44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #41661
    akkor csak erre az egyre futotta nekik a hétvégén,most néztem át,nincs több ingyenes tartalom
  • Ironman2
    #41660
    bocs,a második nem ingyenes!
  • Ironman2
    #41659
    2 ingyenes tartalom megint a hétvégén:

  • Joschka
    #41658
    Hát te meg én az biztos, Vasember és kem meg szétcincálná őket, azt a végén Cool adná meg nekik ezért a merényletért a defibbel a kegyelem döfést!
  • Gólya #41657
    szerintem simán betonba vernék őket:))
  • Joschka
    #41656
    Most olvasom a SimsFan.de oldalon, hogy mivel még nincs kész a CAS, így még semmi sem biztos, tehát ahogy olvasgattam, valószínűleg ezt a stíluslétrehozót nem hiszem, hogy kimerik hagyni belőle, mivel ez alapos visszalépés lenne, nem pedig előre.
  • Gólya #41655
    a hármasban a stílus létrehozása már az alapban benne volt
    pont ez volt a hármas egyik nagy reklámja, hogy nem kell megelégedni azzal, amit készen kapsz, hanem a saját stílusod szerint igazíthatod a dolgokat

  • Joschka
    #41654
    Szerintem meg megint az lesz a műsor, mint a 3.-nál...majd egy későbbi kiegbe bele nyomorítják, mondván ha meg veszed ezt is akkor benne lesz, ha meg nem akkor nézz ki a fejedből!
  • Joschka
    #41653
    Asszem átugrunk hozzájuk és pofán verjük őket, akkor majd tudják, hogy mit kell bele rakni!
  • Joschka
    #41652
    Hát rögtön bőgök, hogy még eddig sem jutottál el vele....
  • Gólya #41651
    egyszerűen nem tudnak olyan normális dolgokat csinálni, hogy ne kelljen használni a stílusváltoztatást - szóval erősen ajánlom, hogy benne legyen alapból...
  • Gólya #41650
    hát ezt nagyon nem ajánlom...szóljatok nekik, hogy térjenek észhez, mert balhé lesz...
  • Gólya #41649
    ők már igen:)
  • Coolfire
    #41648
    Eheheh..most olvasgatom a mysims.hu-n a Sims tipp tárat.Komolyan mondom,mindjárt felrakom...
  • Coolfire
    #41647
    Az jó..még soha nem használtam.:)Ennyit a Sims 3 tudásomról..
  • Joschka
    #41646
    Majd csinálhatom egy külső eszközzel Gyuri csodás rácsmintás szupi kék pólóját...
  • Joschka
    #41645
    Amikor tetszés szerinti színre, mintára "átfestheted" a játékon belül a tárgyakat, a simek ruháit.
  • Coolfire
    #41644
    Az mi a tököm?
  • Joschka
    #41643
    És úgy néz ki a 4-ben nem akarják az alapba belerakni a stílus létrehozása eszközt (persze még ez változhat, a játékosok nyomására) mondván, hogy az alapot akarják erősre, stabilra készíteni. Ezt Jill Johnson producer mondta.
  • Coolfire
    #41642
    Már kiöregedtek belőle?:))
  • Coolfire
    #41641
    Ja,és mennyi lapot teleirkáltam Studiotownban.:)
  • Gólya #41640
    azt még a gyerkőcök is játszották...
  • Gólya #41639
    csíptem, mikor beleesett a nagy dézsába:)))
  • Coolfire
    #41638
    Ja szétbarmolták a kertet.:)De rendesek is tudtak lenni,szépen rendbe rakták.Hiába az a feeling..:)
    A 2-3-nál az az ötletek "átmentése" folyik,alig van újdonság.
    Néztem a 4 easter egg-jeit,és úgy néz ki,lesz benne bohóc is.Na az tudott kikészíteni.:)
  • Coolfire
    #41637
    Én nyomtam éjjel-nappal,amikor csak lehetőségem volt rá.Nekem még mindig az az etalon,leszarom a grafikát.Az még igazi véletlen generátoron alapult.
    Csak ugye az öröklődés,és a korcsoportok hiánya miatt már nem annyira vonzó.:)
    De számomra még akkor is az a legjobb.
  • Gólya #41636
    emlékszel a részeg törpére?
  • Joschka
    #41635
    Annál én csak javarészt az alapjátékkal játszottam, csak később lett meg az állatos és a vakációs kiegem, addigra meg éppen jött a 2. rész!
  • Coolfire
    #41634
    Ehh sosem felejtem el,mit megszenvedtem azokkal a szaros kis gombákkal.De már meg nem mondom hogy csináltam..
  • Joschka
    #41633
    ...
  • Coolfire
    #41632
    "lehetett a Sims-ben vajat köpülni" nem számoztam be,és múlt idő..
  • Joschka
    #41631
    Az még az 1. rész volt, te!
  • Coolfire
    #41630
    A Makin' Magicban.:)
  • Joschka
    #41629
    Vajat köpülni?!!!...hol?

    A méz az oké, mert a csúnyasági (vas és edényorrú bábás )kieggel jöttek a gombák, méhek (vagyis a méz!)

    A bor az meg a nektár!
  • Coolfire
    #41628
    lehetett a Sims-ben vajat köpülni,mézet és bort csinálni..több nem jut eszembe..
  • Gólya #41627
    pedig ettől sem szabad túl sokat várni:(

    max. néz majd rád Riska azokkal a nagy bociszemeivel:)))
  • Ironman2
    #41626
    Jól megváltozott az MTS oldala is
  • Joschka
    #41625
    Ja, vellanyárammal!!!!
  • Joschka
    #41624
    Valamilyen szárnyas kopozott baromfit már eddig is lehetett venni a boltban, űgyhogy tényleg mehetne a mészáros munka!DDDDDD
  • Joschka
    #41623
    Meg malacokat!DDD

    Meg jól összefröcsköl mikor egyet dagonyázik a pocsolyában....utána meg öntheted neki a moslékot a vályúba. (Nem ám tápos zacsiból etetni, mint a tikokat!hehehe
  • Ironman2
    #41622
    meglehet oldani barátságosan is az állat levágását,most miért ne lehetne csirkét,vagy malacot enni ebédre?