14488
prostreet
  • DJ RUSH99
    #2953
    jó munkához idő kell
  • Szabi1991
    #2952
    ha már van Juiced 2 demó, akkor lehetne lassan Ps demó is..
  • SötétBarom
    #2951
    w00t

    Ezek a számok már pirítanak :)
  • DarkSector
    #2950
    kúúl
  • Szabi1991
    #2949
    és tök jók sztem :)
  • DJ Skyline
    #2948
    mennyi zene!
  • Szabi1991
    #2947
    reactracing.org
  • tmisi
    #2946
    "A PC demó valamikor október utolsó hetében vagy november első hetében jelenik meg!"
    Ez jó. Lévén október utolsó hete és november első hete ugyanaz. (okt.29 hétfő - nov.4 vasárnap) Márha nem egész hetet nézünk. xD Magyarul a jövő héten már lehet hogy... na de nem csigázok fel senkit. :D
  • SLICK
    #2945
    Mostantól gondolom az összes videót megfogják nézni, hátha találnak még "Új" autókat.. Egyébként gondolom Artur most csepeg attól, hogy milyen ügyes :c
  • DJ Skyline
    #2944
    hihetetlen felfedezés, történelem könyvbe velük! felül múlták Kolombuszt is!
  • SimaSuna #2943
    hatalmas felfedezés^^
  • Szabi1991
    #2942
    a nagy magyar nfs oldalon mien hatalmas felfedezéseket tettek...

    ebben a topikban
    a Zonda : #2154 2007. okt. 02. 19:31 kor volt
    és a Camaro: #2153 2007. okt. 02. 19:29 kor..

    ehez képes ma kitesznek 2 új hírt is hogy mien zseniálisak -.-

  • balika16
    #2941
    jajdejó igaz minek a demo...nemkell ne is adjak ki!!!
  • Smicy2
    #2940
    :)
  • gduck
    #2939
    HIVATALOS info a DEMÓról:

    A PC demó valamikor október utolsó hetében vagy november első hetében jelenik meg!

    "The PC demo should be released sometime near the last week of October and First week of November. " Ea.com
  • gstup
    #2938
    Sziasztok!

    Van olyan fórum,ahol kérni lehet a készitőket hogy milyen autó/k legyenek a játékban?

    Üdv Mindenkinek!
  • c0llect0r
    #2937
    A carbonban is tört ,csak éppen rendőrverdával kellet menni
    a legjobb mód: Tűzoltókocsival vagy dömperrel kanyondrift YEEE
  • DJ Skyline
    #2936
    4-ben is tört mát (High Stakes)
  • Alwares
    #2935
    Huh gyerekek ez a Prostreet-es csaj valami nagyon jól néz ki! Csak rákerestem google-n és ejjha! Remélem nem csinálnak belőle valami ronda pixelhalmazt...
    google
  • lemongrass
    #2934
    a Porsche Unleashed-ben úgy rémlik azért lehetett törögetni a verdákat...
  • Tomsteel
    #2933
    silvia s15 rulez...bizti, hogy nem lesz kezdőautó, de amint elérhtővé válik átpattanok bele.

    elbírnék viselni a hétre egy demonstrációt!
  • red bull
    #2932
    Én ha jól láttam benne lesz az új 3 as coupé. Az már adja magát. Amugy ha jól látom sérűlni fognak a kocsik, már lehet elhangzott a forumba de ez nekem nem nagyon tetszik persze ez saját vélemény. Eddig nem is nagyon voltak tőrhetőek a kocsik az NFS többi részébe.
  • VRSDM
    #2931
    így korrekt szvsz ahogy van. ha bejövök ide nem azt akarom olvasni 20hsz-en át hogy, ki mit poénkodik offol flémel floodol lolozik tökmindegy

    bejövök azt akarom látni aminek KONKRÉT KÖZE van a játékhoz. ergó nem a faszkodást. köszönöm szépen.
  • crazyclone
    #2930
    én ugylátom hogy itten csak karosszéria elem sérulések lesznek semmiféle fizikai deformálodás ...
  • sTk01
    #2929
    vagy is NFSMW hez van lada szkin youtube-n láttam rola videót csak valahogy érdekes a hangja:d
  • tzsoltika
    #2928
    lol! XD

    Én amúgy BMW M3-al fogom repeszteni :D
  • lemongrass
    #2927
    hey srácok... mi lesz, ha végre kijön a game, ha már most 36 oldalnyi komment van!? némi info-ból meg pár fotóból mennyit kilehet hozni! :D
    please delete this comment... LOL!!!
  • gduck
    #2926
    OFF: ezt nem is tudtam :) Az biztos, hogy az NFS2ben iskolabusszal osztott képernyőn nagy "csatározások" voltak anno ;)
  • red bull
    #2925
    xD
  • sTk01
    #2924
    lada is...
  • akyyy
    #2923
    játszál a régebbi nfsekkel is, azokhoz készült trabant
  • gduck
    #2922
    OFF: azért gondoljál bele, mekkora poén lenne az NFSben egy trabant... Sztem el kellene küldeni a készítőknek pár technikai infót+képet a trabiról és javasolni nekik hogy rakják bele a következő részbe :)
  • DJ RUSH99
    #2921
    na,ez most marhára kellett
  • dragon11
    #2920
    Jaja,de nemhiszem sz** lesz..:)))
  • broman191
    #2919
    PC-re valószínűleg nem a héten lesz...
  • elekati
    #2918
    Na cső!vmi uj info a demorol?
    miért vettétek le h' a héten lesz? csuszik vagy mi?
  • Smicy2
    #2917
    NE OFFOLJUK SZÉT A TOPICOT A "TÖRLŐSDI" DOLGAITOKKAL!

  • DJ RUSH99
    #2916
    Én eleve nem tudom mi a francnak ez a rohadt törlősdi.. mintha arra élvezne,hogy törölgetheti a kommenteket,alig várja azt a kommentet amelyiket lehet törölni

    A K*anyád meg a B*i F*sz féle kommenteket indokolt törölni,de ha valami kicsit off,vagy pl egy előbb említett eset- vicc ilyesmi nemtudom minek törölni.. nem fér el? kit zavar? jön 50 komment és már nem is látni.. ennyi:// Vagy talán kímélni kell az sg szerverét?
  • akyyy
    #2915
    lol, az egy dolog, de lehet most kiválasztasz egy kocsitami jól néz ki, és mindig utolsó leszel vele:D
  • offkorz
    #2914
    leszarom dehisz