44547


no-warez.gif
  • kem001
    #41901
    Nálam igen, sőt,tegnap még a busz is befarolt a bejárati ajtón keresztül..DD Jó hogy nem mentettem el, mert eltűntek a gyerekek..
  • Bal0924
    #41900
    Nekem még nem jöttek az ajtó felől..:)
    Szerintem még nem is láttam ufó-kat a játékban:D
  • Ironman2
    #41899
    De,állítólag elviszik a simeket,de nekem még nem volt benne szerencsém.Amúgy véletlenszerüen jönnek,jó nagy robajjal az égből.Nekem mindig megállnak a ház elött,és ott nézegetnek befelé az ablakon.Az ajtót zárd amúgy be,akkor nem tudnak bemenni!
  • Bal0924
    #41898
    Akkor nemfognak elvinni sehogy se?
  • Ironman2
    #41897
    hát a sims3-ban kémlelheted az eget,legfeljebb karikás lesz a szemed,az ufók meg röhögnek majd rajtad,mert közben alul beosonnak a házba,nem a távcsőlesés miatt fognak elvinni.DDD
  • Ironman2
    #41896
    Valószínü hogy egy posztapokaliptikus világ lesz,nekem bejönne ha lenne benne túlélési dolgok
  • Bal0924
    #41895
    Sziasztok!

    A távcsövet még a Sims2-ben használtam.
    Még van a játékban hogy elvisznek az ufó-k? És hogyan, nézzen bele a távcsőbe vagy kutassa a galaxist? (már lassan 48órája lesi a távcsövet és semmi)
  • kem001
    #41894
    Mindhárom jól hangzik, de a legjobb a vidámpark. Bár gyerekeknek van az a lovacskás játék. Hát annak a zenéjét, tegnap majdnem hanyatt dobtam magam..DD
  • Austin Bailey
    #41893
    nekem vidámpark, állatkert és vonat.
  • kem001
    #41892
    Nekem sims-be tudjátok, hogy mi kellene? Puding, meg fánk..DD
  • Ironman2
    #41891
    ????
    Nekem müködik 16:10-ben.Ja hogy az első részéhez? azt nem tudom.
  • Joschka
    #41890
    Kell az otthoni sporthoz.
  • Coolfire
    #41889
    Bekaphatják az új világukkal együtt.
    Inkább vissza a gyökerekhez,keresek a Sims-hez egy widescreen hacket v. modot..
  • Coolfire
    #41888
    Az a kosárpalánk mit keres ott?Az nem igazán tartozik a vidéki élethez..
  • Ironman2
    #41887
    Twiterre kikerült egy bejegyzés ami egy esetleges utolsó store világra céloz:



    http://www.thesimsstyle.net/2013/09/dicas-para-o-ultimo-mundo-da-sims-3-store.html
  • Joschka
    #41886
    Nos, akkor marhára vidékiesen parasztos lett Gyuri otthona...



    Aztán megjött Buksi a német juhász kutyim is.



    Nyugi főnök nem döglődöm, csak eccerüen jól érzem magam!




  • Joschka
    #41885
    Tök jó, hogy már itt bent is esik...

  • whitequeen73
    #41884
    Ez nem az új patch-csel jött, ami persze nem segít a helyzeten.
  • Gólya #41883
    hát nem tudom...ez a csibe-nem látszás nem olyan nagy tragédia
    egyebet még én sem tapasztaltam - sőt most kellemes meglepetés ért...beraktam egy régi házat és a launcher simán indult a játék után (a patch előtt mindig újra kellett indítani a gépet, ha játék után akartam telepíteni valamit)
    remélem, nem is lesz nagyobb gubanc...
  • Joschka
    #41882
    Egyre rosszabb amit művel ez a játék.
  • Gólya #41881
    egyébként fura...mármint hogy még megvannak a csibék...úgy emlékszem, hamarabb röpteti őket a játék...

    az meg már szívatásszámba megy, hogy harmadik napja mindig van egy záptojás...szegény simem meg folyamatosan a mellékesbe rohangál, hiába veszem ki azonnal a rossz tojást
  • Joschka
    #41880
    Nálam ezért nincsenek évszakváltások....mert úgyis bekavarnának.
  • Joschka
    #41879
    Tök szép lett...tetszik ez a vidékies elrendezés...főleg a hosszú mellék épülettel!
  • Gólya #41878
    no kb. így sikeredett a nagyobb telek...jobbra hátul a konyhakert, de hát hiába a tavasz, ekkora hóesésben nem érdemes kezdeni...Riska meg csak amúbázás után hajlandó enni (fene az úri fajtáját:D)
    viszont költözés közben eltűntek a csibéim...legalábbis látványra, mert egyébként megvan az opció hozzájuk:)



  • Joschka
    #41877
    Ez sajnos így van!
  • Coolfire
    #41876
    Á,arra ne is számíts.Twallanék most is próbálják javítgatni,több-kevesebb sikerrel.Ezt a sorozatot a TSS már nagyívben leszarja.Csak azt nem veszik észre,v. nem akarják,hogy a játékosok hatalmasat csalódtak a félkész,inkompatibilis szaraik miatt.
    Ez nem jó ómen a 4 megjelenése előtt.
  • Austin Bailey
    #41875
    húú basszus! Nem akarom ezt itt végtelenítve önteni, de ha bemész az arcfestőbe a fesztiválon, akkor egyes esetekben bent ragad a sim, és órák múlva jön ki
  • Austin Bailey
    #41874
    újabb bug. Pizsibe öltözik vécézés előtt. Szóval jó lesz ez. Ebben nem csak a szomorú, hogy a saját hihetetlen nagy munkával elméletileg tök jóra megcsinált szigetvilágukat tették használhatatlanná, hanem így a végére gondolom véglegesen összekutyulták az egész játékot. Nem tudom, hogy van-e rá esély, hogy amikor majd már minden tartalom kijött, akkor valaki csinál egy unofficial patchet az egészhez.
  • Austin Bailey
    #41873
    újabb bug pedig, hogy a dísznövények között azok amik elméletileg a falon lógnának nem mind lógnak, hanem lekerülnek a földre. Főleg az alapjáték növényeit érinti, de az egyetem kiegből is rossz az egyik, meg egy store növény is
  • Joschka
    #41872
    Ezért nincs a könyvesboltban sem hozzá hegedű szakkönyv...arra már nem futotta a TSS-nek...
  • Joschka
    #41871
    Amúgy a hegedűnek a többi hangszerrel ellentétben nincs is fejlődési/jártassági szintje...Még a "kémcső" sincs a csaj feje felett!!! valójában csak azért van a játékban, hogy neve legyen a gyereknek.



  • Joschka
    #41870
    Ja, és az örömzene csak úgy megy most már csak a hegedűs csajnak ha le ültetem a zongorához! Szóval jól össze van kavarva itt megint minden!!!!!



  • Coolfire
    #41869
    Köszi szépen,akkor kiköltöztetem őket.Bekaphattya a TSS...
    Ismét alkottak...
  • Joschka
    #41868
    A hegedűnek van egyedül hangja!:(

  • Joschka
    #41867
    Hát most nézem és a lakóhajón már nem müxik rendesen (ez is egy újabb bug akkor!!!!), mert csak a hegedű nyekergését hallom, viszont a többi hangszerét nem...sőt a hegedű a lakóhajón nem is tud csatlakozni az örömzenéhez - mármint a dobhoz, mert a gitáros és a bőgős az tudott csatlakozni...csak néma pantomin az egész!

    Ezek szerint a szárazföldön működik csak rendesen az örömzene...úgyhogy jobb ha oda költözteted a simjeidet!
  • Joschka
    #41866
    Azt nem tudom....ott nem próbáltam még. Majd azt is meglesem...valamikor.
  • Coolfire
    #41865
    Nemán..működik az örömzene?Becsokizok.Akkor a lakóhajón miért nem jó?
  • Joschka
    #41864
    A többi is rendesen szól, és egyszerre!!!
  • Joschka
    #41863
    Figyu, a béka szintje alatt nyekeregnek még csak...a gyereket még a könyvesboltba is el kell majd zavarnom, hogy vegyen gitározási könyveket.
  • Joschka
    #41862
    Egyszerre szól az összes, mert csatlakoztattam a másikakat a dobos csaj örömzenéjéhez!