44547


no-warez.gif
  • Coolfire
    #41861
    És a többi?Bőgő,dob,gitár,szinti/zongora és a tin whistle(na jó,az nincs benne).:))
  • Coolfire
    #41860
    De gondolom ez így nem örömzene.
    Az,hogy külön-külön szólnak a hangszerek,az nem jó..
  • Joschka
    #41859
    Távolabbról is lehet hallani a hegedűt a színpadról!
  • Joschka
    #41858
    Figyu drusza!

    Megcsináltam az Orr testvéreket, és szépen lehet hallani a kínpadon a fűrészt+ a tűzrevalót (hegedűt!DD) ahogy a csajszi nyekereg vele az örömzenélés alatt!!!



  • kem001
    #41857
    Olyat is észrevettem, hogy falevelek meg a mókusok a pincében landolnak egy idő után. Ez megint milyen hiba..
  • Austin Bailey
    #41856
    neke is az olyanokkal van a gond, mint űrhajós, rendőr, újságíró, kísértetvadász
  • Coolfire
    #41855
    Ehh...ezt a fostengert sikerült mégjobban elkúrniuk.És csodálkoznak,hogy esnek vissza a globál eladások..
  • kem001
    #41854
    Hát nálam szakács és politikus terén nem volt gond a ruhákkal.
  • Austin Bailey
    #41853
    Nem nézte valaki az alapjáték munkaruháit? Csak mert lehet hogy nálam mod kavarja össze, de nekem inkább úgy tűnik, hogy maga a store
  • Joschka
    #41852
    Nekem meg be sem tölti Timkaland városomat ha csak úgy oda be akarok lépni. Kénytelen vagyok abba a verzióba belépni ahol Gyuri sim lakik.
  • kem001
    #41851
    Meg valaki írta, hogy interakciók csak úgy megszakadnak maguktól, ez mégis mi? Meg szerencsétlen kutyát Kampecz Karola egész nap trükkökre tanítja, ha épp nincs jobb dolga. Hál égnek, hogy megjött az ősz, legalább falevelekkel el van..DD
  • Joschka
    #41850
  • kem001
    #41849
    Amint leraktam Sunsetvalley-be egy szállodát, rögtön kidobott az asztalra a játék.. Látom nem erősségük a javítás..
  • Joschka
    #41848
    Ja, még mindig csinálja a tmp fájlokat.
  • Ironman2
    #41847
    dehogyis,csak a szokásos modok
  • Coolfire
    #41846
    Hmm..én érdekes dolgot tapasztaltam,amikor most beléptem.Beállítottam az örömzenét két simecskére,de csak akkor hallható valami,amikor szinte a pofázmányukba megyek.Akkor halványan hallható a dob és a bőgő is..ez van a hajón.
    Nem próbálná ki nekem valaki szárazföldön?:)
    A temp fileokat meg még mindig csinálja.
  • Gólya #41845
    se nem pince, se nem padlás:)
    majd holnap hozok képet, hogy sikerül/sikerült megoldani:)
  • Gólya #41844
    hmmm...nem szeretném elkiabálni, de nálunk most nincs különösebb gond vele...

    figyi...nincs túl sok minden a mods-ban? én legalábbis azt tapasztaltam, hogy ha a mods mappa nagyon tele van, az iszonyatosan lassítja a játékot is, a launchert is - amit csak lehetett, kidobáltam belőle
  • Joschka
    #41843
    padlásra!!D
  • Gólya #41842
    kizárt...
    a pince kell a nektárfőzőnek, a boszorkánykonyhának:)
  • Ironman2
    #41841
    pincébe!! D
  • Ironman2
    #41840
    ez egy katasztrófa!!! nagyon megnőtt a betöltési idő,mostmár minden esetben is! a 2 ingyenes cuccot kb 20 perc alatt tudtam letölteni,a launcher is egy örökkévalóság mire bejön.mi a f.sznak kell legyártani neki .tmp fájlokat minden inditásnál??
  • Ironman2
    #41839
    na ezt jól megoldottad.hehe
  • Gólya #41838
    de ott nincs "az a szép ződ gyep":)
  • Gólya #41837
    bakker...

    jó alaposan kerítsd körbe, nehogy leessen:)))


    egyébként - mivel apuka pihentette a szemét - kiegyeztünk (mármint a tárgyak meg én) egy 35x25-ös telekben...eddig megvan a ház, a két istálló, a tyúkól...majd holnap folytatom a konyhakerttel meg a kinti főzőcskével
    most elegem van a pakolgatásból:)

  • Joschka
    #41836
    Az is terveben volt, de így érdekesebb!!!
  • lucifer9393
    #41835
    Vagy egyszerűbb, ha leteszed a pincébe
  • Joschka
    #41834
    Hát egy bika az mindenképpen kéne közéjük....vagy egy inszeminátor legalább!!!
  • Joschka
    #41833
    Hát még csak az előbb próbáltam ki...úgyhogy az vissza van...Remélem a kisbocik nem repülnek ki, mint a csibék!
  • Joschka
    #41832
  • Mike
    #41831
    ja nem tudnak szaporodni?
  • Mike
    #41830
    csak ez jutott róla eszembe, ám jó képaláírás volt! :)
  • Austin Bailey
    #41829
  • Joschka
    #41828
    A fejőstehénnek nem kell, te!DDDDDD
  • Joschka
    #41827
    Má megint nem vetted be a humor tablettádat Mike!
  • Mike
    #41826
    persze a lovaknak sem volt töke, de a rajongók csináltak nekik
  • Joschka
    #41825
    Marha jót esté mi, Ruschka!!!

  • Joschka
    #41824
    Még jó, hogy csak egy fél tábla tejcsokit adtam neki, mert így pont jó lett a kakaóm!

  • Joschka
    #41823
    Ettől dobsz egy hátast!!!!

    Terjeszkedjünk felfelé...



    Remélem tehén vagy és nem bikuci...hehe

  • Gólya #41822
    hát ez az...:)

    na majd hétfőn meglesem...mert most minden kellene...Riska, Rigó (a ló), tyúkanyó - persze egy kis konyhakert is meg egy kis szabadtéri főzőcske is...
    ...ezeket most így végiggondolva talán le is tudom tenni egy kisebb telekre, de hova teszem a házat?:)