44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #41621
    eheh.
  • Ironman2
    #41620
    gondolom lesznek,de az mit ád?? DDD csak húst
  • Joschka
    #41619
    Meg jó lenne, ha lehetne vajat köpülni, sajtot készíteni (nem pedig paradicsom bokorról szüretelni!)!
  • Joschka
    #41618
    Aligha, sok ott már az állatvédő liba!
  • Joschka
    #41617
    Utána vajon mik lesznek, röfik?
  • kem001
    #41616
    Lesz majd egy agresszív tehén, riska néven?DDD
  • Ironman2
    #41615
    Remélem a sims4-ben végre lehet állatokat is levágni ebédre:))
  • Ironman2
    #41614
    Az a kettő marha tuti csak nézni fog kifele,szerintem az elfekvőben lévő tehén igazi lesz! Gondolom majd lehet legeltetni,meg fejni is.Egy twitteres bejegyzés alapján meg tejet is emlegetnek.Lassan tényleg aktuális lesz Jóska tanyasi kacatjai.DDD
  • kem001
    #41613
    Jajj, csak nehogy ezt is lebutítsák, mint a csirkéket..
  • kem001
    #41612

    2013 BMW M6
  • Joschka
    #41611
    Mehehe...múúúúúúúú!!! Gyurinak lesz tehénkéje...tehát ótvarul nagy paraszt lesz, úgyhogy behajigálom neki a tanyasi cuccokat izs!!!!!
  • Joschka
    #41610
    Én nem szenvedek, mert ma jáccok vele (helyesírási hibával izs vagy anélkül!)!!!!!!
  • Gólya #41609
    jaj srácok...ne szenvedjetek már...jegeljétek egy időre a játékot, aztán majd elválik, akartok-e játszani vele vagy sem...
  • Joschka
    #41608
    Mostanában nekem sincs sok kedvem hozzá....nem tudom miért?...Lehet, hogy azért, mert már a 4. részre nyomulok?!
  • Joschka
    #41607
    Aha. Vettem!:))
  • Joschka
    #41606
    Ja, és még a fagyigépnél is tejet löttyent a nyaliság készítésekor!
  • Joschka
    #41605
    Tejes doboz van, de az is csak akkor amikor már a sim a munkaasztalnál készíti az ételt.DD


  • Coolfire
    #41604
    Én sem várok sok interakciót tőle,de majd meglátjuk.
    Tej van a játékban?
    Komolyan nem tudom..
  • Coolfire
    #41603
    Miért törölném?:)
  • Coolfire
    #41602
    Nekem nem voltak elképzeléseim/elvárásaim ezzel a résszel kapcsolatban.Olyan játékot még nem nagyon láttam,-sőt egyáltalán nem,ahol a kiegészítők szabályosan inkompatibilisek egymással.
    Játszogattam azért vele néha-néha,de az 1.55-ös patch végleg betette az ajtót.
  • Joschka
    #41601
    Körülbelül...amúgy az is eléggé szánalmas lett.

    Fogadni mernék, hogy ez meg biztosan tejes dobozokat fog adni!!!!
  • Joschka
    #41600
    Bocsi, akkor az enyémet törölheted is!DDDDD
  • Coolfire
    #41599
    Kábé annyit fog tudni,mint a tyúkól..
  • Joschka
    #41598
    Megértem, mert gondolom egyáltalán nem az elképzeléseid szerint alakul az egész játék.:))
  • Coolfire
    #41597
    #41587
  • Joschka
    #41596
    Rischka de Tehén!!!!
  • Coolfire
    #41595
    A Sims 4-et sem.
    Nem tudom,de rohadtul elment a kedvem az egésztől...
  • Joschka
    #41594
    Hehe, de marha!!!

    Vagyis ez lesz a jövő heti store cucc!!!



  • Joschka
    #41593
    Neked már nem is lenne szabad kiejteni azt, hogy: Sims 3....már ettől is tök depis leszel lassan!

    "- Az ételszintetizátor használatakor nem fog főzni Simed, így nem kell hozzá főzés jártasság sem. Egyszerűen odamegy majd Simed, és kiveszi, amit enni akar."

    Ez meg a baromság legnagyobb baromsága!!! Akkor az egész Sims 3 alatt mi a bánatnak kellett az a hülye-állat főzési jártasság meg életcél.

    Amúgy egy ilyen cucc jól jönne itthon, mer' nem kéne majd főzőcskézgetnem!
  • Coolfire
    #41592
    Hogy ez mekkora baromság lesz..

    Élet a jövőben:
    - A jelenben tett dolgok a jövőre is hatással lehetnek.
    - A jövőbe nem vihetsz állatokat, ott sem lesznek, csupán digitálisan, jelen.
    Az új szomszédság:
    - Lesz egy bányavárosrésze Arcadia Landingnek, ahol a kívülállók laknak.
    - Lesz egy olyan park, ahol emléket (konkrétan egy szobrot) állítanak mindazon Simek számára, akik a jelenben valami nagy dolgot vittek véghez.
    - Ezek a dolgok egyfajta feladatok, amelyeket teljesíthet Simed.
    Feladatok:
    - Fényes mulattató (10. szint elérése lézer ritmikon jártasságban, egyszerre 12 különböző Sim nézze/hallgassa előadásodat lézer ritmikonon a jelenben)
    - Neves emberbarát (nyerni a jelenben a lottón és 10.000 simoleont adományozni a városházán)
    - Plumbotok úttörője
    - Időörző
    - Divatteremtő
    Építés és vásárlás mód:
    - A lézer ritmikon egy futurisztikus hárfa.
    - Hátirakétán a következő opciók érhetők el: csók, csíny, lassú tánc, etyepetye, illetve fel lehet vágni azzal, hogy Simed mennyire jól tud repülni
    - A hátirakétáról, légdeszkáról Simed nagyot eshet, de nem sérül meg eközben
    - Álomágy: rá kattintva kiválaszthatod, miről álmodjon Simed: testedzésről, családról, nyilvános beszéd, száguldó víz, társadalmi helyzet. Miután lefekszik Simed, különböző lehetőségek közül választhatsz (egyszerre 4 van), amelyek befolyásolják Simed hangulatát jó vagy rossz irányba.
    - Hangzuhany: víz nélkül, a hanghullámok tisztítják Simedet.
    - Az ételszintetizátor használatakor nem fog főzni Simed, így nem kell hozzá főzés jártasság sem. Egyszerűen odamegy majd Simed, és kiveszi, amit enni akar.
    - A jövő számítógépe gömb alakú, az internetet holoweb-nek, hívják.
    - Nem kell ahhoz a jövőbe utaznod, hogy a futurisztikus tárgyakhoz hozzájuthass. Az Építés/Vásárlás módban is megtalálod majd őket, bármely szomszédságban is legyél.
    - A falakre tapéta helyett vetített képeket is tehetünk.
    A képek témája:
    - tengerpart
    - város
    - erdők
    - hegyek
    - vulkán
    - Sims 4 Riviéra
    Jártasságok:
    - A fejlett technológia jártasságot úgy fejlesztheted, ha jövőbeli tárgyakat használsz.
    - Minél magasabb szinten állsz a fejlett technológia jártasságban, annál ügyesebben kezeled a jövő tárgyait, és annál több opció érhető el számodra.
    - Lézer ritmikon a jövő hangszere. Mint a jelen hangszerein, azon is megtanulhatnak a Simek játszani, így ennek megismerése is jártasság lesz.
    (mysims.hu)
  • Austin Bailey
    #41591
    Nekem nem nagyon jön be a mezőgazdaság. Bár most éppen pont egy kertészetet építek üvegházakkal.
  • Ironman2
    #41590
    kiadhattak volna inkább egy farmos kieget,minthogy apránként adagolják nekünk a dolgokat
  • Ironman2
    #41589
    eheh,pont passzol a tyúkolhoz!!
  • Ironman2
    #41588
    Na ez király!!! Jönnek a tehenek! DDDDDDD
  • Ironman2
    #41587
    Jövő héten valami nagyon érdekes jön a store-ba!

  • Ironman2
    #41586
    nincsen meg a megnyerően modortalan életreszóló-jutalmad,akkor nem dobnak ki
  • Gólya #41585
    áááá...ezért nem megyek én sehova buliba...
    az elején még csak-csak próbálkoztam, de amikor sokadszorra is éhen-szomjan kellett átvészelni a bulit, nem egyszer házigazda nélkül - na akkor elegem lett
    aki látni akar, jöjjön:)))

    de nagyon eltolták a ketteshez képest a bulit...itt ha nem mész mindegyikhez oda egyenként, le se tojnak, aztán megsértődnek és elhúznak
    annyira elbutították a simeket ebből a szempontból...:( - semmi önállóság...
  • Joschka
    #41584
    Egyszer az én simem is neki állt főzőcskézni egy házibuliban, mivel még kaja sem volt sehol, erre meg kérték, hogy húzzon el!DDDD
  • TusKa
    #41583
    Elment a simem egy házibuliba. Mindenki TV-zett. Elromlott a TV, gondoltam megszerelem, erre ki akar dobni a házigizda...
  • Mozes
    #41582
    Sziasztok!

    Nem tudjátok, hogy AMD kártyákon a vsync-t hogyan lehet erőltetni a játékra?! Próbáltam a Catalyst-ban, de semmi változás a játékban, RivaTunner-be is ha beállítom a játékban ugyan ilyan rossz marad.

    Van ötletelek?!