22
  • greenish
    #22
    figyelj, szerintem jobban járunk, ha fogalmuk sincs a külföldieknek Kisszel Tündiről, no meg persze Győzikéről...
  • sid87
    #21
    Karsai Zita mióta sztár? Szerintem egy senki, nemhogy sztár, vagy nálunk bárki lehet sztár? Mégcsak nem is nyerte meg a táncot, és mégis sztár, nevettséges... Ollivéren legalább lehet röhögni.
  • Tibmanus
    #20
    Ha jól tudom Ámerikában sem Tom Cruise táncol az ilyen műsorokban. Ha továbbmegyek szinte csak Amerikában vannak sztárok mert csak őket ismeri mindenki... Akkor most hogy is van ez?

    Apus-sal meg egyegytértek. Mindamellett hogy igénytelen műsor volt, még hosszú (éjfélkor lett vége) is és akkor ezek után érdekelni fog valakit a szombati egyórás kiszavazás?
  • Apus
    #18
    én értem, hogy biztos kellenek ilyen szar műsorok (bár nemtudom kinek), de könyörgöm miért majd 3 órás az összes? agyrém ez a sok húmostírj esemest mert sorsolunk mindenféle kincset, meg a többi szar, hát vicc, hogy ilyesmivel kell a nyomikat a tévé elött tartani mert a műsor egy szánalom fostenger.
  • winters123
    #17
    ezzel a témával amúgy foglalkozott a Frei is.
    Itt

    "Hiszen most már nálunk is tele van az ország híres emberekkel. Sztároknak hívjuk őket, megvannak hozzájuk az újságok, a tv-csatornák, de valahogy mégis döcög ez a sztárvilág - nem is illik annak hívni. Magyarországon ez fellengzősen hangzik."
  • winters123
    #16
    egyáltalán nem irt hülyeséget. hidd el hogy egy magyar és egy amerikai sztár között fényévnyi különbségek van. De azt hiszem a legjobb példa az, hogy Tom Cruise-t mindenki ismeri itthon, de (minden bántás nélkül) a hazai sztárjainkról fogalmuk sincs az embereknek a világon.

    Lehetnek kivételek, de hogy egy Győzikét vagy egy Kiszel Tündét nem ismer meg egy amerikai az biztos...
  • Gladiator
    #15
    remelem tudod, hogy nagy hulyeseget irtal. amugy meg en is kivancsi lennek a kulfoldi nagy sztarjaidra...
  • Loverman
    #14
    bocs h szólok, de te ideírtál egy nagy szánalom szót >.>
  • Picizöldfül
    #13
    Csak azért nem írok ide egy ekkora SZÁNALOM szót,mert máciustól lesz a Tv2-n a Heroes,és ez egy jó pont nálam. De erre cikkre kár több szót fecsérelni
  • benyas
    #12
    hát persze...:)a szombat esti láz volt a kedvencem.ki vok plakátolva a szerplokkel :D
  • gyuri12
    #11
    hát elég idióta feje vana műsorvezető nőnek:/
  • Loverman
    #10
    a szombat esti lázt meg gondolom imádtad:-)
  • benyas
    #9
    Meddig tartanak még az ilyen giga-mega táncos -jeges hulyeségek?!Ujabb olah ibolyas gaspar lacis és még ehhez hasonlo "hatalams személykiségek" elohozatala...Nem hiszem el h csak én unom már ezeket... :S "sztárok" :S kozrohej...
  • Tibmanus
    #8
    Miért te kint tekintesz sztárnak kint? (konkrét neveket kérek)
  • gyuri12
    #7
    hűű de érdekes...
  • szotyikaa
    #6
    már alig várom :S
    Pénteken ugysem otthon ülök :)
  • zaki
    #5
    Azt hiszem én is ki fogom hagyni... :S
  • Mentoloshurkaka
    #4
    Még egy jó ok, hogy ne nézzek TV-t
  • Szuli
    #3
    Sztárok !!!

    Kész röhej :) Itthon nincsenek sztárok, max ismert emberek. De véleményem szerint itthon senki sem érdemli meg, hogy sztárnak nevezzék
  • Matyóhímzés
    #2
    Újabb gagyi "sztáros" (értsd győzike, anettka, kiszel tünci) botladozós-nevetős próbálkozás....mintha lett volna már ilyen. A legjobb az egészben, hogy a birka magyar úgyis meg fogja nézni, bármit is raknak elé, mintha kötelező lenne ott a ülni a TV előtt, ha nem tetszik neki akkor is kell valamit nézni, az OFF gombot úgy látszik még nem találta meg a távirányítón.
  • Gladiator
    #1
    hat ez... fantasztikus...