44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #41781
    Ímeeee...ee a Mozis Cuccok betöltő képernyője. (Ez oljan állati volt!)

  • kem001
    #41780
    Igen, de még így sem tökéletes..
  • Ironman2
    #41779
    Látszik majdnem minden javítás a Szigetvilág miatt van.Kicsit odavágta az összes kiegészítőt
  • Ironman2
    #41778
    "Megesett, hogy az óceán alaphelyzetbe állt, amikor a simek a víz alatti barlangban etyepetyéltek, mert ANNYIRA jó volt!"
  • kem001
    #41777
    Ma meg lesz este még múúúúúúúúlatság.DDD
  • whitequeen73
    #41776
    remek
  • Austin Bailey
    #41775
    tulajdonképpen igen, de észre se fogod venni
  • Ironman2
    #41774
    na van peccs végre?
  • Austin Bailey
    #41773
    Még mindig rossz az isla paradiso város
  • Joschka
    #41772
    Sőt, a telepítés után gép újraindítást is volt mersze már kérni...persze én meg kerestem neki az "Anyádat" gombot!!!!!
  • Joschka
    #41771
    Már előtte is ezt csinálgatta...nálam! De semmi gond, állítsd neki és felrakja most már az újat!
  • Austin Bailey
    #41770
    erre uninstallálta az előzőt. Ezt mióta csinálja megint?
  • Joschka
    #41769
  • Austin Bailey
    #41768
    akkor már töltöm is
  • Joschka
    #41767
    Van! És el is indul az új patch alatt!
  • Austin Bailey
    #41766
    és akkor új caw is van rögtön?
  • Joschka
    #41765
  • kem001
    #41764
    VÉGRE! Itt az új path!

    Az alapjáték frissítései

    Ezentúl elhelyezhető a szederbokor.
    Kijavítottunk egy hibát, amelynek következtében a simek „beragadtak”, amikor egy új világba költöztek volna.
    A gyereksimek ezentúl nem próbálnak majd a homokban játszani a négy fal között, ahol nyoma sincs homoknak.
    Kijavítottuk a tetők alsó felén látható textúrákat.
    Kijavítottunk egy hibát, amely útválasztási problémákat okozott számos simvilág több „ürgelyuk” típusú közösségi területén.

    A világ körül frissítései

    A világ körül sátrai immár visszahelyezhetők az eszköztárba.

    Az Álomállások frissítései

    A gnubbkészlet ezentúl megfelelően működik.
    A kísértetvadászattal és a tűzoltással kapcsolatos munkák mostantól nem válnak elérhetővé a nyaralótelkeken, ha a játékos telepítette a The Sims 3 Szigetvilágot.

    A Leszáll az éj frissítései

    A medencebárban rendelt italok mostantól nem csak rossz vagy pocsék minőségűek lehetnek, ha a játékos telepítette a The Sims 3 Szigetvilágot.

    A Nemzedékek frissítései

    Az idősek sétapálcái mostantól megfelelően működnek.
    A simek többé nem hatolnak át a falakon, hogy felmásszanak az emeletes ágy felső részébe.

    Az Évszakok frissítései

    A hóangyalok mostantól megfelelően működnek.
    Kikapcsoltuk a földönkívüli simrablásokat, amelyek a lakóhajókon történtek, ha a játékos telepítette a The Sims 3 Szigetvilágot.

    Az Egyetemi évek frissítései

    A simek újra fényképezkedhetnek a barátaikkal.

    A Szigetvilág frissítései

    Mostantól a sellőgyerekek is zuhanyozhatnak.
    A simek ezentúl a hajót választják, ha ez a legjobb opció, amikor a felhasználó arra utasítja őket az óceánban úszkálva, hogy máshol búvárkodjanak.
    Megesett, hogy az óceán alaphelyzetbe állt, amikor a simek a víz alatti barlangban etyepetyéltek, mert ANNYIRA jó volt! Ezt kiküszöböltük.
    Kijavítottunk egy hibát, amelynek következtében a csápok folyamatosan integettek, megakadályozva, hogy a simek bejuthassanak a barlangba.
    A simek többé nem bukkannak elő a víz alatti barlangból, ha a felhasználó törli az akciósorból az etyepetyélést.
    A simek ezentúl nem szembesülnek útválasztási problémával, amikor egy lakóhajó fedélközében kapnak felszólítást, hogy horgásszanak.
    A légzőpipás búvárkodás során talált kagylók mostantól hozzájárulnak a kapcsolódó vágy valóra váltásához.
    A „Keskeny, bárka stílusú lakóhajó” szöveges leírásában mostantól a helyes méret szerepel: 20x6
    Kiküszöböltük azt a két esetet, ahol a rendszer két egymásra pakolt lakóhajót hozott létre, az örökkévalóságig tartó tétlenségre kárhoztatva mindkettőt… márpedig az örökkévalóság nagyon hosszú idő ám.
    A simek ezentúl fel tudnak menni a lakóhajók egymáshoz illesztett lépcsősorain.
    A szabadúszó simek immár a játék lefagyasztása nélkül bejelentkezhetnek a nyaralóhelyekre.
    A simek mostantól lazíthatnak a padlólapokon.
    A kültéri grillezők és festőállványok ezentúl működnek a privát lakótelkeken is.

    A Világteremtő eszköz frissítései

    Kijavítottunk egy hibát, amely végtelen betöltési ciklust eredményezett, ha a felhasználó Játékbeli szerkesztés módban törölt egy lakóhajós telket.
  • Joschka
    #41763


    Múúú-száj néha viccesnek lenni!
  • Ironman2
    #41762


    Múúú-latságos vagy!
  • Gólya #41761
    és csíkos mogyorókrémet is?
  • Joschka
    #41760
    Fel lehet majd lökni is...biztos azé, hogy ne aludjon meg benne a tej...DDDD
  • Austin Bailey
    #41759
    nekem bejön ez a tehén. Olyan mint a Lego Duplo. A lóhoz képest sokkal jobban hasonlít egy játékfigurára
  • Ironman2
    #41758
    A marhája egyhelyben fog toporogni?
  • Joschka
    #41757
    Marha jó lesz!
  • kem001
    #41756
    Mi lesz ebből még..
  • Austin Bailey
    #41755
    Lapozás probléma megoldva. Nekem müxik.
  • Austin Bailey
    #41754
    a sárgával az a bajom, hogy az üvegházban tócsát csinál. Az üvegházat kénytelen vagyok lepadlózni, hogy ne jöjjenek a zombik, meg hogy ne legyen befejezetlen. A sarjamax ugyan nem csinál tócsát, de nagyon béna, hogy 3 méterenként van az a hülye szekrény. A mostani üvegházamba 4 sarjamax férne bele, ha végre kibővíteném egy mezővel. Egyébként lekövezés esetén a cserepekkel máris nem lehet az egészet betölteni, hanem utakat kell hagyni. Eddig ami nekem max sűrűséggel sikerült, az 3 sarjamaxszal 65 cseréphely és 37 kocka út.

    Egyébként ilyen az üvegházam. Még nincs berendezvem de viszonylag meg vagyok vele elégedve.



    Ez meg egy korábbi, amit nem használok, hanem csak elmentettem. Még keresem a megfelelő szerepét

  • whitequeen73
    #41753
    Én fel szoktam fejleszttetni a sima (pici sárga) locsolót automatára valamelyik ügyes kezű simemmel.
    A Sarjamax a trágyázás miatt is jó :) 3 hozzávalóval annyi növényt trágyázhatsz meg (egyszerre), amennyi csak aláfér.
  • Joschka
    #41752
    Lehet, hogy a 4. részben talán majd lehet egy farmos kieghez is szerencsénk...annak én is örülnék.
  • Joschka
    #41751
    Azt olvastam ha valamelyik sim laktóz érzékeny akkor a megfelelő tápanyaggal etetett tehénke szójatejet fog majd adni, amitől a sim energikus és frissteni lesz!DDD

    Ha pedig csokival, akkor kakaót ad majd!!!
  • Austin Bailey
    #41750
    Én azt sajnálom, hogy állatkertes vidámparkos tartalom nem jött a játékhoz. Pedig van benne egy csomó állat. És végülis a farm is jó lett volna. Legalább lenne olyan locsoló, amihez nincs ott a fölösleges sarjamax analizáló szekrény.
  • whitequeen73
    #41749
    Nnna... az automatalökdösés animációját fordították szegény boci ellen?
  • Joschka
    #41748
    No, van még néhány tehenes kép!!!






    (simsvip.com)
  • Joschka
    #41747
    És egy újabb trailer a Mozis Cuccokból...szerintem röhejesen pocsékak a jelmezek.

  • Joschka
    #41746
    Hehe...lesz tehénfejés a csütörtöki storeban!!!

  • Austin Bailey
    #41745
    milyen leállás??
  • Gólya #41744
    no főnök úrnak jelentem, megmutattam apukának is...nagyon tetszik neki is, de a te kutyid sokkal jobban

    (remélem, Bubinak nem mutattad meg...még megveszne szegény...)
  • Mike
    #41743
    ez jó kis haj
  • Mike
    #41742
    én is kiléptem már, mert senki nem írt oda fél éve