44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #41941
    elkerülte a figyelmemet,amúgyis mást tolunk most (7 days to die),de azért nem hanyagolom a simset se!
  • Ironman2
    #41940
    hú de várom a növényeket a sims4-ben! remélem lesz végre szőlő szüret!
  • Joschka
    #41939
    Pedig felraktam...!!!
  • Joschka
    #41938
    Ja, komolyan veszi ám, hogy miért adja ki a lóvét naponta!
  • Ironman2
    #41937
    hopp! a nomosaicot nem frissitettem,most nézem csak
  • Ironman2
    #41936
    jó kis termések vannak!
  • Ironman2
    #41935
    Fegyelmezetten áll Gyuri! Felügyeli a növényeket rendesen,közben rá pislant a szőkére!
  • Joschka
    #41934
    Már alig várom!!!!
  • Joschka
    #41933
    A régebbinél nálam is két kertész szokott egy időben jönni...aztán az egyik valami oknál fogva mindig lelépett, de a jó benne, hogy egy csajszi kertészt fogtam ki!



  • Ironman2
    #41932
    Majd jön a kertész chip az Előre a jövőbe kiegben! A sorozat végére,csak berakják a kertészt hivatalosan is,de robot formában
  • Joschka
    #41931
    A modokhoz én készítem a fordításokat...ha van bennük mit fordítani, ugye.:)
  • Austin Bailey
    #41930
    attól függ, hogy mit lehet majd ott csinálni
  • Austin Bailey
    #41929
    köszike, éppen ezt kerestem, mert nekem angol van meg régebbi (bár működik) Nem tudom, hogy mitől, talán a sok növénytől, vagy valami bug de nekem egy ideje két kertész jön. Ami viszont zavar, hogy összevissza mennek a növények között, és nem szisztémában csinálják, valamint minden elvégzett feladat után elkezdenek ugrálni meg vihogni fél órát. A magyar verziót honnan szedted le? Vagy te fordítottad le?
  • Joschka
    #41928
    Én biztosan nem...nem kedvelem az ilyen ronda-sötét-mockosz-büdös-dögszagú helyeket!!!
  • Ironman2
    #41927
    eléggé komornak tűnik,ki jön ide lakni,majd??
  • Joschka
    #41926
    Ja, olyasmi lesz...legalábbis erről dumcsiztak fogvacogtatva a simsvimen.
  • Ironman2
    #41925
    húúúhaaaa! ez valami félelmetes lesz!! kisértetváros??
  • Ironman2
    #41924
    na megjött az első kép az új városról:



    https://twitter.com/SimGuruSmitty/status/377508433328484352/photo/1
  • Joschka
    #41923
    Kertész szolgáltatás NPC_v2.1_1.57 patch (magyar nyelvű!)



    http://www.sendspace.com/file/d0vzs1

    És aki esetleg még nem tudná azt, hogy miként kell a modot használni, annak itt található alább a képeskönyvben a szolgáltatás megrendelésének menete:

    A kertész szolgáltatás nem tud a simed mobil telefonon rendelni, csak is fali vagy asztali telefonon keresztül.




    A szolgáltatás kezdődhet azonnal...vagy ha pl este rendeli a simed, akkor másnap reggel.



    Na, meg is jött a kertészke...hehe



    Mivel a kertészt a játék generálja így nem irányítható. De külömböző feladatokat végez el...a simed helyett:

    Ültet
    Gyomlál
    Öntöz
    Kidobja az elpusztult növényt
    Trágyáz
    Össze gereblyézi a falevelet (Ősszel!)




    Közben a simed akármit csinálhat.



    Majd a napi munka végeztével közli, hogy hová rakta el a leszüretelt termést. Vagy be rakja a hűtőbe vagy az Eszköztárba...



    A kertész, éppen úgy fog jönni minden nap - a többi szolgáltatóhoz hasonlóan - míg le nem mondja a simed a szolgáltatást.

    Megjegyzés: A mod használatához szükséges, hogy fel legyen telepítve a játékhoz az Évszakok kiegészítő...különben el sem indítható a szolgáltatás!
  • Mike
    #41922
    ezt én sem tudtam

    farkasembert kiküldöd vadászni, olyan gem-ekkel tér vissza, hogy öröm nézni
  • whitequeen73
    #41921
    Cica csak vadászik szerintem, farkasemberem sosem volt. :)
    Buydebugban "Dog dig spot" a neve mindenesetre.
  • Austin Bailey
    #41920
    nem is tudtam :) És jó cuccok vannak benne? Farkasember nem tudjak kiásni? Vagy cica?
  • whitequeen73
    #41919
    Igen, fém vagy drágakő.
  • Austin Bailey
    #41918
    Köszi szépen, be is teszem. Eddig midnig menekültem a simemmel, ha megláttame egy földönkívülit
  • Austin Bailey
    #41917
    én soha nem értettem, hogy mik azok a bakondtúrások. Tehát ha a kutya kikaparja, akkor van benne valami?
  • whitequeen73
    #41916
    Pontosan ugyanez a bug volt nekem kétszer egymásután. Mikor végre haza bírt jönni a gyermek megsemmisülés nélkül, gyorsan mentettem...
  • Gólya #41915
    na de nincs kutya...:)

    Riska nem jön ki a karámból, tyúkanyó se hozza a csibéit...legfeljebb a darazsakat tudnám bezavarni, de összecsipkedik a simemet...szóval marad (nekem legalábbis) a cheat:)
    viszont lehet, hogy Bal-nak van...
  • whitequeen73
    #41914
    A vakondtúrásokat a kutya tudja kikaparni!!!
  • Gólya #41913
    viszont jól kitoltam magammal...a nagy takarításban áldozat lett Luna egyik étkezőasztala...most lestem végig az oldalát és nem találom...
    telepíthetem a házat, amivel jött, utána szórhatom ki a fölösleget...pfff

  • Gólya #41912
    így van...semmi és senki
    ezt eddig nem tudtad?

    egyébként csak ez az "érdekes" barna meg zöld festék volt:))


    (óh basszus...most nézem, az egyik ablak ott maradt...na az már megvárja a holnapot...)
  • Gólya #41911
    biztos, hogy nem...azok nem olyan "vakondtúrás-szerűek", ezt Bal is tudja (sztem) - azok egyértelműen ásatás-helyszínek
    ezek a vackok egy idő óta keletkeznek (talán a szigettel jöttek? már nem emlékszem pontosan, mióta borzolják az idegeimet), moveobjects-szel simán eltüntethetők
  • Coolfire
    #41910
    Mindent átszíneztél?Hát neked semmi sem szent?
  • Coolfire
    #41909
    Nem arra gondolt amiért régen nyafogtunk,hogy jól elbaszarintották?A régészkedésre?Mikor ki lehetett ásni azokat a kis szarokat a földből.:)
  • Bal0924
    #41908
    köszi
  • Gólya #41907
    azokat nem lehet kiásni...legfeljebb moveobjects-szel eltüntetni (de az meg csak akkor mükszik, ha van saját nyaralód az adott helyen)
  • Bal0924
    #41906
    A világ körül-ben Egyiptom-, Kína-, Franciaország-ban vannak olyan vakond túrás szerűségek, azt hogyan lehet kiásni?(honnan lehet szerezni hozzá csákányt, vagy mit)
  • Gólya #41905
    és még mindig nincs vége...



    tíz óra körül már reggelihez is jutunk...



    és még dolgozni is kell ma...



  • Gólya #41904
    tovább kellett költözzek Hosszúrétre...az a régi ház valahogy sehogy sem illik nagyobb telekre...

    a tavasz első harmada már eltelt, szép az idő is...



    a gazdák korán kelnek...







  • kem001
    #41903
    Én betettem ezt a módot, így nincs ufó terhesség.
  • Austin Bailey
    #41902
    Úgy van, hogyha sokat kémeled az eget, akkor felfigyelnek rád az ufók, meg azt hiszem ha rádiózól nekik, akkor is. Az én simemet már vitték el az ufók, és teherbe ejtették, pedig pasisim volt, szóval nekem ott lett load game. (ilyen gusztustalanságot nem raktam volna a játékba)De nekem eddig csak Appalosa Plainben volt ufó, ott viszont folyamatosan jelen vannak, szóval lehet, hogy nincs minden világban.