44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #21722
    Ha nincs más EA játékod ami használná,akkor nyugodtan.De hogy jobb lesz-e a játékod,passz.
  • kem001
    #21721
    Maradhat az fent, csak az indítópanel hülyült meg nálam tőle, a játék nem
  • Coolfire
    #21720
    Hátha segít rajtunk a stabilitási javítás.Vagy még jobban elrontja..
  • mtszk
    #21719
    Nekem fent van az Origin, le kéne szednem?
  • Coolfire
    #21718
    Majd inkább holnap.Most elég fáradt és dekoncentrált vagyok.:)
  • kem001
    #21717
    Játékfrissítés az 1.33 verzióhoz
    ELKÜLDVE: 2012.03.15 16:45
    Ez a játék a következő változtatásokat tartalmazza:

    Bizonyos grafikai változtatások
    Az 1,32 játékfrissítéssel elmentett olyan simek, melyeken nagyon sötét textúrák találhatók, visszaállíthatók a megfelelő külsejűre, ha a simkészítőben szerkeszted őket
    Stabilitási javítások
    Forrás: http://www.thesims3.com/community/news
  • kem001
    #21716
    Nálam amióta Origin nincs fent, azóta működik rendesen. Nem jössz majd játszani?DD
  • kem001
    #21715

    Letöltés
  • Coolfire
    #21714
    Az enyém mindig beszarik,úh nem különösebben izgat.Csak azokat a fagyogatásokat javítsa,amik bejelentkezés után vannak.
  • kem001
    #21713
    Köszi. Most olvasom fórumon, hogy állítólag launcher bekrepál tőle DD
  • Coolfire
    #21712
    Töltsd le a simsvip-ről.Ott van a főoldalon.
  • kem001
    #21711
    Nem rendelkezel az üzenethez való hozzáféréshez szükséges jogosultságokkal. - nem remek, nem lehet manuálisan letölteni..
  • mtszk
    #21710
    Most nézem hogy van 1.33 frissítés hátha így megy. 2.13 GHZ-es Core 2 CPU, 6 GB RAM, Radeon HD 5570 1GB DDR3
  • kem001
    #21709
    Nagyszerű. Fel is teszem
  • Coolfire
    #21708
    Már van 1.33-as patch is?Gyanúsan gyorsak voltak az Sims Studionál.:)
  • kem001
    #21707
    Elvileg futnia kellene rajta. Mi a konfigurációd?
  • mtszk
    #21706
    akkor lehet h ez a baj. egy ismerősöm mondta hogy ne vegyek radeont mert játékra nem jó, nem hittem neki. zsír.
  • kem001
    #21705
    Dehogy integrált, dedikált 1 gb-os videokártyám van
  • mtszk
    #21704
    integrált?
  • kem001
    #21703
    Aláírásomban ott a konfigom, nálam hibamentesen fut legfrissebb patch-el, 64 bites Windows 7-en
  • mtszk
    #21702
    Akinek megy hiba nélkül a játék, megosztaná velem milyen számítógépe van és milyen verzióval játszik? Köszi! (elsősorban videókártya és op. rendszer érdekelne)
  • kem001
    #21701
    Hát ilyet sem láttam még. Sim-em 8-as szintű énekes lett, megvettem neki a Lada-t, erre nem használja, hanem mindenhova limuzinnal megy..
  • mtszk
    #21700
    de most ilyenkor tényleg mivan? veszel egy játékot és nem tudsz vele játszani? ez komoly? a konzoltól kiráz a hideg wazz...
  • mtszk
    #21699
    Valakinek nem kell egy eredeti sims 3? :) ez elképesztő komolyan mondom, hogy az egész napomat arra basztam el, hogy gatyába rázzam ezt a szart, és nem megy...agyvérzés
  • kem001
    #21698
    4 és fél óra játék után tökéletesen megy nálam a játék. Van pár egyedi tartalmam amit törölnöm kell. Pl.: cipőt, mert nincsenek sim-nek lábai DDD
  • mtszk
    #21697
    Nem hiszem. azt mondják majd, hogy a gépem selejtes.
  • Svenson
    #21696
    Na igen. Ez elég nagy bosszúság.
  • Svenson
    #21695
    Nem lehet visszavinni a játékot? Hátha selejtes.
  • mtszk
    #21694
    Bár nem hiszem, hogy nálad/nálatok létezik autentikusabb a témában, így nem várok csodát. Elsősorban nem a pénzt sajnálom, hanem azt, hogy nem játszhatok a kedvenc játékommal.
  • mtszk
    #21693
    no igen. most írtam az ea-nak is, kiváncsi vagyok mit válaszolnak. az érdekes az, hogy a torrentes verzió hiba nélkül ment, és mivel nagyon megtetszett a játék, ezért megvettem boltban (én általában így csinálom, nem szeretem a zsákbamacskát :)
  • Svenson
    #21692
    Hát ez az, itt mindannyian szeretjük, de a játékélmény elvész a sok hiba miatt. Többek között ez is az egyik oka, hogy már hónapok óta elő se veszem. Inkább nézek filmeket, az szórakoztatóbb.
  • Svenson
    #21691
    :((
  • mtszk
    #21690
    volt értelme megvenni
  • mtszk
    #21689
    Köszi a tippeket, de sajnos nem történt változás. Újratelepítés után egy darabig megy minden gond nélkül, aztán előjön ez az akadás dolog. Esetleg valamit át kéne állítani a catalyst centerben (radeon 5570)? Nem tudom, de kezdem megunni, pedig nagyon szeretem ezt a játékot, de kb. agyvérzést kapok már ettől...
  • Svenson
    #21688
    Nekem fent van a Nemzedékek, de nem fagyogat. Szerintem nem raktam fel a superpatchot. Ha jól emlékszem.
  • kem001
    #21687
    Na majd mindjárt megnézem DD
  • Ironman2
    #21686
    Passz.Én azt se tudom még hogy hol van saját szinpad.Majd ird meg,mert most mennem kell melózni.
  • Ironman2
    #21685
    Nemzedékek óta mindegyik kieggel fagyogat.Itt a superpatchel lesz gond.Már irták a hivataloson hogy dolgoznak a javításon is.DD
  • Svenson
    #21684
    Az jó. Nem sok olyan kiegészítő van, amit jól megcsináltak volna.
  • kem001
    #21683
    Evvel nem csak te vagy így, de én azt mondom, hogy nagyon jól megcsinálták a kiegészítőt.
    Iron: színpadi felszereléseket néztem, de még nem tuom, hogy mit vegyek sim-emnek az énekléshez. Mit érdemes? Hangszórókat?