14488
prostreet
  • steweee
    #14445
    gyerekek, hogy lehet telepíteni a játékot ? még csak a próbaverzióm van meg, de hiába mountolom, nem indítja a lemezt, és olyan fájlt sem látok a könyvtárába amivel lehetne indítani egy installt vagy setupot ?

    help plíz !
  • husqarna
    #14444
    Ne haragudjatok rám meg. Most éreztem rá az ízére ezeknek az autóversenyzős játékoknak. A NFS Underground-dal kezdtem, most a Underground 2-vel kínlódok carrier módban. Ha valaki tud segítsen, szépen kérem.
    2 hete szenvedek.
    Miért nem nyílik meg a 3. szakasz? Verseny az összes befejezve,
    az autó amennyire lehet feltuningolva. Mia sz@rt kell még csinálni!
  • underground2
    #14443
    Sziasztok!
    Emlékesztek arra amikor megcsináltam K.A.R.R -t ps ben, itt van a videóm,hogy hogyan csináltam meg! Tudom kicsit gyenge de szerintem elég jó lett!
  • Black Ghost
    #14442
    Sziasztok!

    A gépemben két vinyó van, napokban újra raktam a rendszert (XP), és a játékokat így a PS-t is a csak háttértárként használt, D:\-re raktam.
    A kérdésem az lenne hogy, azzal hogy a rendszer és a játék külön helyen van okozhat e lassulást, ugyanis a game felrakás óta szaggat és ilyen eddig nem volt.
    A játék fullra grafon megy (kivéve AA, ez 2X).

    Proci: C2D E6850 3Gz
    VGA: 8800 GT 512
    Memoria: 4 Gb
  • Ryanxx18
    #14441
    Hello,csak azt tudom mondani hogy töröld le az egész játékot és telepítsd újra, de akkor már ne tegyél rá semilyen patchat, mert csak ront a játékon.Elhiheted!
    Mást nem tudok mondani.
  • havasdani
    #14440
    Üdv! Lenne egy olyan problémám hogy megvan a pro street ps3 ra 10% ig tök jól ment a játék és most elkezdett néha versenyek után mikor kiléptem a menübe lefagyni, meg nem engedi tuningolni a kocsikat mert ott is lefagy nem lép tovább. Van e valakinek valami ötlete?
  • arty
    #14439
    vedd meg
  • arty
    #14432
    nem
  • zoltan1232
    #14431
    Olyan problémám lenne hogy felraktam a patchet. Aztán később úgy döntöttem hogy leszedem mert még rosszabb lett tőle a játék. Nem tudom a régi mentésem betölteni mert az 1.1-es verziós mentés. Valahogy vissza lehet-e állítani hogy jó legyen???
  • RallyMaster96
    #14430
    hello peppino3. vegyél inkább 1 suprát az jobban megy & olcsobb is
  • peppino3
    #14429
    1 mit csináljak hogy 5 mp lenyomjam a pályán paganival ?
    2 és mit csináljak hogy 2 kerekezzen ?
  • Ryder7
    #14428
    felpatchelheti. csak akkor crackelje is meg.
  • tomcsa4
    #14427
    Ne peccseld fel.
  • Ryder7
    #14426
    ami kilép az a Shift. ha pedig mindig kilépeget akkor mással van a baj.
  • highlander15
    #14425
    Nekem is állandóan kilépeget exe hibával,én sem tudok semmilyen versenyre sem belépni,már 3 féle törést probáltam,de akkor is.
  • tomcsa4
    #14424
    Ezt én is így érzem. Mai napig a kedvenc autósom a ProStreet, aztán Dirt 1 és bejött harmadiknak a Shift.
  • Ryder7
    #14423
    ott a pont. ProStreetben az erő.
  • SötétBarom
    #14422
    Amúgy még mindig ez a király rész, shift nálam nem tudta überelni
  • Ryder7
    #14421
    neeem volt menő a jó öreg XP igaz? megszivtad...
  • adam9410
    #14420
    aha értem. azért kösz. üdv
  • SötétBarom
    #14419
    Nyilván nem. De egy tuti tippem van: tedd vissza a sima XP-t. :D
  • adam9410
    #14418
    az is egy XP rendszer. te esetleg tudsz segíteni ebbe a problémába hogy mit tegyek???
  • SötétBarom
    #14417
    Mi a faszom az az XP Daytona, és miért tetted fel? :D
  • adam9410
    #14416
    Üdv mindenkinek. Nos nekem van egy problémám. Régebben még egy régebbi XP rendszeren játszottam a Pro Street-tel. Minden oké fasza volt minden.Majd tettem fel egy újabb rendszert a Windows XP Daytona-t. És feltettem most a Pro Street-et és mikor elkezdem a játékot belép->karier-> start. madj a vidi és a töltés. és a töltés közbe kiírja ezt:
    Need For Speed Pro Street Alkalmazás hiba
    a "0x004ad9ae" címen található utasítás a "0x00000000" memóriacímre hivatkozott. A memória területen nem végezhető el a következő művelet: read"
    A program befejezéséhez kattintson az OK gombra

    és ennyi. Ha valaki tudna valamit mondani hogy mit kell tenni annak nagyon örülnék. előre is köszi.


    Üdv All
  • szabii98
    #14415
    ja ezt a tört szart arra érted hogy nem eredeti játékoknál van ez?mert eredeti
  • gabesz752
    #14414
    gamecopyworld.com, persze előtte rakj rendet az asztalodon
  • szabii98
    #14413
    magyarosabban?
  • Szabi1991
    #14412
    gondolom nem jó a törésed hozzá..
  • szabii98
    #14411
    segítene vlaki?
  • szabii98
    #14410
    Helló!

    Amikor bármilyen versenyre szeretnék menni akkor ki lép a kövi módon:
  • rico1
    #14409
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Működik a játék egérrel rendesen, mindent úgy csinál, ahogy eddig, de a billentyűzetet egyáltalán nem érzékeli. A CTRL+ALT+DEl viszont működik. Ez miért van? Előre is köszi a választ!
  • Ryder7
    #14408
    érdekes lett, egész jó. az én munkáim egy része:

    Ez az AE86 jelenleg az egyik kedvencem. NFSUnlimitedes Link


    Terlingua replika, kicsit tuningolva. NFSUnlimitedes Link

    A többit inkább nem mutogatom:)
  • underground2
    #14407

    Egy kicsit unatkoztam, és ezt dobtam össze!
  • norbi2fraktal
    #14406
    szép
  • arty
    #14405
    csak úgy:

  • Ryder7
    #14404
    egészségére. én meg mentem 430 métert csit nélkül.
  • SötétBarom
    #14403
    Ryo 300 métereket kétkerekezett ellenem az evojával :DDD
  • DerStauner
    #14402
    lehet, hogy nem időveszteség, ezt egy másik fórumon olvastam. de hogy orvosolni lehet, az igaz. nem kell a suspension-t stage 3-ra tenni. tegnap visszavettem stage 2-re, és tökéletes. nyílegyenesen megy az autó, és nem is emelkedik fel. stage 3-on párszor még bele is kellett korrigálnom, hogy az úton maradjon. egyébként az a tuning technika a felfüggesztésnél drag esetében, hogy fel kell tenni a stage 4-re a felfüggesztést, majd úgy tuningolni, és vissza stage 2-re.
  • DerStauner
    #14401
    lehet, hogy döngeti a 300-at, de km/h-ban. ugyanis a játékban a 250mph a max limit, ezt még át lehet törni egy-két mph-val, és kész. ha átszámolod a 250mph-t km/h-ba, akkor az 402 km/h-ra jön ki. a 300kmh pedig 186mph.
  • norbi2fraktal
    #14400
    köszi, anélkül még nem próbáltam