44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #21642
    Amúgy észrevette-e valaki.hogy primán beleépitették a játékba,az outdoor lighting módot.
  • Ironman2
    #21641
    Ez a kávézó olyan mint ami a Vissza a jövőbe filmben volt.Még a zene is rockandroll.DD
  • hertzui
    #21640
    Ha nincs egy db eredeti játékom sem akkor nem is működik a világteremtő eszköz? Hiába próbálom,azt írja ki,hogy nincsenek meg a The Sims 3 adatai:(
  • kem001
    #21639
    Magyarul olyan, mintha házat építenél, csak falak helyett színpadi kellékeket veszel. Érdekes ez a színpadi főnök meg, vegyél egy sátrat, és táborozz le a stadion előtt DDD
  • kem001
    #21638
    Csinálsz egy alapot építés menüben és arra felépíted a színpadot
  • hertzui
    #21637
    Színpadot hogyan lehet építeni? Csináltam egy nagy befogadóképességű telket de színpadot nem tudok csinálni:( Ja és nekem a csarnokokban nem lehet fellépni,mert állandóan ellóg a tulaj,nem lehet egyszerűen vele beszélni,magyarul sosincs a helyén:( Ha bemegy melóba 2mp és szalad haza,majd eltűnik mint Petőfi a ködben:)Ez bug?
  • kem001
    #21636

    Letöltés

    Letöltés
  • Ironman2
    #21635
    Szívesen!
  • Roccio
    #21634
    viszem a simemmel az énekesi karrierjét.. és a kutyának teljes lement a társaság igénye... erre nem sokkal rá kijöttek és elvitték :D
    most szerezhetek még egy ebet DDDD
  • kem001
    #21633
    Hát nehéz is az elején.. De ha belejössz, akkor csúcsra léphetsz könnyen. Meg sajnos színpadi kellékek sem olcsók
  • kem001
    #21632
    Mint írták, nincs jártasság hozzá
  • Jossua
    #21631
    na szóval DJ-ként hogyan dolgozhatunk ?:) vagy az csak egy.... hobbi tevékenység nincs hozzá jártasság???
  • Amiga
    #21630
    Köszönöm szépen, elindultam az artista pályán. Mondjuk nem egyszerű, mármint eddig anyagi csőd, de szerencsére van tartalék, és a szakmai gyakorlat gyorsan nő. Szóval buli. :-)
  • Ármány
    #21629
    Idézőjelben is volt.. :)
  • kem001
    #21628
    Mindennek mondható, csak férfinak nem
  • Ármány
    #21627
    Biebert siratják majd állandóan.
  • Ármány
    #21626
    Az is egy megoldás... hogyha hagyod elpusztulni a szelleme megjelenik és a Simek feje fölött mindig lebegni fog a buborékban Bieber férfias buksija...
  • kem001
    #21625
    Ezért van az elnémítás gomb.. :D
  • Ármány
    #21624
    Majd kiénekli.. öhömmm kikönyörgi magát magát
  • kem001
    #21623
    Legelső dolgom az lesz akkor, hogy bezárom egy szobába, és hagyom elpusztulni..
  • Ármány
    #21622
    Justin Bieber lesz, egy "pasi" fog következni
  • Joschka
    #21621
    Madison City (187 Mbájt)

    http://lh4.ggpht.com/-n-JOoMPkrLM/T16Id8cuAqI/AAAAAAAAAIM/8oQ3xyVEVOU/MadisonCity_thumb3.jpg?imgmax=800

    Végre letölthető várt Madison City! Az egyetlen igazi nagyváros, hogy végre kijutni a simek életét a kisvárosokban és félig városi központok.

    Az előnyök itt? Mindenki élhet Madison város simleons nem számít, hány van a zsebedben Nyilvánvaló, hogy minél több pénz van, annál jobb lesz a nézet / helyét. Ha szeretné menteni sok élő baratíssimos Hollow, akkor meg kell foglalkozni a nagy távolság a forró pontok a város, ami nem történik meg a lakossággal a Diamond Heights, amelyeknek elsődleges helyének városa.


    Madison város két tornatermekben, két színház, széles strand, egy futball stadion, exkluzív művészeti galéria és a három blokk teszik ki a Central Park Kereskedelmi Központban!
    Szeretne gyors ide? Vásárolja meg jegyét passgaens Chege levegő és a repülő Madison város!
    A város a Wright fivérek Nemzetközi Repülőtér, hogy jönnek ide a nagy stílus!




    http://search.4shared.com/postDownload/iL08bt-D/Madison_City_-_PackTG.html
  • Roccio
    #21620
    kiderülne hogy a következő kiegbe benne lesz már Britney Spears is mi? XDxd
  • kem001
    #21619
    Kapásból a nyalóka jutott eszembe róla, érzem a számban az ízét xdd
  • Roccio
    #21618
    talán csöpögősnek találod? :PP :DD
  • kem001
    #21617
    Már a neve s rossz... Tényleg, Lady Gaga számaival mi lett?
  • Ironman2
    #21616
    Katy Perry édes nyalánkságok lesz a címe a köv.cuccos csomagnak,ha minden igaz.
  • Joschka
    #21615
    Fel kell a gépedre telepíteni az Origin nevű letöltő alkalmazást és azzal tudod majd a játékodat frissíteni.

    Az Origin letöltehő ITT.

  • Krigare90
    #21614
    Hello. Az indítópanel azt jelzi hogy naprakész a játékom, de nem tudok belépni a simportba mert kéri a legújabb játékfrissítést. Tudnátok segíteni ebben hogy mi lehet a probléma?
  • kem001
    #21613

    Letöltés
  • hertzui
    #21612
    Tegnap csak a DJ-ésre koncentráltam és rájöttem,hogy fejlődsz benne,de nem mutatja mint a jártasságoknál. Ha sokat dj-zel több stílusban lehet játszani,pl. nekem már így van,el tudom adni a remixemet,ajándékba tudom adni a remix cd-met,tudom lökni a ritmust,felléptem már zártkörű szórakozóhelyen egy 3 órás szettet kellett játszanom:) és remélem még nincs vége a fejlődésnek:)
  • Gné Era
    #21611
    Warezben írtam,majd nézzetek át..
  • Ironman2
    #21610
    Ez már több a Sokknál! Most miért kell ennek a bigének külön kiegészítőt szentelni????

    Katy Perry eladta magát az ördögnek!

    Itt már megy ezerrel a fikázás! DDD
  • Ironman2
    #21609
    Következő cuccos csomag:

    6th Stuff pack is:
    The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats



    Originen már be van jegyezve.DDD
  • Ironman2
    #21608
    Jobban feldobta volna a játékot,ha az együttest,és énekest összekapcsolják,és úgy lehet fellépni.Sőt,még ha a mi szerzeményünket adják elő.Így megint keserü ez az egész
  • Joschka
    #21607
    Pedig ússe jutsz közelebb hozzá...DDDD
  • Gné Era
    #21606
    eh annyira néztem a videót,hogy lázasan görgettem az egeret hogy közelítsek a DJ-re:)DD
  • Joschka
    #21605
    A simem most éppen DJ...csak úgy.

  • Joschka
    #21604
    Igen, jól mondtad, mert én a simemnek a számítógépén tudtam választani az énekes, bűvész és az artista pálya közül választani. Ezt pedig úgy lehet megtenni, hogy a simed számítógépén meg keresed a "Még/Szakmák" nevű interakciót és a Szakmákon belűl lehet a három hivatás közül választani valamelyiket. Amint ez meg van azonnal meg fog jelenni a simednek a hakni turné információs ablaka, amely majd a későbbi turné adatairól fog tájékoztatást adni neked.
  • Ironman2
    #21603
    Én pl.úgy kezdtem az énekesi pályát,hogy hivtam a telektulajdonost az egyik új teleknél,ami most jött a Vár a szinpad kiegészítővel,és nála lehet jelentkezni munkára.Ott van az énekes,büvész,artista pálya.De állítólag lehet a számítógépen is jelentkezni.