14488
prostreet
  • jakewyler
    #2913
    erről beszéltem múltkor...
    NC
  • dragon11
    #2912
    Nekem drag.
  • Szabi1991
    #2911
    grip..
  • Szabi1991
    #2910
    ezekután ha törlöm ezeket, akkor megint én vagyok a f*sz..
    tegnap azért voltam f*sz mert nem töröltem..
  • dragon11
    #2909
    Igazad van én megértelek.:) Én nem szeretnék senkivel veszekedni,de szerintem szabi-t nemkell leválltani:) Kicsit vissza vesz aztán kész és minden megoldva..:)))
    Offkorz:Trágár kifejezéseidet itt mellékeld és ne csodálkozz ha Veled nem megfelelő hangnemben beszél veled Szabi és igaza is lesz.Nem vagyok admin se moderátor se házigazda,de itt rend lesz ha tetszik,ha nem.:)

    Inkább beszélljünk arról kinek melyik verseny típus lesz a kedvence?:)
  • SLICK
    #2908
    Érdekes Carbon topikban ilyenekből nem voltak bajok.. Egy egészséges poén attól még nem flémkeltés. Ajánlom olvasgass ott vissza miket hagytam meg. A Close topik is amolyan régi SG-s beszolás lett volna, de te nem tudod még értékelni az ilyeneket :c
    Na mindegy itt befejezem, mert kezd gyerekes lenni.
  • DJ Skyline
    #2907
    eszembe jutott erről a nagy csatározásról egy film, ez
  • Szabi1991
    #2906
    az hogy Trabival kezded a PS-t hatalmas poén..
  • SLICK
    #2905
    Semmi bajom Szabival, csak az h túl szigorúan veszi ezt a törlősdit. Igaza van törölje ami tényleg oylan ami nagy baromság, de azért árva poénnal miért ne lehetne feldobni a hangulatot... :S
  • Szabi1991
    #2904
    fura, az egyik percben zárjuk be a topikot, mert sok a flém, a másik perceben flémet akarsz kelteni..
  • Szabi1991
    #2903
    te aztán tudod..
  • dragon11
    #2902
    Nem szabi ellenére mondom,ne értsd félre!!!!!!!!!!:A carbon topikba én minden szemetet vittem mégse vetted ki,ezért hálám üldözni fog.
    Sztem nemkell leváltani meg ilyenek....jó ez így ahogy van.:)
  • offkorz
    #2901
    szabi egy fasz :-c
  • SLICK
    #2900
    Szabi, muszály poénokat is törölnöd? Komolyan mondom, még egy olyan kommentemet törlöd, ami simán elfér más topikokban, leváltatlak mert enyhén kezd idegesíteni az eljárásod!
    Tudtommal annak idején Carbon topikban én is simán megahagytam marhaságaidat..
  • dragon11
    #2899
    Jó választások.Na,de fentmarad egy utsó kérdésem..:) kinek mi lesz a kedvenc ,,verseny" típusa?:):):):)
  • Dénes é
    #2898
    honda vagy acura ! vagy mindkettő :)
  • offkorz
    #2897
    Mazda RX 7
  • Pepsi Twist
    #2896
    nekem az lesz a kedvenc amit elösször tudok venni :D majd azt halálra tuningolom :)
  • DJ RUSH99
    #2895
    Bimmer M3 vagy új Evo:)
  • dragon11
    #2894
    Hona Civic,kinézetről:)) teljesítményét nem ismerem..:D
  • DJ Skyline
    #2893
    BMW M3, meg régi amcsi vasak
  • Szabi1991
    #2892
    Hacsi -.-

    esetleg 2009-es Camaro, vagy Silvia..
  • gduck
    #2891
    Ford GT ;)
  • dragon11
    #2890
    INKÁBB ARRÓL BESZÉLLJÜNK A FOLYAMATOS VITA HELYETT,MEG A DEMÓ/TELJES MEGJELENÉS HELYETT,HOGY KI MILYEN AUTÓVAL FOG JÁTSZANI(KEDVENCE STB.)sry a kiabalásért,capslock-kal kezdtem az egészet nem volt kedvem újra írni ..:S
  • Szabi1991
    #2889
    corolla Skyline motorral hasíthat, de akkor se lesz gyorsulási autó :)
  • Skyline
    #2888
    Inkább attól függ mi van a corollában...Fele teljesítmény bőven elég mivel kb fele akkora az autó súlya életben...;)
  • DJ RUSH99
    #2887
    Remélem,hogy így lesz,mert ha egy felhúzott corolla-val nagy amcsi dögöket lehetne alázni az eléggé unreal lenne
  • broman191
    #2886
    Japó kézben valószínűleg igen.:D
  • Szabi1991
    #2885
    dragban. sprintben, és speed challangeben semmmit..

    viszont driftben alázni lehet vele..
  • broman191
    #2884
    Kíváncsi vagyok hogy a kis Corolla mennyit fog érni a Viper és a Camaro ellen:D
  • Szabi1991
    #2883
    eddig kb5 pályát láthattunk, de azon belül lesz több "pálya" is, szal pl. a német autópályán tuti nem csak 1 verseny lesz :)
  • sTk01
    #2877
    jo kis videó thx a megtalálonak:D
  • Szabi1991
    #2876
    nem új, csak HD..

    egy Bumblebee-tuti lesz a garázsomban :)
  • DJ RUSH99
    #2875
    ahonnan a videót linkeltem:

    "Nem is csoda, hiszen nyakunkon a megjelenés, mely az USA-ban és Kanadában november tizenharmadikán, míg Európában november húszon-kettedikén esedékes. Ezúttal a három darab friss screenshot mellett egy friss exkluzív trailer is érkezett a Need for Speed sorozat immáron tizenegyedik darabjáról, ami szakít a már jól bevált éjszakai illegális versenyekkel és a zárt pályákra tereli a hangsúlyt. Rengeteg tuningolható eszköz, lenyűgöző versenypályák és szebbnél-szebb lányok várják majd a rajongókat a ProStreet világában. A videó megtekintése erősen ajánlott!,,

    maradjunk egyenlőre ennél a megjelenésnél,akkoris,ha tudjuk,hogy úgyis késni fognak:D
  • DJ Skyline
    #2874
    arról nem lehet tudni valamit hogy hány pálya lesz? videókban ha eddig 5 különbözőt láttam! :|
  • DJ RUSH99
    #2873
    Azért túlzásba ne vidd már(,,TOPIK CLOSE AND BANALLPLZHTX -.-,,)

    Valóban hülyeség a találgatás,megjelenik amikor megjelenik.. ennyi.. nem kell találgatni meg vitázni mint az ovisok,rakosgassuk az új képeket meg videókat,az is több a semminél! ENNYI
  • DJ Skyline
    #2872
    jó most nehogy összevesszünk a megjelenésen, majd jön amikor jön! :)
  • DJ RUSH99
    #2871
    (asszem) új videó: katt
  • DJ Skyline
    #2867
    hát USA megjelenés hivatalos oldal szerint Nov 14, az még erőteljesen 3 és fél hét múlva lesz nálam, meg aranyon sincs még a játék, szóval szerintem arrébb van még a megjelenés mint jövőhét! :)
  • balika16
    #2866
    Onnan tm mert ugy lesz hogy halasztgatják a demót és addig halasztják mire rádöbbenek hogy kikéne adni mert pár nap és a teljes game vana boltok polcain:):)