44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #21682
    Azt mondod? Lehet, hogy akkor felrakom. Végül is egy próbát megér. Legfeljebb ha nem megy a játék, akkor még mindig leszedhetem. Csak hát az is van, hogy engem nem igazán vonz maga a kieg, a színpad, meg éneklés. Jobban örültem volna, ha pl. évszakokat raknak bele.
  • Svenson
    #21681
    No, ezt az oldalt elmentettem, majd megpróbálkozom vele. Köszi.
  • kem001
    #21680
    Szerintem tedd fel, nekem pozitív csalódás volt, pedig úgy álltam hozzá, hogy na ez nem lesz valami nagy hűha
  • Svenson
    #21679
    Lehet, hogy jó, de ha nagyon lelassítja a játékot, és lefagyogat, nem éri meg.
  • Ironman2
    #21678
    Pedig tök aranyosak az énekek.Én már fejből dúdolom őket!
    Egyvalami zavar,hogy órákat elszöszmötölnek a szinpadon,és 2 interakció között szinte órák telnek el.Ezt az egyet csinálták meg szarul.
  • Ironman2
    #21677
    A virtuális memória méretét is növeljétek a windowsban,mert a speciális renderelés bekapcsolása pont azt emészti fel! Nem árt ha 5gb felett van a lapozófájl mérete.Itt van hozzá leirás:

    http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows-vista/Change-the-size-of-virtual-memory
  • Svenson
    #21676
    Azt kellett volna csinálnod, hogy egyik emberedet elköltözteted egy másik családhoz a kutyákkal, majd az embert hazaköltözteted, és akkor láthattad volna őket felnőni. Most már mindegy, de ha legközelebb lesz szaporulat, megteheted. Én lovakkal csináltam ezt.

    Amúgy már nem is tudom, mióta nem simsezek, olvasgatlak itt benneteket,m hogy lássam, érdemes-e egyáltalán felraknom az új kieget, de szerintem nem fogom. Sőt, még az sincs kizárva, hogy megint lepucolok mindent, és csak a nagy kiegészítőket telepítem, de csak azokat, amik tetszenek. Egyszer már leszedtem az összes egyedi tartalmat, igaz, kicsit megbántam, mert utólag jutott eszembe, hogy bizonyos cuccok kellettek volna. Na de mindegy.
  • Ironman2
    #21675
    Én ezt sokszor megcsinálom,mert így törlődik a cache,és gyorsabb lesz a betöltés is!
  • Ironman2
    #21674
    Még az is segit,ha kitörlöd a dokumentumok/electronic arts/the sims 3 mappát.De elöbb mentsd ki belőle a következő mappákat:

    Saves,DcCache,Screenshots,Saved sims,Saved videos,Library,Saved outfits,Installed world,options.ini

    Töröld ki utána az egész mappát,majd inditsd ujra a játékot a főmenüig,majd lépj ki belőle.Utána látod hogy létrehozta ujra az egész könyvtárat.Most rakd vissza azokat a mappákat amiket kimentettél,van amit felül kell irni,ne törödj vele,másold be őket.Indits ujra a játékot,és már gyorsabb is lesz!
  • Ildooka
    #21673
    Mégis van 3 db package,de a dashboard program szerint nincs velük gond.
  • Ironman2
    #21672
    Örökbe adtam őket.Muszáj volt,mert kicsit beakadt a telkemnél a játék a sok sim miatt.Majdnem elbőgtem magamat.Nem tudom hogy állat ajándékozás van-e a játékban.Azért mégis jó lenne őket látni másoknál felnőni.
  • mtszk
    #21671
    Akkor megpróbálom most újra, hálás köszönet a segítségért.
  • Ildooka
    #21670
    Igen van egyedi tartalmam,most pl egy ház is amiben sok cucc van. De minden sims3pack,nincs package
  • kem001
    #21669
    Igen, ez a legfrissebb verzió
  • mtszk
    #21668
    A verzió: 1.32.3.015002
  • Svenson
    #21667
    Ja, látom már, sehogy.
  • Svenson
    #21666
    Te jó ég, ennyi kutya! Hogy bírsz velük?
  • mtszk
    #21665
    Mindjárt mondom, csak most telepítem újra és jelenleg frissít.
  • kem001
    #21664
    ctrl+shift+c és beugrik a cheat panel, és oda kell beírnod. Indítópanelen nézd meg mit ír az alján kis ikonnál verziószámot
  • mtszk
    #21663
    Az indítópanelen azt írja ki,hogy "naprakész", szóval gondolom igen.
  • mtszk
    #21662
    Most telepítem újra az egész játékot, remélem megoldódik. a resetsim parancsot hol kell használni?
  • kem001
    #21661
    Még valami, legújabb patch fent van?
  • kem001
    #21660
    Próbálj új játékot kezdeni. Vagy még a resetsim * parancs esetleg kis időre megoldhatja a problémádat
  • mtszk
    #21659
    Sunset Valley, azthiszem. A gyári alap város, semmilyen extrát nem raktam fel, sem egyedi tartalmat.
  • kem001
    #21658
    Sajnos ez egy tipikus játékhiba.. Próbálj új játékot kezdeni. Általában akkor fordul ez elő, amikor a játék rosszul generálja a CJ-ket. Melyik városban vagy?
  • kem001
    #21657
    Van egyedi tartalmad?
  • mtszk
    #21656
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy tegnap vettem boltban egy sims 3-at, sikerült is feltelepíteni, 2 óráig remekül is ment, majd elkezdett akadozni. kb 15 mpenként megakad 5-6 mpre a játék, ergo élvezhetetlen. Minden frissítést telepítettem, amit az indítópanelen felajánl a progi, a videókártyám radeon hd 5570, a legfrissebb driverrel. Esetleg tudnátok segíteni? (a DEP kivételt beállítottam)
    Előre is hálás köszönet!
  • Ildooka
    #21655
    Sziasztok. Valaki esetleg meg tudná mondani,hogy miért fagy le a játék két különböző családnál is,amikor vásárlás módba akarok lépni?
  • kem001
    #21654
    Mit találtam DDD

    Letöltés
  • kem001
    #21653
    Elvileg működnie kell akkor is. De igazából én nem tudom, hátha majd jön valaki, és megmondja.
  • kem001
    #21652

    Letöltés
  • hertzui
    #21651
    Ha nincs egy db eredeti játékom sem akkor nem is működik a világteremtő eszköz? Hiába próbálom,azt írja ki,hogy nincsenek meg a The Sims 3 adatai:( Valaki segítsen már,hogy hogyan kell elindítani a világteremtőt!PLS!
  • Ironman2
    #21650
    Szegény kutyusokat örökbe adtam.Elég volt ez az egy szaporulat.A kennel helyébe meg háztáji kertet csinálok.
  • Ironman2
    #21649
    Hoppsz! Ez vajon nőstény,vagy him?

  • Ironman2
    #21648
    Le kéne már szállnom róla:

  • Ironman2
    #21647
    Micsoda idomok:

  • Ironman2
    #21646
    Kölcsönkértem egy lovat.Hát mit ne mondjak,még ráülni sem olyan egyszerü.

  • Ironman2
    #21645
    Kutyakennel:





    Jól érzik bennük a drágasdágaim,és nem is tudnak kijönni onnan.DD
  • Ironman2
    #21644
    Jó kis szaporulat lett,mindjárt 3 kiskutya is jött a világra.Épitek nekik egy kennelt,ne a házba lakjanak,meg piszkitsanak

  • Ironman2
    #21643
    Azt mondja:jelentkezzek a tulaj elött a parkban meghallgatásra,de azt mondta a tulaj hogy szarul éneklek,menjek vissza később! WTF?