14488
prostreet
  • ocskoszilard
    #2809
    nem biztos hogy a pénz elég kell néha egy kis belső kapcsolat is...
  • BIZ0906
    #2804
    #2791

    Ilyen fajta üzeneteket vártam.
    Erre tele van spemel a fórum.
    Miért jó ez?
  • jazzy
    #2803
    Ez a te bajod, viszont amikor "40 új üzenet" és abból 38 az hogy "mikor jön a demó?" akkor fejre tudok állni. Inkább töröljön, mint ne.
  • Pepsi Twist
    #2802
    akkor a bannerba ír ki minden új/friss infót és kész... tájékoztatva van mindenki azáltal hogy belenéz a lezárt topikba... ennyi...
  • DJ RUSH99
    #2801
    jav: 1etértek
  • DJ RUSH99
    #2800
    'et értek.. rühellem a túlbuzgó sg fórummoderátorokat
  • dragon11
    #2799
    Mindenki írta hány % a carbon igen emlékszem rá..meg ki hány %-nál jár stb...
  • elekati
    #2798
    Megkérdezhetem h' a FAQ-ba a gépigény a hivatalos gépigény?
  • SimaSuna #2797
    majd "Hamarosan.." elfajulnak a dolgok..
    jönnek a
    "nekem ennyivel jön"
    "nekem minyjá lent van"
    "nemalszokmeváromaprósztrítet"
    és társai hsz-ek :)
  • SLICK
    #2796
    ha be van zárva még a házigazda sem írhat bele... Mondjuk tavaly én is bezárattam a Carbon topikot, de itt még nem fajult el annyira a helyzet
  • dragon11
    #2795
    Van benne valami..:)
  • balika16
    #2794
    De jó de én már a teljeset várom!!!!!:D
  • Pepsi Twist
    #2793
    jaja addig bekéne zárni mig megnem jelenik a Demo és csak a házigazda írhat a tápigba... (és ő is csak tájékoztató jellegűen)
  • Synit HUN
    #2792
    HÁHÁHÁ! Látom beírtátok a "mielőtt..." szöveget ide az ablakba!! :DD
    Zsír!
  • Szabi1991
    #2791


  • SötétBarom
    #2790
    Szerintem closetopic -.-
  • elekati
    #2789
    Szabi! én se akarok bunkó lenni de ez a törölgetés kinek jó??
    Jó, lehet,hogy nem érdekel "mikor jön ki a demo" ne is válaszolj rá, de valaki lehet h' szivesen válaszolna rá ,mert van 10 másodpercnyi szabad idő az életéből!
    Ui:bocssss(ez a véleményem)
  • DarkSector
    #2788
    Tudom..
    Konkrétam Vista alatt 10-20FPS csökkenésre lehet számítani...
  • gduck
    #2787
    Speciel, konkrétan, per-pill erre a játékra gondoltam :)
  • DarkSector
    #2786
    Vista-ban nem tudom, hogy lesz-e dx10-es effect, de az fps az tutkóra max alacsonyabb lehet, de magassabb nem..
    Legalábbis amilyen véleményeket eddig hallottam a dx10-el kapcsolatban.
  • gduck
    #2785
    FAQ-ban nem találtam választ :D Szal megkérdezem: érdemes majd VISTA alatt játszani? Ergo DX10 nyújt vmi + ? Vagy csak - FPS lesz :D
  • Pepsi Twist
    #2784
    a baloldali bige jobb :D (egyiket se küldeném haza ha kopogtatnának nálam valami olyan szándékkal ami +18-as és 1 nő meg 1 férfi kell hozzá)
  • SLICK
    #2783
    nekem is a másik a KANibb ^^
  • DJ Skyline
    #2782
    nekem bejön a kis japán lányka!
  • csoola
    #2781
    nekem nem tetszik a japo csajXD a másik viszont király, kinn is vna a szobám falán:D kiváncsi vagyo kerre a játékra...
  • tdu Toyota
    #2780
    jah oké köszi de megnéztem minden megvan a gépemen hogy induljon lekopogom
  • SimaSuna #2779
    szabi annyit töröl amennyit akar..akinek nem tetszik irjona [email protected]

    ha bántja a szemét az h sok olyan kérdés van mint..
    "mikóleszmádemó"
    "devárommá"
    stb..kérdések szvsz már unalmasak..
  • dragon11
    #2778
    Nem mind1 a fajta,mert van annak a videókártyának frekvenciája(Gyártó/típus függő)memória fajta(GDDR3legfejlettebb..)proci stb...A ramodtól is függ a procin majdnem minden múlik....:)csak érdekesség..:)))
  • dragon11
    #2777
    Én elhiszem Szabi,meg én értelek is milyen szemmel látod,de a többiek nem:( és ők úgyhiszik többet törölsz a kelleténél ami valóban nem,mert off,warez-nak nincs helye...de a demoról szólni kell..viszont ha előtte áll off warez és ha csak nem nagy töményű az a gondolat szerintem ne töröld,de ha az ellenkezője töröld és mondd meg neki miért van és hozzászoknak.:)na elmentem jó8 all.ZzZzZzZzZzZzZ
  • Szabi1991
    #2774
    ha sok a törölnivaló..
  • tdu Toyota
    #2773
    ez igaz hogy a videókártya igénye 128mb?
  • dragon11
    #2772
    Igaz szabi sokat törölgetsz mostanába...:) De változtatni fog rajta szal nyugi skacok...:))
  • SLICK
    #2771
    Na ja jövőhéten.. Aztán úgyis 2-3 nappal teljes megjelenés előtt jön ki. Mióta szokás EA-nél határidőt tartani?
  • jakewyler
    #2770
    és?miről beszéljünk, ha arról beszélünk, hogy lesz-e ilyen autó vagy nem, azt is törlöd...(tegnap elött:) )
  • kem001
    #2769
    Hát látom ott már kérdezni se tud az ember...
  • ricsa008
    #2768
    ja 1etértek szigoróan veszi a házigazda szerepet
  • SLICK
    #2767
    MONNYON LE!!! ^^
  • Szabi1991
    #2766
    percenként azt kérdezitek hogy mikor lesz demo..

    ott van a fejlécben..
  • jakewyler
    #2765
    szabi1991 te mindent törölsz szerencsétlen topikból?öcsém megszólalni nem lehet, mert rögtön törlöd, ami nem warez és nem off...
    Mind1 te tudod, de szerintem változtass a stílusodon, mert rossz vége lesz...
  • SLICK
    #2764
    lesz az 3 hét is