44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #44267
    Pincét építsél a föld alá,ne szökőkutat!! Mindkettőnek külön ikonja van!
  • szalacsi10
    #44266
    Akkor ezek szerint senki nem tud segíteni ugye? :(
  • Austin Bailey
    #44265
    ez nem pince, hanem szökőkút, amibe beleraktad a bútorokat.
  • szalacsi10
    #44264
    pince
    Utoljára szerkesztette: szalacsi10, 2015.01.03. 01:12:08
  • Plata
    #44263
    Talán új kieg.
  • Austin Bailey
    #44262
    ez most valami vicc? Ilyen nincs is a játékban. Tegyél képet.
  • szalacsi10
    #44261
    Sziasztok! Van egy hatalmas problémám. Építettem egy házat, aminek csináltam egy pincét. A gond az hogy miután beköltöztettem a simemet, teljesen elöntötte a víz. Sajnos emiatt nem tudom a pincét használni és a vizet sem tudom eltüntetni. Próbáltam már azt hogy kiköltöztettem a simet, elbontottam a házat és egy magasabb ponton helyeztem el (mert állítólag ha a vízszinthez képest alacsonyan fekszik a pincét eláraszthatja a víz) de a víz ugyanúgy ott volt a pincében. Valaki tudna segíteni, hogyan tudnám ezt a borzasztóan idegesítő hibát megszüntetni?
  • Austin Bailey
    #44260
    Ironman háza
  • Austin Bailey
    #44259
    1, hány kieg van fent?
    2, mennyi store van fent?
    3, mennyi cc-t használsz?
    4, melyik várossal játszol?
    5, hogyan mentesz?


    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.10.23. 06:16:20
  • Era40
    #44258
    sziasztok..ezer éve nem voltam itt..ha valaki esetleg erre jár, simseznék..de állandóan akadozik..élvezhetetlen a játék...már letöröltem az utolsó kieget, ami kijött...a gépem rendbe lett téve..van valakinek ötlete??
  • Gólya #44257
    nraas...relativity mod
  • Austin Bailey
    #44256
    na majd teszek, nekem van egy simsem, akinek egy komplex gazdasági birodalmat építettem föl, kertészettel, bankkal, múzeummal gyárral stb, csak még nem fejeztem be.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.09.30. 14:51:20
  • Mike
    #44255
    ugyanez videón

  • Mike
    #44254
    Itt simán csak megfagyott, de mivel be tudott menni a lakásba mielőtt eldőlt volna, ki is engedett rögtön

  • Mike
    #44253
    Hogyan csináljunk sok pénzt?

    Először is változtassuk arannyá öcsit, aki ennek láthatóan nem örült. ha feltartaná a kezét, ő lehetne Han Solo



    Aztán menjünk ki a kertbe vegyük meg a legdrágább szobrot, és kezdjünk ipari mértekeben pénzt gyártani





  • Austin Bailey
    #44252
    ha az island paradise-ra gondolsz, akkor igen. joschka csinált hozzá egy javítás, illetve a modthesimsen is van egy. Ha ezeket használod, akkor működik.
  • Mike
    #44251
    létezik, hogy a nagy sziget tengerparttal szar? más térképen nincs bajom, de most itt kezdtem egy újat, és 10 sec-enként 3-4 secre-re leáll, roppant idegesítő, tagnap a cahe türlés segített, de ma megint kezdte
  • VJP
    #44250
    Mindkettőnél néztem, de még nem találtam rá. Majd még egyszer átnézem kicsit alaposabban.
  • Mike
    #44249
    talán van rá vmi hack, modthesims-nél nézz körbe vagy az nraas-nál
  • VJP
    #44248
    Hali!
    Van arra mód/beállítás, hogy a játékban az idő lassabban teljen, de a mozgás és a tevékenységek ideje maradjon normális?
  • Olivier
    #44247
    Köszönöm szépen a gyors választ!
  • Ironman2
    #44246
    Át lehet vinni bármelyik gépre,a C:/Dokumentumok/Electronic Arts/The sims 3 könyvtárban a Saves mappa tartalmazza a mentett állásokat! Csak be kell oda másolni őket! Amilyen névvel elmentetted őket,ott látod úgyis majd.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2014.09.11. 19:22:31
  • Olivier
    #44245
    Nem tudom, hogy sikerült-e már megoldani a problémát, és elnézést a késői jelentkezésért.
    Én eme dokumentum alapján állítottam át játékom nyelvét és azóta sincs vele semmi problémám, ráadásul működőképes is a dolog. (Link: http://www.mysims.hu/tipp-tar/sims-3/a-jatek-nyelvenek-atallitasa)

    A másik dolog. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy egy adott számítógépről (legyen mondjuk x), átmentem egy másik gépre (legyen y) az x-en lévő játékállásomat? Értsd: van egy asztali gép, amin eddig játszottam, majd feltettem laptopra is, és mivel építgetésről van szó, arra gondoltam, hogy átpakolgatnám egyikről a másikra, ha haladok vele. Lehet furcsán hangzik, de nekem szükségem lenne erre. Azzal tisztában vagyok, hogy a simeket - és játékállásokat (?) - egy adott mappába menti el a játék, ám fogalmam sincs, hogy hol kellene keresnem az állást, ráadásul félek, hogy valamit elszúrok vele, amitől a játék összeomlik. Szóval gondoltam előtte inkább rákérdezek.
  • Plata
    #44244
    Honnan vetted?Gondolom virágbolti,és valami vacak orosz.
  • kopaszeger
    #44243
    Plata köszi a gyors választ de nekem csak angol és orosz nyelvet kínált fel
  • Plata
    #44242
    A játék alapból magyar.
  • kopaszeger
    #44241
    üdv

    segítséget szeretnék kérni. A lányomnak most szereztem meg ezt a játékot és magyarosítani szeretném mert nem tud angolul. Nagyon megköszönném ha vki betenne egy magyarosítási linket.
  • Mike
    #44240
    a fejet én csináltam a texturát, a hajat persze modderek, akiknek nagyon hálás vagyok, hogy ki is néz valahogy a játék
    az animációt pedig az EA csinálta

  • Austin Bailey
    #44239
    ezt a fejet nem az EA csinálta, hanem a sok modder Én egyébként folyamatosan építgetek simsben, csak most éppen részletekkel kísérletezek. Szóval nem vagy egyedül a játszásban, és ha 4 olyan lesz, amilyennek le van írva, akkor szerintem a 3 marad is fent a gépen.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.08.23. 16:33:47
  • Mike
    #44238
    előszedtem megint egy pár napja. új sim, új ház, új helyszin

    Ezt jól megcsinálta az EA. Élete első csajozása, és úgy vigyorog, látszik, hogy mindjárt belefolyik a gatyájába

  • VJP
    #44237
    Köszönöm szépen!
    A honlapon csak a Dropbox-os elérhetősége van, az meg túlterhelt egy ideje!
  • Katinagyi1
    #44236
    VJP-nek és aki nem találta még meg!
    https://docs.google.com/file/d/0B4RDx0QL_17pcS1UZDNaZFBjUzA/edit
    A facebook oldalukról másoltam és mentettem le én is.Egy Kedves rajongó mentette le az oldalt.A neve Maksi Tamás.Köszönet érte!!!!
  • Austin Bailey
    #44235
    azt mondjuk én nem tudom hogy hogy lehet a simssel úgy játszani, hogy valakit nem érdekelnek az építkezési ötletek, de végülis mindegy. Engem érdekelnek
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.08.19. 14:42:38
  • Plata
    #44234
    Nem ismerem carl guie-ját,Mysims-os tipp tár iszonyat jó volt.Építkezési ötletek nem érdekeltek.
  • Austin Bailey
    #44233
    én is. Bár monjuk nekem a mysims is tetszett, csak sokkal gyerekesebb volt. Például nem voltak igazán jó építési ötletek.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.08.19. 02:11:18
  • Mike
    #44232
    én mondjuk minidg Carl guide-jait olvastam ha valami infó kellett
  • Plata
    #44231
    Ennél jobb leírásokat szerintem sehol sem találsz,profi oldal volt,ahol bármit megtalálhattál.Kár hogy vége,hasonló honlapot nem találsz,mysims-en tényleg mindent meglehetett találni.Nincs másik olyan honlap ami ennyi információt tartalmazna,sőt,legtöbb honlapon nevetségesen kevés és néha nem is pontos információkat találsz.Mysims.hu utolérhetetlenül jó volt,hatalmas veszteség szerintem minden sims játékosnak.
  • VJP
    #44230
    Függetlenül attól, hogy ki gyűjtötte össze, a leírások szerintem teljesen korrektek, így érdemes megmenteni őket!
  • Mike
    #44229
    én mindig rühelltem őket, bár már nem emlékszem miért :)
    szal én biztos nem mentettem le :)
  • VJP
    #44228
    Van valaki aki le tudta menteni a mysims.hu weboldalát? Dropbox-on van fent de túl nagy forgalom miatt nem elérhető. Valaki aki lementette, nem tudná felrakni máshova is? (Mega pl.)
    Előre is köszi!