40335
  • Fitti83
    #39924
    És megint nem lehet belépni! Szééép! Volt értelme megvenni, ha egyszer nem lehet belogolni sose..... 2szer mentem vele mióta megvan és ennyi???Mert a server sose elérhető....miért is lenne... És jah 1 hete van meg...
  • Norby646
    #39923
    Hát olcsónak nem mondanám, de azért mert szar a tápkábele, a kormány maga még jó. Nem nagy dolog összehozni egy normális kábelt.
  • priluki
    #39922
    de nálam nem tákolt semmi, gyári volt minden a tápkábel is .. egyzser csak megállt és ennyi
  • #39921
    Am nem is tudom hol hallottam, hogy valami nevetségesen drága árért lehetne javíttatni még a hivatalos szervizben is, mert megröptetnék Anglia fele. De ez nagyon régen volt, akkor nem volt még G27-se. Lehet érdemes lenne utána kérdezni, hogy szervízben mit tudnak kezdeni az ilyenekkel, mert ez a kormány olyan, mint egy 60 éves sportkocsi. Kár lenne kidobni, inkább fel kéne újítani hogy jó legyen
  • #39920
    Basszus, mennyiért vettétek ezeket és honnan? :O Értem én hogy már nem kapni és olcsóbb, de ez a tákolt tápkábel, igen furán hangzik...
  • priluki
    #39919
    értem.. én ráduktam utána laptopra és ott is ez volt.. holnap kimérem a tápot ,hogy adja e a feszkót,meg megprobálok mindent ujrarakni.. köszi addig is, jo lenne ha megoldodna mert ez igy nagyon gáz ,hogy egyből szar :(
  • Norby646
    #39918
    Nekem is volt hasonló gondom a g25-el, nekem gond van a tápkábellel, mert én úgy vettem, hogy ilyen tákolt kábel van hozzá, ami kontakthibás. Illetve másik usb-ben használom mert valamelyiken nem ment, ugyanezt a hibát produkálta mint neked.
  • priluki
    #39917
    értem megprobálom .. a vicc hogy ma vettem és fél óra játék után jött elő :( ha elromlott akkor mi lehet a gond? dobhatom ki?
  • #39916
    Nekem fék kuplung bajaim voltak. Szedjél le hozzá friss szoftvert. Töröld a régit, rakd fel újra húz ki a hálózatból az egészet. Ezek eddig mindig segítettek. Reménykedj, hogy nem romlott el...
  • priluki
    #39915
    üdv.. ert valaki logitech g25 höz? olyat cvsinál hogy nem reagál a kormány fordításra minden más jo ,játék közben lett egyszer csak ilyen :( ja és a váltón a jobb led villog ..
  • orszagtom
    #39914
    Jól van, akkor nem csak én nem tudok belogolni.... ;)
  • Fitti83
    #39913
    Komolyan mondom vicc!!! Megveszem a játékot, azt 2-3napja már mikor fel akarok menni sosincs server....Ez mi?????? Most akkor megérte???!!!!
  • Srep
    #39912
    Onnan biza :)
  • Roger6
    #39911
    Höhö, Srep a Hungarian Eagles-ből?
  • Srep
    #39910
    Nekem sem ment amikor próbáltam.
  • Bekalolz
    #39909
    Nincsen szerver, vagy nálam van a probléma?
  • Roger6
    #39908
    Azóta megoldva ez is :)
  • Hungarykum
    #39907
    Írd oda is az account nevet.
    Úgy emlékszem én is azt írtam anno és elfogadta.
  • Roger6
    #39906
    Közben sikerült megoldani máshogy. A következő probléma, hogy ha regisztrálni akarok új acc-ot, akkor a Handle-hez bármit írok, nem fogadja el. Ötlet, hogy miért nem?
  • Srep
    #39905
    Sziastok,
    G25 nek milyen beállitást ajánlotok?
  • #39904
    Supportnak lehet írni elvileg ilyenkor, hogy segítsenek beaktiválni. Egyes játékoknál működik.
    "Valakinek sikerül és valakinek nem úgy
    Mindkét irányban kibaszott göröngyös az út"...
  • Roger6
    #39903
    Rendben, köszönöm szépen!
  • Coral Springs
    #39902
    Nem. Én is aktiválni akartam 1-2 hónapja, sajnos nincs rá lehetőség.
  • Roger6
    #39901
    Ha nem steam-en vettem meg, hanem dobozos verzióban, akkor lehet valahogy aktiválni stem-en keresztül? Nem jó a DVD olvasóm sajnos.
  • Szabi #39900
    w77d klubtárs a garázsnál dolgozik.. :D
  • 3Error #39899
    Ez konkrétan a "mosós" zene. :D

    Vicces, nézzétek meg a Garázs c. autósműsor 435-ös adását:

    https://www.youtube.com/watch?v=-BGYuJ_lwQY&list=PL4gOYdRTB9R0X-xXngaZ1ntTGL62JYd9J&index=2

    1:21-től, ismerős? :)

    (sőt egy régebbiben is volt, valamelyik kiállítás alatt, a Ford standjánál)
  • Stockbauer33 #39898


  • tomsolo
    #39897
  • Hungarykum
    #39896
  • Hungarykum
    #39895
    Nem rossz ez a változat sem. Bár a játék zenéit már rég nem hallgatom.
    Én inkább Heavy Metal, Hard Rock és társai párti vagyok főként.
  • Angela147GTA
    #39894
    Imádom! A másik nótát is, ami a fotósnál szól!
  • #39893
    Persze... mindig az Én hsz-eimet kell kitörlöni... Nem mintha a többi nem ugyan olyan szar lenne...
  • Coral Springs
    #39892
    Én erre kaptam rá nagyon, jó hangja van az énekesnőnek. A játékban egy remix verzió szól, ez az eredeti.

  • Hungarykum
    #39891
    Nekem megvan az összes zene, ami a játékban hallható. Anno letöltöttem
  • tomsolo
    #39890
    Amennyiben ez is szerepelt a játékban, nem gond.... ellenkező esetben
  • tomsolo
    #39888
  • Szabi #39887
    Hariba rádió... :D
  • Hungarykum
    #39886
    Ezek sincsenek beszívva.
    Ezeket hallgatod játék közben?
  • Szabi #39885
  • Hungarykum
    #39884
    Betöltőképnél nekem 1x olyat csinált, hogy az Aston Martin One-77 Hawaii-n volt a Yacht melletti ház előtt, az úton.
    Ezt nem tudom, hogy csinálta, de jól nézett ki csak sajnos elfelejtettem lefotózni.