586
Telefonos segítség...
  • suba53
    #586
    Na közben utána jártam. Ez az FRP lock ( Factory Reset Protection ) miatt van.
    Megy az elektronikus hulladékba.
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2024.01.10. 17:50:00
  • suba53
    #585
    Sziasztok!
    Samsung Galaxy A-20
    A fiam kapott a munkahelyén egy leselejtezett, leadott telefont, megkért hogy segítsek beüzemelni.
    A szabályos gyári reset végrehajtása után a következő üzenetet adja:
    "illetéktelen kísérlet történt az eszköz gyári beállításainak visszaállítására" és a személyazonosság igazolását várja wifin.
    Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy kuka?
  • balcsi70
    #584
    Sziasztok! Ha a Play áruházból leszedsz egy app-ot majd telepíti a telo, annak a leszedett fájl-ja megtalálható a telon belül valamilyen mappában? Hova szedi le ezeket?
    Köszönöm!
  • balcsi70
    #583
    Sikerült, sztornó! :)
  • balcsi70
    #582
    Sziasztok!
    Abban kérném a segítségeteket, hogy adott egy Samsung S10-es összetört képernyővel,(pókhálós) ha összedugom a laptoppal ,érzékeli a laptop viszont mivel nem jó a képernyő nem tudom megnyomni a telon hogy fájlátvitel. Le kéne menteni a képeket, stb , de így nem megy. Próbáltam már vagy 4 programmal de azzal sem sikerült ,pont ez miatt. A Samsung Dex-el odáig jutottam hogy látom nagyban a képernyőt meg mindent ami a telon van de a Dex-be nem jövök rá hogy ott hogyan lehetne ki menteni,( én úgy látom hogy a Dex csak arra jó hogy lásd mi van a telon).
    A segítséget és a tippeket előre is köszönöm!
  • Ricsi72
    #581
    Sziasztok. Xiaomi 11 Lite 5G telót lehet vezeték nélküli töltőhöz csatlakoztatni? Nekem nem működik. Vki tudna segíteni?
    Köszi
  • balcsi70
    #580
    Sziasztok! Egy olyan segítségre lenne szükségem hogy van egy Samsung Galaxy Note5-öm. Csináltam rajta egy Factory reset-et, szeretném a fiamnak odaadni, viszont amikor kiválasztom a nyelvet, wifi stb., utána a bejelentkezésnél kéri hogy jelentkezzek be azzal az emaillel vagy telefon számmal amivel szinkronizáltam elötte. Miért nem tudok új fiokot csinálni? mármint hogy az ö számával,+ emailjával?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • csrolli
    #579
    Egy régebbi Samsung Galaxy A5. Esetleg gugli fiókon keresztül:
  • Zsombor99
    #578
    Milyen teló az? Ha iPhone, akkor vegyél "lightning to HDMI" adaptert, azzal rávarázsolhatod egy monitorra, ha tényleg csak a képernyője ment ki a készüléknek.
  • csrolli
    #577
    Hali!
    Van egy befolyt képernyős telóm (nem látni rajta semmit), azt szeretném szinkronizálni egy másikon. Valami megoldás? Apmirrort próbáltam volna, de a teló használhatatlan. Tudnátok segíteni? Köszi!
  • zitababa5
    #576
    Sziasztok!

    Facebook oldalamra felugrik az új oldalélmény ablak és nincs x, hogy kiüthessem. Nincs semmi, hogy eltüntessem. Chrome-ba tiltottam a pop up előugrást, de mégis!
    Teljesen használhatatlan így az oldalam, nem férek hozzá. Mit tegyek????
  • Scooter
    #575
    Fura, pedig működni kell, ha te kapcsolod be. Nekem Xiaomi-n mindig be van kapcsolva, még akkor is ha újraindítom. Bár ritkán indítom újra, kikapcsolni meg nem szoktam.
  • Bokafix2
    #574
    Majd automatikusan visszakapcsol, ha az akku lemerül annyira, hogy eléri a minimálisnak beállított határt (10-15%).
  • Synchronous
    #573
    Doogee X90-es androidos teló kapcsán kérdezném, hogy mi miatt van, hogy nem lehet visszakacsolni az akku kímélő módot? Eddig be volt kapcsolva, aztán valahogy kikapcsolódott, és most hiába kapcsolom be, újraindítás után megint ki van kapcsolva. Visszakapcsolom, de mikor újra bekapcsolom a telót, megint kikapcsolt állapotot mutat. Nem értem.
  • Mofarguru
    #572
    Köszönöm a tippet.
  • Tetsuo
    #571
    Én csak annyit tudok, hogy a fájlvisszaállításig ne használd, ne kapcsolgasd a telefont. Érdemes céghez elvinni, sokan foglalkoznak ilyesmivel.
  • Mofarguru
    #570
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni az alábbi probléma megoldásában.

    Adott egy Mate20 Pro készülék amint Android 10 fut. A telefonon lévő dokumentumok mappából véletlenül ki lett törölve egy fontos file. Van arra mód és lehetőség, hogy ez visszanyerhető legyen? Nagyon fontos lenne. Néztem ilyen recovery programokat, de nem igazán jártam sikerrel.

    Tudnátok tippet adni, hogy miképp járjak el?

    Előre is nagyon köszönöm!
  • Jani Hun
    #569
    Hali, nemtudom jo helyen kerdezem e, de van e mukodo xbox 360 emulator android telefonokra? Ha igen, birna e azt a grafikat egy samsung a50?
  • Tetsuo
    #568
    Vádolt holokauszttagadással, még az állásából is menesztik. :-)
  • zitababa5
    #567
    Sziasztok !

    A FB-on cégünk jó hírnevét sértő 2 darab poszt eltávolítását sem nekem sem ügyvédeim felszólítására nem volt hajlandó a FB és a FB oldal tulajdonosa sem eltávolítani. Segítséget keresek, jól meg is fizetném aki ebben tud segíteni . Privát email: [email protected]

    zita
  • Spészgószt
    #566
    Uj info...
    Szoval emberunk a telefonról videokat masolt a pcre es nyomott egy deletet a kijelolt osszes file-ra. Tehat a pc vel usb-n keresztül törölte a tartalmat a telefonról! Igy helyes...ez vissza lehet hozni, vagy hova kerül? Merthogy pc kukaba nincs... :(
  • Spészgószt
    #565
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a telefonról (Galaxy S6) pcre file áthelyezés közben hiba történik és eltűnik a másolt tartalom (kb 80 video plusz képek) az megvan még valahol, vagy kampo neki :(
    Nincs google fiokos kepek app sima galériát hasznalok, nincs szinkron sem!
  • balcsi70
    #564
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy a fiamnak van egy Blaupunkt Sl02-es telója, csináltunk rajta egy Wipe data/factory reset -et majd újraindítás,hogy legyen a teló olyan mint kezdet kezdetén,de hiába választjuk a "Beállítás újként "a google-fiok szinkronizálása ezen az eszközön nem sikerül megcsinálni, nem is értem miért nem kínálja fel azt a lehetőséget hogy ujjat csinálj. ( tudom nem egy nagy szám ez a teló,de neki jó lenne még egy darabig) ,valami mást kéne csinálni a factory-ba? Válaszokat köszönöm!
  • csgj
    #563
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a Xiaomi Mi A1 telefonomon ha az SD kártyán lévő dalokból lejátszási listát készítek a Google Play Zene alkalmazásban, akkor egy kis idő (pár óra) után elfelejti a dalokat, eltűnnek a listáról. (De csak onnan.) Mi a megoldás? Teljesen új az SD kártya, mert az előző tönkrement. Olyan, mintha időnként megszakadna a kapcsolat közte meg a telefon között. Próbáltam kivenni és visszatenni, de az nem vált be. Máris formáznom kéne?!
  • TS zsadnok
    #562
    Sziasztok!
    Xiaomi Redmi 5 Plus-hoz keresek olyan theme-t, amiben az akku töltöttségét nagyobb csík vagy szám jelzi, mert az eredetin alig látni.
  • 0ppika
    #561
    Üdv!
    Xiaomi Redmi 5 Plus-on nem működik a hívásvárakoztatás.
    "Hívásvárakoztatás" Kapcsolódási probléma vagy érvénytelen MMI kód.
    Tud valaki megoldást?
  • Scooter
    #560
    Megvan a problem. Szerzői jogok miatt kiszedték bizonyos országokban az oprendszerből. Régiót kell váltani és akkor megjelenik az ikon. Itt már csak az a kérdés, hogy abból nem lesz-e probléma, ha más régiót adok meg MaO helyett?
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2018.04.02. 19:54:41
  • Scooter
    #559
    Van egy Xiaomi Redmi 4 Pro-m. Eddig az MIUI 8-as oprendszer volt a telefonon és frissítettem 9.5-re. Már régen volt ez az új verzió, de nem akartam feltenni, amit most megtettem. Szóval az a kérdésem, hogy az előző verzióban volt egy "Témák" ikon, ami most az újjal eltűnt. Nem tudja valaki, hogy lehet előhozni? A beállítások menüben ott van a témák, de ott csak azok jelennek meg amit még régen töltöttem le. Viszont nincs az az online kereső, amiben lehet theme-eket és wallpaper-eket keresni. A régi verzióban nagyon sokszor használtam és hiányzik. Külön nem lehet valahogy telepíteni, ha már az oprendszer nem hozott létre neki ikont? Az anyámnak ugyanilyen telefonja van csak Redmi 4x és ott a 9.5-ös verzió felrakta ezt az online témák, háttérképek alkalmazást.
  • Tetsuo
    #558
    Samsung S5, azt hiszem 6-os Androiddal.
    Egyszer régen (egy messzi-messzi Galaxy-ban) beállítottam, hogy a telefon kapcsolja be a képernyőt, ha érzékeli, hogy kiveszem a zsebemből, elfordítom stb. Sajnos ez a funkció nem vált be és ki szeretném kapcsolni, de egyszerűen nem találom az ezt kezelő menüpontot.
    Tud valaki segíteni?
  • balcsi70
    #557
    Igen,csak nehéz úgy megoldani,hogy az adat csak a pc-n van meg,a telo adott,és sim nélkül.(a micro sd-re hiába másoltam és utána be a teloba) onnan nem tudta importálni :)
    Egy eszméletlen butított telefon,(de ilyen kellett )ne kérdezd meg hogy miért :)
    Utoljára szerkesztette: balcsi70, 2017.11.08. 21:22:18
  • kl24h
    #556
    Olyan megoldás is van, hogy kijelölsz annyit, amennyi ráfér a kártyára, rámásolod, utána kiveszed a kártyát és átteszed a másik telefonba és ott áthelyezed a telefon memóriájába. Egy pár lépéssel így is megoldható.
  • balcsi70
    #555
    Köszönöm! Közben sikerült megcsinálni. VCF filebe voltak.(igen valamikor telefonban volt). Már egy pár telefonról-telefonra lett próbálva de sikertelenül. Most PC blutusz-telo blutusz sikerült átküldeni de nagyon macerás volt. Át lehetett küldeni de egyesével megnyitni és csak utána rányomni hogy mentés. (nem lehetett azt hogy mentés összes) Azért kösz az infót!
  • kl24h
    #554
    Ez a 700 db telefonszám milyen formában van a számítógépen? Gondolom, hogy ez a 700 db telefonszám valamikor egy telefonban volt. Azért kérdem, mert telefonról telefonra (vagy telefon > számítógép > telefon) egyszerűbben meg lehet oldani ezt a problémát és nem is kell a Nokia PC Suite.
  • balcsi70
    #553
    Sziasztok! Vásároltunk egy Nokia 216 -os telefont, telefonszámokat szerettünk volna átmásolni erre a készülékre, ami gyakorlatilag lehetetlen, mert hiába töltöttük le hozzá nagy nehezen a drivert hogy egyáltalán a számítógép felismerje, még a hivatalos oldalról letöltve a Nokia PC Suite program is azt írja ki, hogy a csatlakoztatott telefont nem támogatja. Így gyakorlatilag használhatatlan, és 700 db számot egyesével bevinni szinte képtelenség.
    Valaki ha tudna ebben segítséget nyújtani vagy ötletet hogy mivel lehetne még próbálkozni,azt megköszönném!
  • Ironman2
    #552
    Egy kis help kéne nekem.LG Optimus F6 telefon.4G/LTE.Most fizettem be egy kis mobilnetre hogy távol is tudjam használni az otthonomtól a netet.Alapban nem müködik a net,hanem akkor ha átváltok rajta csak 2G hálózatra.Hogy a fenébe lehet ez,mikor 4G-s a telefonom?
  • Anonymusxx
    #551
    Sziasztok, pc-én keresztűl, usb-vel meg lehet valahogy osztani az internetet androidos mobilra?
    A neten keresgéltem, de semmi érdemlegeset nem találtam...
  • Scooter
    #550
    Segítség kéne. Nemrég vettem egy Xiaomi Redmi 4 Pro telefont és újraindítottam. Azóta csak tölti az android-ot. Nem tudja valaki, hogy lehet újra működésre bírni. Már voltam a reset menüben is és próbáltam a recovery-t és a fastboot-ot is, de az istennek se akar elindulni, csak folyamatosan tölti az androidot. A recovery újraindításnál azt mondja, hogy dugjam össze a géppel. Eddig ok. Aztán a telefonon írja, hogy menjek a pcsuite.mi.com-ra. Leszedtem és feltettem a gépre a PCSuite programot, de nem talál eszközt hiába dugom össze, mivel nem jön be az andriod oprendszer és nem áll fel a telefon készenlétre.
    Valami ötlet? Segítsen valaki, please. Nem hiszem, hogy egy újraindítás után meghal. Nem csináltam vele semmit.
  • elektor
    #549
    Kérdeznék a tőlem okosabb emberektől: vettem egy Samsung okos tv.hez való webkamerát nem is túl olcsón. Közben meg szűnt a tv.-n a Skype szolgáltatás. Szerintetek minek tudnám még felhasználni a webkamerát azon kívül hogy a tv.-t díszíti?
  • csetle
    #548
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni ...
    Ulefone Paris telefonról van szó, tegnap délután leesett kb kézmagasságból (kb 1-1,5 m magasról, áruházban, tehát szerencsére nem betonra de ... ), utána vettem észre hogy apró vízszintes csíkok vannak a kijelzőn. Ha sötétebb a kép, akkor látható, hogy lassan, megjelennek halvány függőleges csíkok is, de nem szabályos távolságra egymástól.
    Mit gondoltok, mi lehet ennek az oka? Kijelző? Szoftver? Kábel? Vagy mi sérülhetett meg? Mennyibe kerülhet ennek a javítása?
    Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • Trichie
    #547
    Sziasztok! Ujratelepitettem gyari beallitasok visszaallitasaval a Galaxy S3 telefonomat es nost azt irja az itthoni wifihez kapcsolodva hogy "Kikapcsolva" Tudtok valahogy segiteni? ( a wifi persze be van kapcsolva)