14488
prostreet
  • 11awalker
    #14488
    Sziasztok!
    Letöltöttem a játékot Origin-en keresztül és azt írja ki, h nem tudom megnyitni mert nincs leszedve a EA Download Manager! Szerintetek mit tudnék csinálni mert letöltöttem és nem jó.
    Valaki tudna adni egy linket ahol le tudnám szedni!?
    Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat
    11awalker
  • xFreex
    #14487
    Mindjárt az első megvehető kocsik közt megtalálod a Mazda RX8-at. Nem égeted vele fél órát a gumit, mire végre elindul + tökéletesen kezelhető. Az egész játékot alázhatod vele. Ha még vágysz másra akkor az RX7 amivel rendesen lehet csúszkálni.
    Utoljára szerkesztette: xFreex, 2015.09.04. 06:10:03
  • Scany01
    #14486
    Még egy kérdés driftre melyik kocsi jó tier3-ason kivül mert az nincs még.(most pontiak gto-m van de csak zötyög a pályán)
  • Scany01
    #14485
    köszi meg próbálom
  • xFreex
    #14484
    Én Dodge Charger-rel mentem az elején, majd mellé vettem egy Chevrolet Camaro SS-t. Ment mindkettő mint a veszedelem. Igaz, hogy az orrukat emelték, emiatt volt hogy borultam is, de a kétkerekezésre is lesz majd verseny.
    Utoljára szerkesztette: xFreex, 2015.08.07. 06:25:57
  • Scany01
    #14483
    Gyorsulásira ,most van egy izom gépem aszem sehvi chevelle ss de sazr mindig veszt 3-4 helyen van annó chargerem volt .(még az elején vagyok olyan kocsi kellene)
    Utoljára szerkesztette: Scany01, 2015.08.06. 21:54:05
  • Szabi #14482
    gyakorlatilag bármelyik, a Zonda is elég jól kapkodja a lábát.. :D
  • RYO21
    #14481
    Attól függ mire kell. Én például az AWD kocsikat szerettem, mert azok nem emelték fel az orrukat.
  • Scany01
    #14480
    Sziasztok
    Van még itt valaki?
    Segítség kellene milyen kocsi jó drag versenyre?
  • MineHeadHun
    #14476
    Az eléggé rossz dolog, mert az EA-s játékoknál most kezdtem el multizni.(ugye az Origin fiókom az március óta megvan...) Ez a legrosszabb dolog, biztos az Origin váltotta le, mert csak a Shift és késöbbi játékoknál tudok multizni...
    Már a játék 2009 Januárja óta megvan eredeti CD-n, szóval végig is vittem, most viszem másodjára végig. :D
  • Szabi #14475
    Szia, nem is fog csatlakozni, már rég kikapcsolták az EA Nation-t :(
  • MineHeadHun
    #14474
    Sziasztok, tudtok nekem segíteni? a Prostreetben Multizni akarok, még a routert is beállítottam rajta a portot (3658) de mindig azt írja ki hogy nem sikerült csatlakoznia az EA nationhoz. Ez mitől van???
  • blekike
    #14473
    hamachi szerver, ha valakinek játszani támadna kedve:
    azonositó: nfsprostreetgt
    jelszó: nfsps6
  • tozsi28
    #14472
    Hello. Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudnám megjeleníteni a képlopást a játékból. Előre is kösz.
  • Scharnhorst
    #14471
    Üdv!

    Talán ti tudtok segíteni. Olyan problémám akadt, hogy egy ismerőssel akartunk LAN-ba játszani, de amikor elkezdődik a játék az ő autója szó szerint eltűnik a pályára nálam viszont ő lát engem. Ha ő csinál szervert akkor viszont ő nem lát engem viszont én őt igen.
    Mitől lehet ez? Előre is köszi a válaszokat.
  • gabesz2222
    #14470
    sziasztok!
    követekező lenne a problámám
    laptopom van feltettem a prostrerretet de mikor felbontást akarok állítani csak 1024x768-at tudok ez a legmagasabb és nekem ez nem jó mivel széles a laptop kijelzője így ez a felbontás nem tölti be az egész képernyőt
    szóval mi az oka hogy nem tudok nagyobb felbontást választani és hogy tudnék ezen segíteni?
  • Toroco
    #14469
    3 blueprintet én arra használnám, hogy a pálya adotságaihoz állítsan az autót. Pl, hajsza versenynél van olyan pálya ami iszonyat kanyargós, ott a kormányzásra állítanék rá meg a gyorsulásra, viszont olyan pályán amiben nagy kanyarok vannak és hosszú egyenesek, ott nem annyira a gyorsulás rovására növelném a végsebességet, merevebb futóművel.
    így nem kell mindig kalibrálni az autót, hanem ott van készen, és persze így más optikázással mehet a gép.

    gyorsulásira én subarut használok, azt öszkerékmeghajtás miatt szerintem elég jó, nem nagyon vernek meg vele, és szinte csak nyert cuccokkal van tuningolva.

    Körversenyekre én az alap nissant használom, mert kanyarban verhetetlen, viszont a végsebessége kicsi, így ha az ember a kanyarokra ráérez, akkor nagyon tuti kis autó, sőt, még alulkormányzottá is kellett tennem.

    Driftre Nissan Silvia-m van.

    Sprinthez még csak nemrég értem el, és még válogatom az autókat, de van corvette c6, vagy camaro concept lesz. Viszont sprintet billenytűzettel játszani szívás, ahhoz tényleg kéne kormány...
  • steweee
    #14468
    ennek semmi értelme amit írtál...

    ja, tényleg egy autót csak egyféle versenyre lehet "felkészíteni" ?

    nem igazán értem miért van 3 blueprint beállítás is, ha csak vagy verseny, vagy drag, vagy speed, vagy drift amiben indulhat

    akkor lenne ennek értelme ha egy alapautót többféleképpen is fel lehetne készíteni, hiszen pl pályaversenynél a legtöbb esetben nem érdemes totál izomautóval menni, mert egyrészt túl gyors és lesodródik az ember, másrészt sokkal nehezebb is iráynítani, mert gázadásnál alig akar fordulni, míg egy gyengébb, de kellően erős autóval szelni lehet a pályát és a kanyarokat
  • Robi546
    #14467
    Szevasztok! (bocs a 2x postért)

    Na már sikerült elindítanom a játékot és azt kell hogy mondjam hogy nagyon király (régebben már játszottam és akkor nem nagyon tetszett de most mondom kipróbálom még egyszer hát ha jó és tetszik!;) )
    Na nekem csak annyi lenne a kérdésem hogy:
    Ti milyen autót ajánlotok a DRAG Versenyre de én nem arra a gyorsulásira meg se a sprint-re gondolok hanem tudjátok arra amikor neked kell váltani a sebességet na és oda milyen autót ajánlotok ami nagyon jól gyorsul legalább 9,51 kellene vagyis hogy gyorsan menjen na előre is thx! :)
  • Robi546
    #14466
    Hello all!

    Lenne egy problémám az hogy amikor elindítom a játékot akkor egy fekete kép fogad és hogy ha meg mozdítom az egeret egyet mozdul és le fagy az egér és a hangok meg vannak például megnyomom az esc-t vagy az enter-t akkor rendesen van hang meg minden de ha már másodszor meg nyomom az entert akkor meg ki lép a játékból és win 7-em van és eddig az XP-n meg ment de a rendszer követelmények azok is megvannak neki és már próbáltam úgy is hogy fel raktam az 1.1-s patchot és be crackeltem (nem vettem meg a gamet hanem letöltöttem) és akkor meg azt írta ki hogy a NFS Pro Street működése le állt! Pls valaki segít???? Előre is thx!
  • macleody
    #14465
    Én csak a supra miatt játszottam vele. Annak brutál hangja volt :)
  • JB arts
    #14464
    Hát igen... Én csak azért írok ide mert már végre van elég tapasztaltaom hogy kimondjam, a világon eddig a pro street autóhangjai voltak a legjobbak egy játékban. A grand tourismo 5 most jött ki és abban nincs olyan lenyűgöző hangzás mint itt. Szerintem vagy valami nagyon híres/profi hangmérnököt bíztak meg vele vagy itt véletlenül összej9tt az a hangzás amit minden más játék csak kívánni tudna. Viszont maga a játék menüje el lett cseszve nagyon. Minden játék törekedik az érthetőségre ez meg szar. Még a grid 3d-s össze vissza mozgós menüje is pár perc alatt megérthető. pro street meg nem. na mindegy. érdekes hogy azóta nem hallottam lenyűgözőbb hangzást...
  • landor00
    #14463
    Sziasztok! Valaki tud segíteni hogy miért nem unlockolódnaknak az autók, pedig már tovább birok menni a battle machine résznél és még egy kocsi sem unlockolódott vagyis szerintem nem, mert nem néztám át annyira, de ahogy láttam nincsenek új kocsik mert pl. az audi tt sem vagy az s4-sem és s3 sem vagy pl. nyertem egy nissan 350z-t de az autókereskedésben még azt sem lehet megvenni de én már megnyertem és megvan, ezért nem értem az egészet hogy miért nem unlockolódnak az autók.


  • High end PC #14462
    A játék csak 1920x1200-at enged, nem tudom feltolni 2560x1440-re, ilyen felbontásállító progit sehol se találtam hozzá, valami fájlba nem tudom átírni a felbontást? Köszi
  • Zsolesz089
    #14461
    Sziasztok
    Látom elég forgalmas a topik és biztos vagyok benne valaki tud megoldást a problémámra
    A helyzet a következő
    Olyan program(ok) kellene nekem ami segít kikonvertálni az autók hangját wav formátumra
    Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék.
    (ha tudtok segíteni lécci priviben tegyétek)
    Köszi szépen előre is
  • Leo 1991
    #14460
    Valaki tolja még neten
    ha igen Dawe0208 vok és jöhetnétek szeróra:D
  • marty999
    #14459
    sziasztok. nekem az a problémám lenne hogy leszedtem a Pro Streetet alcohol 120%-al mountoltam és amikor elkezdeném telepíteni az AutoRun-nal akkor kiirja hogy Kérjük helyezd a CD/DVD-t a G:/ meghajtóba pedig képfájlról megy!? ez miért van?
  • samsung123
    #14458
    Shift nem érdekel? én abban kersek partnert(overhaul moddal)
  • Csanjedi
    #14457
    ajánlatom továbbra is fennáll:)
  • Travelos
    #14456
    ennek a fórumnak annyi!
  • gunners
    #14455
    Üdv mindenkinek
    Kellene nekem egy olyan trainer ami sok-sok pénzt kreál nekem a játékba aki tud ilyet linkelje be és írja le,hogy kell használni :)
  • Travelos
    #14454
    a VSync-től függetlenül valami lekorlátozza 30 fps-re a grafikát, ez miért van?
  • Csanjedi
    #14453
    ha van vkinek kedve lanozni egyet amatőrökkel,akkor irjon ide.
    mr.csan(k)gmail(p)com. köszi.
  • steweee
    #14452
    ja igen, a komplett tuning kicsit drágább és gyengébb, mint az egyéni összeválogatás, ha jól láttam. igazam van ?
  • steweee
    #14451
    még lenne pár kérdésem. mit jelentenek a fekete alapon fehér számok az autónál ? azt hogy mekkora a besorolása ? és mitől függ hogy milyen erős ellenfeleket ad a gép adott kocsihoz ?

    mondjuk így is megverek mindenkit jó vezetéssel egy feltuningolt, jól beállított nissannal, amit a legelején kapunk.

    a drift-es kocsit egylátalán érdemes tuningolni ? és ha igen, akkor mit kell rajta? nem vágom a versenyszámot, de azért csak sikerül minden pályát néhány próbálkozásból megnyerni. csak kiszámíthatatan soxor hogy kanyarodni akarok, de elkezd driftelni, pedig se kuplung se kézifék

    a sprint versenyek vmi őrületesek lettek :):):) szigorúan motorháztetős belső nézetből...

    a startnál indító nőcit ütöttétek már el ?
  • steweee
    #14450
    köci
  • SötétBarom
    #14449
    A "car lot", ahol lehet venni verdát, a karrier térkép legelején van. Amiket nyertél autókat, el is tudod adni. Többféle "blueprint"-et lehet készíteni az autókhoz, így lehet használni egyet többféle dologra is (egy raceday-en belül viszont nem lehet "blueprint"-et váltani.)

    Olyan "raceday"-en, ahol autót lehet nyerni, csak egyszer adja oda a kocsit, hiába csinálod meg többször.

    Sprintre érdemes 4WD autóval menni, driftre nyilván RWD, dragre szintén RWD, speed versenyre pedig valami felsőkategóriás (Ford GT, Lambo, ilyesmi).
  • steweee
    #14448
    kis segítség kellene, még csak most jáccok először eme remek játékkal.

    hogyan lehet autót venni ? vagyis egyet vettem már, egy subaru imprezát sprintre, meg van egy nissanom amivel kezdek és egy chrisler cobaltom amit nyertem a második szériában.

    de nem világos hogy a karriertérképen hol és mikor jelenik meg a kereskedő. garázsból nem tudok venni csak fejleszteni meg iylenek.

    miért nem lehet a honda civicet is megnyerni az első komoly szériában ahol a cobaltot is ? hiába nyerem meg 2x, akkor sem ad már új kocsit.ez direkt van így ?

    elég jól feltuningoltam egyénileg a kocsikat, meg rájötem hogy a nyert alkatrészek is beépíthetőek egyből garázsban. azért vki adhatna tippet hogy mégis mit hogyan érdemes, melyik kocsitípus melyik versenyre a legalkalmasabb, vagy bármelyik jó bármire megfelelő tuninggal ?

    és végül a tervrajzos dolgot nem értem. egy autót többféleképpen is fel lehet készíteni a versenyre ha van elég alkatrészem ? tehát ugyanazon autóhoz ha többféle tervrajzot csinálok, akkor elég betölteni őket, és úgy veszi minthta átszereltem volna másik versenytípushoz a meglévő alkatrészekkel ?
  • Szabi1991
    #14447
    veszel egy erős hátsókerék meghajtású autót :)
  • fossylv
    #14446
    Sziasztok !Mondja mar meg nekem v.ki, hogyan tudok ketkerekre allo autot csinalni?!