44547


no-warez.gif
  • Gólya #41821
    na?
  • Joschka
    #41820
    Van egy ötletem!!!!!!DDDDDDDDD
  • Joschka
    #41819
    Nekem meg 25x25-ös a telkem....most mond meg: Hogy fér így rá egy marha?!!!
  • Joschka
    #41818
    Most meg fogsz döbbenni, mert odáig még nem jutottam el, hogy meg lessem. Tegnap előtt nem értem rá, tegnap meg ki pihentem a tegnapelőttet.

    Majd szépen ráérősen de el kezdek tehenezni...meg tikozni megint.
  • Gólya #41817
    na és hogy tetszik a Riska?

    én most lelombozódtam, mert a 20x20-as telekről most tettem át egy 25x20-asra a simemet, de ahogy néztem apukánál, rohadtul nem lesz elég a Riskának még mindig:(
    a nagy telkeket meg nem szeressem...de úgy látszik, muszáj lesz megbarátkoznom a tényekkel:)

  • Gólya #41816
    elfoglalt emberek sorsa...
  • Joschka
    #41815
    Nincs rá ideje...vagy kedve, mi?
  • Gólya #41814
    nem néznéd meg?

    egyébként a hites azt mondja, úgy vette észre, hogy a katalógusok beolvasása gyorsabb lett - eddig egyéb hibát nem tapasztalt, pedig másfél nap van már mögötte az új patch felrakása óta

    szóval rosszabb nem lett...
  • Ironman2
    #41813
    passz,majd meglesem!
  • Austin Bailey
    #41812
    ez azt jelenti, hogy neked nem bugosak a munkaruhák?
  • Ironman2
    #41811
    evvel a konténerbefordulással én is találkoztam már
  • Austin Bailey
    #41810
    Miért, mi van az örömzenével?
  • Austin Bailey
    #41809
    semmit az égvilágon nem javított. Hiányoznak funkciók, interakciók basic cuccok (például az összes munkaruha bugos, gyakorlatilag egyetlen ruhadarab sem stimmel a simek madárijesztőként járnak dolgozni mezitláb és búvárszemüvegben), az építés mód elképesztően akad, megszakadnak a tevékenységek, random hülye értelmetlen dolgokat csinálnak a simek, pl kirohannak a bejárathoz, meg állandóan felkapkodják a telefont ami nem is csörgött, a semmitől összevissza ugrál a hangulatuk, a bogarak nem teremnek a rovartermőkön, eltűnt az egyszarvú, random megváltoztatja z életre szóló kívánságot, ha régebbit akarsz betölteni, illetve a szigetfelfedezős életre szóló kívánság el is tűnt, de páldául olyan is van, hogy több telken a konténereketbefordította a fal felé, és nem lehet bennük kukázni. Szerintem legalább a játék 1/3-a nem működik rendesen
  • Joschka
    #41808
    Egy újabb Előre a jövőbe kieg kép.

  • kem001
    #41807
    Végigolvasva, szerintem azt nem javították..
  • Coolfire
    #41806
    Halló!Javított valamit az új patch,vagy még szarabb lett?Gondolok itt pölö az örömzenére.:)
  • Joschka
    #41805
    Mozis Cuccok kép

  • Austin Bailey
    #41804
    közben olvastam hogy ferőzést kapott és július 22-énn halt meg.
  • lucifer9393
    #41803
    nem éppen...az utolsó videójában említi, hogy műtétre kell mennie, és azt nem élte túl. Nagyon gonosz vicc lenne, ha az lenne. A testvére értesítette a rajongókat.
  • Gólya #41802
    van a hátizsákodban bármi is, amivel megetetheted?
  • Aragorn831109
    #41801
    A szigetvilág megjelenése után nem sokkal halt meg.
  • Austin Bailey
    #41800
    lehet kamu is nem?
  • lucifer9393
    #41799
    OFF
    Azt hallottátok, hogy meghalt az egyik nagy Youtube-os simsező csaj? Névszerint Qxxn - néha én is néztem a videóit, főleg amikor a store contentet mutatta be...ma rákerestem, hátha a tehenes store cuccot bemutatja-s, és akkor látom, hogy a rajongók sírnak, sajnálkoznak, gyászolják... :/ tisztára sokkolt engem is
    itt a Youtube oldala
  • szalacsi10
    #41798
    Miért van az, hogy az omni növény nem működik? Hiába kattintok a "táplálja" gombra, egyszerűen semmit sem csinál. Jó lenne meglehetne oldani ezt a problémát mert elég sokat szenvedtem, mire sikerült a növényt megszerezzem.
  • kem001
    #41797

    2013 Dodge Dart GT
  • szalacsi10
    #41796
    Valaki segítene? Sikerült megszereznem az omninövényt a játékban, viszont nem tudom etetni. Amikor a "táplálja" gombra kattintok, semmi nem történik. A gomb egyszerűen nem is működik.
  • Austin Bailey
    #41795
    a tehénke tök jó, a többi meg egy szar
  • Joschka
    #41794
    Prémium tartalom

    Tejelde tehénkarám



    A Tejelde tehénkarámban boldog bocik várják, hogy végre megfejd őket. Nem holmi hétköznapi tehenekről van azonban szó: ezek a különleges jószágok különféle ízesítésű tejet adnak, és ha van egy kis szerencséd, tejturmixot is lefejhetsz tőlük! Légy azonban óvatos, mert ezek a jószágok igen okosak, és csak úgy buzog bennünk a versenyszellem. Nem ismernek kegyelmet az izgalmas amúúúbapartik során, és egy cseppet sem szeretik, ha felborítják őket!
  • kem001
    #41793

    A farm legjava kollakció elérhető!
    Magányosak a csirkék és lovak a simed farmján? Akkor csapj le a Tejelde tehénkarámot is tartalmazó „A farm legjava” kollekcióra, és a problémád már meg is oldódott! A tehenek (BIZONY, TEHENEK!) mellett egy teljes gyűjteményre való telepeskori ihletésű öltözéket és lakberendezési cikket is találsz, hogy létrehozhasd a tökéletes farmot! A simjeid így még egy lépéssel közelebb kerültek az önellátó életmódhoz…
    Ára: 1200 SimPoint
  • Joschka
    #41792
    Tudodmikor...lecsapnám röptében az fel perzselődne!
  • Ironman2
    #41791
  • Gólya #41790
    inkább, mint Szása...
  • Ironman2
    #41789
    Mása????
  • Gólya #41788
    jajj...csak repülne hozzád egy élő mása...
  • Joschka
    #41787
    Égetni való söprűs banya sim!...
  • Ironman2
    #41786
    igen,a fekete mágia megszállottja lehet!
  • Gólya #41785
    nem gondolnám, mert a legnagyobb lelki nyugalommal cseverészett tovább a barátnőjével:)

    mondjuk boszorkány a drágám, talán azért lehet...
  • Ironman2
    #41784
    ez a sims féle kékhalál!
  • Gólya #41783
    hiába, aki tud az látvány nélkül is boldogul:)



    ha a termést/terményt adó növények tudnak aludni télen, akkor a többi virág/növény miért nem és a pillangó mit röpköd a hóesésben?



    azt a hóesést megnézném, ami kibír + 16 fokot...




  • Joschka
    #41782
    Múúú-aha.