14488
prostreet
  • Ryder7
    #14156
    én se cheatelek, csak ha hülyülni akarok, szóval pl GTA-ban terminátorozni:D nem javit a patch csak LAN funkciót tesz a játékba, meg új verdákat. de a SAAM csitjét ajánlom, amivel 76 kocsit vagy mennyi lehet venni pénzért szal sztem nem csalás.
  • underground2
    #14155
    amugy én még egy játékban se cheateltem én nem is fogok, mivel semmiértelmét nem látom ( én szemszögömből nézve), és én cheat nélkül végig viszek bármilyen játékot.
  • underground2
    #14154
    köszi a tippet Imyke, és mond az 1.1 patch javít valamit a játék teljesítményén?
  • Ryder7
    #14153
    a beállitásoknál meg king szintet választol, de már nem tudom rég toltam.
  • lac556
    #14152
    inkább a 2 hol lehet offra tenni?
  • Ryder7
    #14151
    körverseny. talán belassit mert gyenge a géped vagy bevan kapcsolva az autómata fékezés.
  • lac556
    #14150
    demoba mi a tököm az a második pályán a nissan al amikor a kanyarba zöld, piros vonalva? ideális ivet mutatja?mér van az kb h 100al tudok csak menni kb?mintha belassítana vmit
  • Ryder7
    #14149
    ja, de ki lehet kapcsolni King level meg beállitásoknál lehet állitani.
  • lac556
    #14148
    letöltöttem pro street demoját. ki lehet kapcsolni ezt a assist level(3szintes casual, king, normal) cuccot? faszkiwan kanyar kzbe befékez
    teljesbe is benne van? me akko megse veszem
  • Ryder7
    #14147
    kétkerekezéshez Chevy Camaro SS. 650 le-vel már megvan a 350 m.
  • IMYke2.0.0.0
    #14146
    jav: "és pénzed is van a 3-as, 4-es tuni" --> tuninghoz
  • IMYke2.0.0.0
    #14145
    Ha nem fogsz cheatelni benne, akkor még ráadásul nem is egy hét alatt pörgeted ki... :)
    Ajánlott:
    - játék telepít
    - v1.1 Patch (máshol Booster Patch-nek hívják, mert autókat is tesz be)
    - csalásokat elfelejt
    - minden MÓD-ban feleljtsd el a könnyítőket [ABS, TC stb.]

    Miután már jó sok versenyt letudtál és pénzed is van a 3-as, 4-es tuni:
    Hajszához: BMW Z4 [kanyarban stabil]
    Drifthez: Toyota Supra
    Gyorsuláshoz: Porsche Cayman később Pagani [7,3-8 sec garantált]
    Kétkerekezéshez: Porsche Cayman később Dodge Charger [200 m garantált]
    Sebességhez: Lamborghini Murcielago LP640 [betonstabil!]
  • underground2
    #14144
    hát ja. Lehet hogy a Pro Street ben nincsenek zsaruk és nincs szabad koborlás, de minden másban jobb mint az Undercover.
  • Ryder7
    #14143
    inkább mint undercovert.
  • underground2
    #14142
    A ztők jó! Csak azért kerdezem, mert születés napomra lehet hogy a Pro Street-et kapom!
  • Ryder7
    #14141
    közepesen... medium minden...
  • underground2
    #14140
    de körülbelül milyen beállításokon?
  • Szabi1991
    #14139
    közepes graffon
  • underground2
    #14138
    Intel Celeron D 3.06 Ghz, 2 GB RAM, GForce 7600 GS DDR3 256MB.
    Ezen a konfigon hogyan fut a Pro Street?
  • Chanel
    #14137
    ehh köszesz. az MW is így megy, a Carbont is anno ezzel a módszerrel raktam fel. a gépem nagyon gyors, tehát azzal nincs gond. avira antivir vírusirtóm van, még esetleg azzal lehet gond. amúgy hogy lehet 100%os mentést betenni? én úgy csinálom, hogy oda másolom be az ALIAS_... és a CARRER_... mappákat, ahol az általam létrehozott eredeti is van. így kell, vagy ezt is elrontom?
  • METESTO
    #14136
    Szeggyé le másik verziót.....vagy vedd megNelegyélbutus
  • Chanel
    #14135
    ja, mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy másolt CD-ről lett felpakolva a cucc. trainerek szintén nem mennek. most már kezdek sík ideg lenni...
  • Ryder7
    #14134
    GTi Gaga: rosszúl irtad be a kódot. más ötletem nincs.

    Dia: szerintem a géped lesz a ludas az MW meg a PS közt ég és föld a külömbség.
  • Chanel
    #14133
    hi!

    nekem is kéne egy kis segítség! felraktam a játékot, működik is, de amikor autót akarok venni, a 23-24. autónál bekrepál a game és hibaüzenetet ír ki. ugyan ez a matricáknál, csak azokat egyáltalán nem hozza be. letöltöttem egy 100%-os mentés is (szégyen szemre...), de az se működik. mit kéne tennem ilyenkor? mert így nagyon idegesítő a játék. a MW sosem csinálta ezt.
    köszi előre is, Dia
  • GTi Gaga
    #14132
    Hali!

    Segitségeteket kérném!
    Megvan a gamma!
    megvan az 1.1 patch
    megvan a Saam Unlocker
    van egy profilom
    és arra setertném a bonus autokat megnyitni!
    anno amikor elkezdtem akkor bonusz autok megvolt nyitva, most viszont beirom a 3 db kodot / Saam-ce, bp1, bp2 és csak 62 db auto nyilik meg!
    a bp2 autoit nem nyita meg!

    ha valaki tud rá megoldást pls help!
    25% már teljesitve van!

    válaszotok elöre is köszönöm!
    Üdv:
    Gaga
  • CamelX
    #14131
    Köszi, akkor nagyjából jól sejtettem a témát. Camaro Concept-emmel mondjuk mindig ott csesződik el hogy első sebességnél túlságosan kipörög a gumi, lehet átváltok összkerekesre
  • Ryder7
    #14130
    a downforce maxon kell legyen minden versenybe, nem repülsz annyira, meg jobban gyorsulsz is. a kakaó ráadásnál meg vegyél mindent alacsonyra (én arányosan növelem őket a fokozat függvényében( ha az 1-esbe -2-r állitottam akkor a 2-esbe -1-re a 3a-sban 0-ra és igy tovább) A final ratiot meg alacsonyra tedd úgy jobban fog gyorsulni. persze ez azt jelenti, hogy gyorsan kell kapkodni, majd a váltóhoz, pillanatok alatt már 3-asban leszel:D
  • CamelX
    #14129
    Mekkora felüdülés visszatérni erre az Undercover után :)

    Kezdtem előről, csak az a kérdés merült fel bennem, hogy a Drag módnál milyen mértékű leszorítóerő az ideális? Lateral grip, meg a downforce mit befolyásol? Továbbá milyen gear ratio-k optimálisak a 1/4 mérföldes drag esetében hogy az elején adódjon rá a kakaó istenesen?
    Képekért extra thx járna :P
  • The Protector
    #14128
    Ha amd procid van akkor az képes ilyen szarokra ok nélkül.
  • snowkid16
    #14127
    Nincs mit :D, amúgy valaki tudna segíteni? Az miért van, hogy megy 80FPS-n 1600x1050-ben és beleszaggat minden előzmény NÉLKÜL?? Crysis megy fullhigh-on (xp op.) Aztán feltettem az 1.1 patch-et utána már el sem indult, kilépett a töltésnél. Eredetim van!
  • IMYke2.0.0.0
    #14126
    Bízom benne, hogy ez a rész azért lett ilyen hányadék, hogy a következő sokkal nagyobbat durranhasson.
    Az új - mert szerintem kirúgják a mostani - fejlesztő csapat helyében én legalábbis beleadnék apait-anyait, és a mindeddig szándékosan visszafogott projektben minden, 2009-ben elvárható technikai és élmény fokozó elemet beletennék, hogy az egekig szárnyallhasson az eladási mutató... s akkor a játékosok leszarnák, hogy 12 ezerbe kerül, meghogy játékdobozokra is ki lett adva...
  • Prince23
    #14125
    Remélem kapunk egy full részletes tunningrendszert hozzá... még UG-től is többet.
  • IMYke2.0.0.0
    #14124
    Hát, a másik topik napi szintű olvasgatása után könnyedén le lehet szűrni: az EA elkurvult... a fejlesztőit csak ostorozza [a minél nagyobb negyedévi bevétel érdekében], határidőket szabdos és rókabőr akciót folytat.
    Az a - 1 kézen, pár újjon megszámolható - néhány projekt, ami sikeres lett, vagy eleve sikeresnek volt predesztinálva tompít(hat)ja azt a szomorú jövőképet, ami mindez elénk vetít:

    Jövőre még szarabb NFS kerülhet a polcokra.
    Bár, az Undercover-nél csak jobb jöhet, az biztos. Sőt, talán pont ez is volt a stratégia!
  • Prince23
    #14123
    Pfff milyen foss lett már az undercover. feltettem újra a ps-t. hát ez sokkal jobb, hogy is mondjam...sokkal szimulátorosabb! itt legalább van TECHNIKA és STÍLUS!
  • Pate
    #14122
    Toyota Supra 919BHP 1/4 DRAG 7,31
    GTO 897BHP 1/4 DRAG 7,21s 243MPH ; 1/2 DRAG 10,99s 251MPH
  • Pate
    #14121
    sikerült !!!
  • Pate
    #14120
    Hogyan lehet kétkerekezni ? és melyik autó a legjobb kétkerekezésre ?
  • snowkid16
    #14119
    Nincs mit :D, amúgy valaki tudna segíteni? Az miért van, hogy megy 80FPS-n 1600x1050-ben és beleszaggat minden előzménytél? Crysis megy fullhigh-on (xp op.) Aztán feltettem az 1.1 patch-et utána már el sem indult, kilépett a töltésnél. Eredetim van!
  • RYO21
    #14118
    hálás köszönet! kipróbáltam és működik
  • Pate
    #14117
    Nekem egy Intel X3100-asom van és 1280x800-ba megy szaggatás nélkül.