44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #40740
    Ez meg még egy másik OFB prémium kép

    Na, mit rendeljek?

  • whitequeen73
    #40739
    Megjöttek a Lapiz hajak!!!!!!
  • whitequeen73
    #40738
    Csak ffi. Azért Adam a neve. Majd hátha lesz Eve is.
  • Joschka
    #40737
    Aki esetleg nem tudná...még:

    Amikor választasz egy kikötőt, hogy a hajóddal ott akarsz kezdeni, akkor majd ki kell választanod, hogy milyen hajót szeretnél:

    Ki lehet választani a megjelenő kis ablakban a csúszkát le felé húzva és ott van alul a kétféle íves hajótest!

    Kikötőbakot pedig a vásárlás módban a járműveknél ott van egy újabb fül a vízi járgányoknak. Abban találsz kikötőbakot is. Azt lerakva a mólóhoz már tudsz le rakni bármilyen vízi száguldozós eszközt. A szörfdeszkákat csak falra tudod tenni, onnét majd szépen leveszi a simed amikor kell neki a sportoláshoz.
    De akár a vízparthoz is teheted a kikötőbakokat (a kikötő típusú telken belül). Nem kötelező a mólóhoz rakni.

  • Ildooka
    #40736
    Gondolom ez csak férfi skin, női is van valahol? :)
  • Ironman2
    #40735
    Pontosan! Most jönnek rá,hogy mekkora bevételkiesést csináltak maguknak? De ez nem az igazi üzleti téma lesz gondolom,csak valami majmolás megint.IP-ben is csak előre meghatározott árak vannak.
  • Coolfire
    #40734
    Az már inkább étkönyv.Milyen vastag már.:)
  • Coolfire
    #40733
    Játssz akkor a Sims 2-el.
  • Coolfire
    #40732
    Komplett expansion kellett volna neki,nem morzsácskák.Mindent le tudtak klónozni,csak ezt nem..hogy a ***************************(ide mindenki gondolja a mf. szavakat.:)))
  • Ironman2
    #40731
    Saját éttermet akarok!!!!
  • Ironman2
    #40730
    Na ez király! Azok ott viszont étlapok akarnak lenni!! Betojok ha prémiumban akarják lenyomatni az OFB-t (vagyis abból is az üzletet,mert maga a játék másból is állt,és összetett volt!)
  • Ironman2
    #40729
    Na most linkelek,mert van egy másik OFB-re utaló kijelentés.A SimsVipen úgylátszik már biztosak ebben.Csak nehogy óriási csalódás legyen belőle.

    Másik OFB prémium részlet

  • Ironman2
    #40728
    passz! én is azt kérdezem!
  • Ironman2
    #40727
    Ne adj neki inni többet!
  • whitequeen73
    #40726
    A szem meg a skin jött a génekkel. :)
  • Coolfire
    #40725
    Tényleg ufo skin és szem is van?Vagy csak a haj CC?
  • Coolfire
    #40724
    Jajj,de kár.Pedig úgy megnéztem volna,ahogy a vén trottynál ott a 2 kölök.:)
    Nekem most sikerült-sokadszorra-úgy szétszednem a családot,hogy a 2 szülő,és a 6 gyerek megmaradt.Azelőtt féltestvérektől kezdve mindenek voltak.:)
    Most apu és a 2 feltuningolt ikerlány lakik egy lakóhajón velük játszom(igaz napok óta el sem indítottam).
  • Coolfire
    #40723
    Most ebben mi is utal OFB-re?
  • whitequeen73
    #40722
    Az új városba költözéskor elveszett.
  • Coolfire
    #40721
    Eheheh..az szép.Megnézném azt a családfát.
  • Era40
    #40720
    na olvasgatok itt visszafelé..azt csak szexi képeket látok..meztelen csullós pasi meg ágyak..:))) és még engem cikiztek mindig:)))egyébként beköltöztem egy kisebb viskóba a reménybeli partnerrel,most a tengerparton nekiállok építkezni a parton,aztán mire összeházasodnak,már költözhetnek is a kacsalábon forgó palotába...
  • whitequeen73
    #40719
    *linkesíthetted :/
  • whitequeen73
    #40718
    Igazán linkelhesíthetted volna... ötször csúszott el az egerem, mire ki bírtam másolni.
  • whitequeen73
    #40717
    Nem sokon, mert jó hosszú lifespannel játszom. Ez a gyerek asszem, az 5.G. Bár van egy kis kavar, mert a 2 ufót (a szép csajt meg a bátyját) a nagypapi szülte.
  • whitequeen73
    #40716
    Szia! Várj egy kicsit, vagy másnap (sim napban mármint), vagy ha nem, a következő belépéskor ott lesz az eladó!
  • Tcsm
    #40715
    Üdv,a sims 3 házi kedvenchez megkaptam a grahams állat boltját ám amikor a város szerkesztésben letszem az állatokon kívül nincs ott senki(mármint az eladó) mit tudok csinálni?
  • Joschka
    #40714
  • Ironman2
    #40713
    Ágyakat lehet majd venni??
  • Ironman2
    #40712
    Majd meglássuk!!! Savanyú a szőlő!
  • Ironman2
    #40711
    Na lehet örülni! Hamarosan jön egy csipetnyi Open for business prémium tartalom a storeban!

    http://simsvip.com/2013/07/10/sims-3-store-possible-ofb-content-coming-soon/

  • Coolfire
    #40710
    Csak őszintén:hány generáción vagy már túl?Mert én még odáig sem jutottam 4 év alatt,hogy valamelyik sim nagyszülő legyen.:)
  • Coolfire
    #40709
    Most honnan vegyek neked ufót?
  • Ironman2
    #40708
    de aranyos! megjött a kedvem a gyereknemzésre! nincs önként jelentkező?
  • Ironman2
    #40707
    juj!!!

  • Lacoka12
    #40706
    valaki nem tudja a ufókat hogyan tudom a símem közelébe csábítani mert nem nagyon járkálnak hozzám
  • whitequeen73
    #40705
    Közben megszületett az ufólánykám lánykája...
    Giccsparádé:

    Totyogóskori képek:
  • Lacoka12
    #40704
    köszi a segítséget
  • whitequeen73
    #40703
  • whitequeen73
    #40702
    Nnna, a saját képemet cenzúráztam, erre most veszem észre, hogy a T.Kreátor meg kukisat-popisat rakott ki.
  • whitequeen73
    #40701
    Szintén a FAQ-ot ajánlom, ott is a legelső pontban leírt Sims 3 Dashboard toolt! Ha ő nem talál semmit, akkor nincs más megoldás, szemezgetni kell, melyik letöltött cucc kavar be. (Én úgy szoktam, hogy kiveszem a felét, megnézem, jó-e, ha igen, beteszem a kivett félnek a felét stb. stb. stb. ...) Sokszor egyébként a csizmák szoktak ilyet okozni...