2074
  • bardocz
    #1954
    Padzet, itt az ősziszünet, és nem voltam sehol sem bebaszni -.-" Mekkora szégyen már.
  • Bulykin
    #1953
    ma kivételesen semmit:D 6 órából vagy 4et végigebszéltgettünkxD
    tesiről megint lemaradtam, beültem a volt osztályomhoz, őket boldogítottam
  • Bulykin
    #1952
    lolxD nah látod, ez is egy ok amiért abbahagytam:D:D
  • Lyukasbogrács
    #1951
    első kettő tesin futottunk volna - elmaradt... helyette fociztunk...
    következő 2-3 órán 2 vizsgát írtam volna újra - elhalasztottuk...
    utolsó kettő elmaradt...
    kérdem én: mi értelme van bejárni? :D
  • Piloss
    #1950
    ma az utolsó 2 infó elmaradt mert a tanár továbbképzésen van

    a jövőhét is jó lesz
    csütörtökön csak 11:05-ig leszünk pénteken meg megint elmaradnak az infók
  • Bulykin
    #1949
    kúrvajó volt ma
    első 2 órában szarrá untam magam, 4.órában tesi, akkorát estem báz...FFFFFFUUUUU
    5.ben meg számvitel doga, remélem jól sikerült, nem igazán készültem rá,de úgy érzem jó lett:)
  • Lyukasbogrács
    #1948
    egy szóval tudom jellemezni, hogy mit csináltam ma az órákon: semmit!
  • BBaresz
    #1947
    lényegében mélykómába voltam zuhanva mind a hét órán feébredtem átmásztam egy másik terembe aztán ott is elterültem, dehát kell az energiátt gyűjteni szombaton be kell vonszolni azt a becses hátsót és amúgy minigolfozni is fogok szval...
  • BenTen
    #1946
    ma órán? kaptam egy osztályfönökit mert visszaugattam a tanárnak
    a hülye kurvája
  • Piloss
    #1945
    nem há
    mert a többit én ittam meg
  • BB7
    #1944
    Nem is volt [olyan] sok!
  • Bulykin
    #1943
  • Doomista
    #1942
    az a sok sör
  • BB7
    #1941
    Lazultunk helyett Lázadtunk-ot olvastam!
  • Bulykin
    #1940
    lazultunk, diáknap volt, fél órás órák, fél órás szünetek... 6.óráról meg eljöttem, szal ma tiszta hawaii feeling voltxD holnap meg csopás:D 8 óra abból 4 vagy 5 számvitel
  • Piloss
    #1939
    egész laza volt a ez a nap
    3.ra kellett csak be menni
    hét elején még bejelentette a kémia tanár hogy pénteken nem lesz így ma dupla fizika lett volna az offővel,de mára az offő is eltűnt így mehettünk az infóterembe,szórakozni cserébe a tanár elengedett az utolsó 2
    infóról
  • Apocalipto
    #1938
    Nem is volt ma óra... :C
  • bardocz
    #1937
    Csak 14 egy óra alatt ki az ablakon?:D Mi annyiszor egy repülőt dobtunk el spanyolon:D És azt terembe, ahol nagyobb a rizikó(párszor eltalálta tanárt), nem ki az ablakon kockázat nélkül:D
  • Doomista
    #1936
    Szóval ti voltatok ?
    Az egyik fejbe talált...anyátokat...
  • DJtunklee
    #1935
    Matek órán papírrepülőket dobáltunk ki az ablakon, amikor a tanár nem figyelt. Óra végére 14 darab repcsi volt kint az utcán!
  • Kicsikiraly
    #1934
    iken mert ők ilyen menők : >
  • bardocz
    #1933
    Heh, nálunk első filozófia órán beült egyik haverunk, és egy magántanuló srác nevét mondta be, aki a mi osztályunkba jár:D
  • Bulykin
    #1932
    én ma se voltam, óra végén volt névsorolvasás azt mondták a többiek, de amikor az én nevem mondta a tanár akkor az egyik srác felkiáltott h jelen és kész a tanár ugyse ismer:D:D
  • Lyukasbogrács
    #1931
    úgy érzem ennek se lesz sok :D
  • bardocz
    #1930
    Amúgy ti hazamehettek a suliból simán, amikor nem mentek be tesire, meg ilyenek?:D
  • Bulykin
    #1929
    meg a tavalyi évnekXD
  • bardocz
    #1928
    Ma csak négy órám volt, sajna elmaradt a kémiafakt. Matek meg uncsi így, hogy faktra is járok, semmi deriválás, meg határérték, meg szopatós feladatok, hanem bazmeg területszámítás
    Am reggel sulibamenet megelőztem egy 47-es villamost móricz-leányka távon bicóval, szóval van mire verni a mellem, hazafele már nem is kellett sietnem, reggel már megvolt a büszkeség :-D
  • Lyukasbogrács
    #1927
    első kettőn tesiztem, a többin meg asztalokat pakoltam, +1 angol óra, tehát a mai napnak is annyi értelme volt, mint egész héten a többinek
  • Bulykin
    #1926
    első 2 órán itthon aludtam, 3.ra bementem de nem csináltunk semmit, 4.en itthon ülök(mostxD), nincs kedvem tesizni...uccsó 3ra meg megyek vissza mert gyakorlati óra
  • hungary27
    #1925
    meg ne fertözzétek a gépem plz xD
  • pinky1337
    #1924
    az lol, én is oda járok
    meik osztályba jársz? xD
  • vénfarok
    #1923
    hétfön, kedden nem volt tanitás h1n1 miatt :) (benne is volt a tvbe a sulim xD)
    szerda, csüt, péntek 4 orám volt xD
  • hungary27
    #1922
    Mai napom:
    9-órára kellet mennem mert tanitási szunet volt és mentunk akadályversenyre az erdobe:)
    Kivitt a busz és elkezdett esni az eső... a busz elment valahova és mi meg addig megásztunk rendesen... szinte az ajtóig vitt a busz engem és 9 ora 30 kor már gépeztem... röviden ennyi...:D
  • Bulykin
    #1921
    am a mai nap szétszedett rendesenxD
    8órámból 6 számvitel volt
    a tanárt mi csak Speaker-nek hívjuk, bejön és 45 percen keresztül csak nyomja és nyomja:D
    írtam ma vagy 20 oldalt simán
  • Bulykin
    #1920
  • Lyukasbogrács
    #1919
    mi meg 14-en vagyunk, de legalább nálatok a négyötöde csaj :D
  • bardocz
    #1918
    Jó, de akkor nálatok 1 csoport nagyobb, mint nálunk az egész osztály...
    Csak fakton láttam a csoporton kívül két oszt.társat, meg egyik csajt, és ennyi, ráadásul a csoportok is szarul vannak szétosztva, egyik 7 fő, másik 12(rájöttem, hogy 19-en vagyunk), 2 srác átjönne még és teljesen jó lenne, de így...
  • Bulykin
    #1917
    nálunk 3 csoport is van, mert mi vagyunk vagy 50enxD
  • Doomista
    #1916
    hát ma 5 órám lett volna...de ebből 2 és fél lett megtartva :D az ilyen napokat szeretem, kár hogy nagyon ritka...
  • Bulykin
    #1915
    ma elmaradt az uccsó 3 órám