egyszerűbb, 1 részhez is. Én is hetek óta vacakolok az e60-as bmw-vel, és még a java hátra van. Egy idő után könnyen rá lehet unni. Az 1 szervereit már lelőtték, a 2-nek se lehet sok hátra, ez meg aztán végképp elveszi az ember kedvét az egésztől.

    Hát részemről rohadt nagy reményekkel várom a The crew-t, remélem nem kell megint pofára esni.
  • mikiking
    #39743
    Sziasztok,nem vagyok otthon még a dologban, Modok érdekelnének a játékhoz,főleg Autó Modok.. (BMW... ilyesmi) hol találok hozzá legegyszerübb módon minőségi cuccokat ?
  • Coral Springs
    #39742
    Igazuk is van. Pont láttam valamelyik nap a turboduck -on, hogy a Minime891 beszúrt egy képet arról ahogy dolgozik valami verdán. Hát nem kevés munka és időbefektetés lehet egy-egy autó elkészítése, nemhogy ez az egész projekt egy olyan játékért ami már a végét járja. Arról nem is beszélve hogy vannak akik ledegradálják, lecsíterezik őket, hülye agyuktól fogva lehúzzák a projektet. Nem is csodálom hogy van aki beleun. Kijön a The Crew ezzel már senki nem fog játszani.
  • Szabi #39741
    úgy döntöttek, hogy inkább az életüket élik és nem a játék megmentésén szrakodnak.. idióták...
  • Norby646
    #39740
    A legjobb autó és hang modderek. Kár... :(
  • [HUN]FaTaL
    #39739
    Pont modek :(
  • Szabi #39738
    Minime891 modellező és Jorgemodek hangvágó is kiszállt a modder csapatból.. :-/

    a 0.4es frissítéshez még befejezték a járgányokat, de újabb már nem várható tőlük :(

    szerencsére még mások is dolgoznak rajta, szóval nem áll le a projekt, csak belassul..

  • 3Error #39737
    A megnyert versenyek miatt, stb.
  • pxxl
    #39736
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    eljutsz odáig, hogy van egy házad...kilépsz, elindítod offline a játékot, bemész a kereskedőhöz, hol újabb házakat vehetsz, elindítod a cheatengine-t, átírod az egyik ház árát 1 dollárra, megveszed, visszaállítod az árát...megint bemész, eladásnál átírod az előbb vásárolt ház árát pl 800.000.000-ra, és eladod...újraindítod online a játékot...örülsz :) de ez csak egy példa. eljátszhatod ezt autóval is.
  • Hungarykum
    #39735
    Megnyeri a pókert
  • #39734
    Én se értettem, hogy...
  • Krinyo
    #39733
    2 sec alatt? Talán csalsz?
  • Coral Springs
    #39732
    Van valaki itt az sg.hu klubbol ? Ki a vezére ? Valamiért nagyon klub flessen vagyok, kell nekem egy saját de feleslegesnek érzem újat csinálni.
  • pxxl
    #39731
    hát de minek? csinálsz egy új karaktert, kb 2mp alatt milliomos vagy, és megveszed ami kell...max a kereskedésig kell elmenni :)
  • 3Error #39730
    Sziasztok ! Srácok, valamelyőtöknek nincsen véletlenül egy 100%-os mentése a játékhoz, lány avatárral? (utóbbi a fontos)
    Megpusztult az a régi vinyóm amin a mentését tároltam és újra szeretnék játszadozni vele, csak épp nincs kedvem azt a 200 órát újra végignyögni. (vagy lehet, hogy többet is játszottam vele :D )
    Előre is köszönök minden választ.
  • Norby646
    #39729
  • Szabi #39728
  • Norby646
    #39727


  • Coral Springs
    #39726
  • [HUN]FaTaL
    #39725
    Adják már ki :D
  • Szabi #39724