44547


no-warez.gif
  • Lacoka12
    #40700
    használok elég sok tartalmat többnyire kisbaba a hibás de néha még a totyogos is
  • perko
    #40699
    Köszi, érthető.
  • whitequeen73
    #40698
    A default felülírja az alap EA bőrt, tehát a városban mindenkin az lesz. A ND-ot a családszerkesztőben választhatod ki a simednek a bőrszíneknél. A gyerekek a non-defaultot öröklik, az a "domináns gén".
  • perko
    #40697
    Mi az eltérés a default és a non-default között?
  • whitequeen73
    #40696
    Hozzám hasonló realizmusb*ziknak (ha lennének), tökjó új bőr. :)


    Játékban:

    Letöltés (non-default)
  • whitequeen73
    #40695
    Szia! Használsz egyedi tartalmakat? Mert abból egy-egy hibás okozhat ilyesmit, bár pont ilyenről én se hallottam még... A kisbaba a hibás, a pólyával? Vagy nagyobb (totyogós) korában?
  • whitequeen73
    #40694
    Szia! Vannak egyedi karrierek, a Mod the Sims-ről tudsz szemezgetni főleg. Ahhoz, hogy működjenek, viszont kell Nraas Careers modja.
    Mindezek előtt viszont nézd át alaposan itt a FAQ-ban az egyedi tartalmak telepítésére vonatkozó részt!!!
  • Lacoka12
    #40693
    némelyik gyereknél csinálja némelyiknél nem
  • Gólya #40692
    és később sem változik normálisra?
    mondjuk semmiképp nem tudok rá magyarázatot, én sem találkoztam még ilyennel...
  • Lacoka12
    #40691
    igen úgy értem
  • Gólya #40690
    - munkákat? milyen munkákat gondoltál?

    ha arra gondolsz, hogy milyen szakmában tud elhelyezkedni a sim, akkor abban nem tudok segíteni - szerintem nincs több, mint amit az ea beépített a játékba
    ha nem így értetted, akkor kicsit kifejthetnéd, pontosíthatnád, mit is akarsz

    - package file-okat a mods mappába tedd
  • Gólya #40689
    hogyan?
    úgy érted, hogy egybeolvad színben a sim testével? vagy hogyan?
  • tomi161996
    #40688
    helló az szeretném kérdezni hogy nem tudtok olyan oldalt ahonnan munkákat lehet letölteni? vagy a package fájlokat hogy tudom telepíteni?
  • Lacoka12
    #40687
    valaki nem tudja az miért van ha gyereke születik a sim-nek miért olvad ruha a kinézetébe?
  • Era40
    #40686
    nahát..visszaolvastam..ezek a fiúk..nem semmi:)))..én még nem is játszottam az új kieg óta..a Liba nyomja nálunk erősen...de nem panaszkodott még eddig semmilyen hibára...pedig az új városba költözött..most én is megnézem milyen..majd referálok..
  • Aragorn831109
    #40685
    Pedig 7 simóráig kéne bírnia lent.
  • Ironman2
    #40684
    Nekem nagyon rövid ideig birja a víz alatt,lehet azért mert 7-es szintü még a búvárkodásom.2-3 perc után már kidobja a felszinre a simemet

  • Ironman2
    #40683
    Vendégek jöttek:

  • Ironman2
    #40682
    Nekem se sok időm van,mert ilyen tájban jövök meg a melóból,ma nem is tudok játszani vele sajnos
  • Aragorn831109
    #40681
    Én péntek óta nem játszottam, bárcsak annyi időm volna, mint nektek. :)
  • Ironman2
    #40680
    Ez az üdülőmenedzselés is jó nagy átb.szás! Felhúzol mindent maxra,leraksz mindent ami az eszköztárában szerepel,és várod hogy dőljön a lóvé! No stratégia! Bukni nem lehet vele! Már 3 ilyenem van Isla P.-ban

    Apropó! Kinek mennyi szigete nyílott már meg? Nekem az első megnyílott az 5csillagos szállodavezetés miatt
  • Ironman2
    #40679
    Akkor az se bug hogy a tündérek 10-szer hosszabb ideig élnek,mert nálam még 395 nap van vissza a felnőtt korig.János simemnél meg 31 nap van hátra.Hosszúra van állítva amúgy az élettartam.Fiatal felnőtt kor az 90 napos
  • Ironman2
    #40678
    Köszi! Ezt nem is néztem!
  • whitequeen73
    #40677
    Ez tökjó :))
  • whitequeen73
    #40676
    Srácok, a lakótárs-mizéria nem bug :)) Telefonon keresztül le kell mondani a szolgáltatást (ingatlanos résznél), és kész :) Amúgy egyesével is egy katt a nemkívánatos lakótárson, és lelép. Csak akkor másnap jön a következő. Viszont hetente fizetnek lakbért, az nem rossz plusz jövedelem a családnak. ;)
  • Ironman2
    #40675


    "Csatlakozzon hozzánk a következő The Sims élő közvetítés kedd július 23-án 10:00 CET, ahol lesz felfedni a The Sims 3 következő kiegészítő csomag, és bemutatja az élő játék demo néhány új "futurisztikus" funkciókat. Majd szintén ad egy settenkedik kandikál be a tartalmát a "film témája" cuccos csomagból, és bejelentette, további részleteket a The Sims 4-es nagy mutatják az idei GamesCom. Mentse el a dátumot, és a hírt a # TheSimsLB július 23-án!"

    http://thesims.com/en_US/live

    elnézést kérek a perfect angoloktól a fordításért
  • Aragorn831109
    #40674
    Jótanácsok az 5*-hoz. :)

    http://www.platinumsimmers.com/articles/how-to-build-the-perfect-resort-part-2-building-a-5-star-resort/
  • Aragorn831109
    #40673
    Bevallom férfiasan se energiám, se tehetségem az építkezéshez.
  • Ironman2
    #40672
    nagyon helyes!
  • Aragorn831109
    #40671
    Pont azt használtam a medencéhez. :)
  • Ironman2
    #40670
    Az a hülyeség,hogy bármennyi bungalót csinálsz,mindig tele lesz az üdülő,ha rámész a pénzügyekre.Ezt meg lehetett volna oldani másképpen is,hogy az ember lássa hányan használják ki menet közben az üdülőt,nem pedig mindig fullra rakni
  • Ironman2
    #40669
    egész jó! medencével amúgy nem kell sokat kínlódni,mert a tervrajznál sok lehetőség van!
  • Aragorn831109
    #40668
    Én az fejlesztgetem pont. Már 3 és fél csillagos. :D Nálam a két srác paradicsoma névre hallgat. :)

    Ilyen volt


    Ilyen lett








  • Ironman2
    #40667
    Ja,és már 3 üdülő az enyém,mert a régieket meg tudtam vásárolni,(áthoztam őket),és a harmadikat a Hobart menedékét,ami most János menedéke,azt ingyé adta alapból ugyebár!
  • Ironman2
    #40666
    Akkor szerencsés fickó vagy!
  • Aragorn831109
    #40665
    A Szigetvilág óta én csak Isla Paradiso-ban játszom és nem tapasztaltam azokat hibákat, amiket írtatok. Kicsit akad időnként, de ennyi.
  • Ironman2
    #40664
  • Ironman2
    #40663
    Pssszt!!! Megint IP-ben vagyok a Sütő családdal,a javított városban! Egyenlőre nincs bug! Kop-kop-kop! Leraktam a családomat ugyanabba a házba bútorozottan,és a hiányzó épületeket is,sőt áthoztam a kedvenc helyemet ST-ből is,ahol nyerni szoktam sok lóvét!



  • Aragorn831109
    #40662
    Spanyol stílusú sorházak.
  • Ironman2
    #40661
    Beszívtak egy kicsit estére: