2074
  • bardocz
    #1874
    Ma kocsma este,holnap meg évzáró:D
  • Piloss
    #1873
    dejó neked,nálunk csak holnap lesz az évzáró
  • Kicsikiraly
    #1872
    nekem 15-én már nem kellett bemenni, 12-én meg csak évzáró volt.
  • Piloss
    #1871
    12 és 15-én kinek volt suliszünet?
  • Doomista
    #1870
    Mi az a vakáció ? :D
    Mi az a 3 hónap szünet ? :D Ja nekem 1 hónap szünetem van, többi meló^^ De várom a kövi évet, különben is leszartam hogy 1 hetet suliba kellet mennem, aztán örömömre 1 hét gyakszi. Valahogy megtaláltam számomra azt a helyet, amit szivesen elvégzek.
  • BB7
    #1869
    Holnaptól menj suliba és azt a 3hónapod add nekem!
    Majd én eltöltöm!
  • cargame
    #1868
    Azert az ember egy ido utan megunja a vakaciot is :P:P legalabbis sokan vagyunk igy, es akkor inkabb suli. 3 honap nyari vakacio kicsit sok.
  • Bulykin
    #1867
    5.éven vagyok, szal nem mondanám h menőzök vele:D csak érdekes h mennyire leszarják a tanárok...
  • Doomista
    #1866
    enyhe túlzás volt ^^ de akkor lóg az előbb utóbb rátud arra is érezni :)
    szerintem 1 hónap lógás nem vészes :D de fél évet durva :D
    amúgy ma én se mentem be utolsó napra, és kiderült hogy felesleges volt volna bemenni =)
  • Kicsikiraly
    #1865
    még mindig menő lógni és szar jegyeket szerezni?

    színvonal azér megvan
  • Bulykin
    #1864
    ma naplókat összesítettünk
    érdekes h a fél évet szinte ellógtamXD de uccsó napra bejöttem, hát voltunk bent kb.6an:D jó volt ez, a poén h 1db igazolatlanom sincs
  • matyi0323
    #1863
    örültem, hogy meglett a 2-es ...XD fail
  • bujcsik555
    #1862
    pf, asszem 6600 volt az egész.
  • cargame
    #1861
    9 re kellett menni, 9:30 beertem,az osztalytarsam hozott laptopot es egy kicsit TDU-ztunk, majd mediakat szamitottunk es 12 re otthon voltam :D
  • Bulykin
    #1860
  • toysoldier
    #1859
    mennyi egy olyan epres vodka? :]


    amúgy én ma kegyetlenül beszoptam a sulival -.-
    nem tudtam, hogy rövidített órák vannak, szal mentem úgy ahogy kellett volna (nem volt első 2 órám szal 9:55 környékén kellett volna beérnem)
    késtem egy kicsit, 10:20ra beértem, hallgatózok ajtónál h kb mi a téma meg ilyenek és hallom hogy "székeket rakjátok fel és a csöngőt várjátok meg!"
    kicsöngetnek, jönnek ki haveromék, elkezdenek szakadni a röhögéstől és mondják, hogy végeztünk mehetünk haza
  • bujcsik555
    #1858
    azistenit, erre nem is emlékszek.

    Nekünk ma volt az utolsó "nap". Kb annyiból állt hogy 9-re be kellett menni a városközpontba, megnéztünk egy kiállítást a festményhamisításról. 9:20-ra végeztünk, azt lehetett menni el. páran elmentünk azt vettünk 3 üveg fanta exotic-ot, vagy mit(azt a pirosat :D )meg hozzá 3 üveg epres vodkát. Kiültünk a Tiszapartra, azt 6-an megittuk.azt nemtom hogy jöttem haza:D
  • Bulykin
    #1857
    nem fogja sztem:D
    majd kiülünk a suliparkba^^
  • Lyukasbogrács
    #1856
    holnap utolsó nap, az lesz fasza :)
    bizonyítványt kioszthatná
  • Bulykin
    #1855
    az fasza:)
  • Lyukasbogrács
    #1854
    elmondta a jegyeket, meg kérdezte, hogy kik mennek el jövőre, meg hogy "hogy tetszett" az egész év XD, harmadik órán meg mondta, hogy aki akar hazamehet, én meg hazamentem, a többiek még maradtak, mert nem jött buszuk, ennyi.
  • Doomista
    #1853
    nah látod krv jót mondtál :) igy eszembe juttattad,hogy nálunk már kedden lezárták a naplót, szal akkor elvileg nem lehet igazolatlan...köszi :D
  • Bulykin
    #1852
    már lezárják a naplót ma(vagy holnap), szal abba már nem tudják beírni h nem voltál:D nekünk azt mondta ofi h ne jöjjünk be hétfőn:D majd ő elintéziXD
  • bardocz
    #1851
    Hát nálunk nem szarja le sajna,van,aki ma kapott igazgatói figyelmeztetőt,mert sokat késett:D
  • Doomista
    #1850
    de most komolyan, az utolsó tanitási napot nem irják be igazolatlannak nem ? vagy ha be is,az osztf. leszarja mert már vége...
  • bardocz
    #1849
    Holnap meg filmet nézni megyünk be,de ha nem,akkor beír osztályfőnök hiányzónak sajna...
  • Bulykin
    #1848
    igen? hehe, akkor nem maradtam le semmiről:D:D
  • Doomista
    #1847
    holnap van 4 órám amik nem órák hanem csak bemegyek kijövök...egyszóval nem mék be holnapra, most azért 50 km-t utazni kösz nem kihagyom bebszk itthon thx-..--..--..
  • bardocz
    #1846
    Egésu nap udvaron voltunk,utolsó órán meg letakarítottuk a padokat.
  • Lyukasbogrács
    #1845
    Ma vizsgát írtunk volna, de elhalasztottuk jövőre
  • bujcsik555
    #1844
    emlenteünk inia havrokkkal. VEGE A SLUINAK buli an
  • bardocz
    #1843
    Megkaptam a magyar kettes dogámat,érdekes,hogy fiúk közül 2 embernek volt 3-asnál jobb jegye,mindenki más egyes meg kettes,egy novellaelemzésnél,lányok meg mind 4-5 -.-" Emiatt leszek kibaszott irodalomból 3-as év végén,amúgy meglenne a négyes.A legnevetségesebb az,hogy az ő általa megadott szempontok alapján elemeztem az egészet,2-3-at hagytam csak ki,mert azokra sehogy sem tudtam válaszolni,és így ad kettest.Haver meg felel a kettesért majd jövőhéten...Elmehet a picsába,azt élvezi,hogy buktatja az embereket,meg leront mindenkit év végén.És ez fogja az érettséginket is javítani,ha ott lehúzza a jegyeket,akkor nem egy ember akarja majd rágyújtani a házát:C persze ebből nem lenne semmi,de valami emlékezeteset biztos alkotnánk neki utána..Remélem el tudom majd intézni,hogy legalább az én dogámat majd ne ő javítsa.
  • Bulykin
    #1842
    ma lezártam programozásból 4esre úgy h jegyem se volt
    és tanárúr sajnálja h évvégén abbahagyom ezt a szakot, aszonta' h jó programozó vagyok:D
    de am a legegyszerűbb programot se tudnám sztem megírni
  • Doomista
    #1841
    délutános vagyok mint minden 2. hét keddjén...cnc programozűs 8 óra,este 7re érek haza, hurry up hurry up,de legalább 7ig aludhattam,mert ha 7ig aludhatok, akkor már hálát adok az égnek !
  • Thaison
    #1840
    Melóban vagyok, szóval semmit. Majd pénteken megpróbálok tanulni is.
  • NeverwinterKING
    #1839
    XDD
    ilyen az az iskola :D
  • Bulykin
    #1838
    nem:D ma se csináltam semmit, ahogy egész évben sem
  • BB7
    #1837
    XDDDD

    Bazdmeg! Csak nekem volt ma tényleg átlagos napom? XD
  • cargame
    #1836
    Veletlenul lefejeltem a padot :DD es kicsit betorott a fejem. Atlagos nap...
  • BB7
    #1835
    XDDDD