44549


no-warez.gif
  • kem001
    #21962
    Basszus alig lehetett Sztárvárból kicsalogatni a tulajdonost, kihívtam, bemutatkoztam neki, erre visszament, másodszorra sikerült elkapni, és lett egy állandó fellépésem. Viszont ezek a dalagramok vagy mik, rohadtul kezdenek idegesíteni
  • mtszk
    #21961
    A legújabb ötletem az, hogy meg kéne vennem egy kiegészítőt, hátha azzal működik. Melyik volt az első?
  • mtszk
    #21960
    Sajnos nem. úgyhogy kénytelen vagyok mások élményeiből táplálkozni. sims-zombi lettem.
  • kem001
    #21959
    Sikerült valamit kezdened a játékkal?
  • kem001
    #21958
    Íme az új házam, amit úgy töltöttem le, de át kell majd alakítanom, hogy passzoljon a telek méretéhez. Az emeletet meg fogom majd szüntetni

    Illetve íme Sztárvár fellépésem DD
  • mtszk
    #21957
    nice job :)
  • kem001
    #21956
    Ne elérte sim-em énekes karrier csúcsot. 1 fellépésért legutoljára 18000-et kapott sim-em
  • Joschka
    #21955
    Hát ez gond, mer én meg csak onnét tudom a legfrissebb verziót leszedni, és hát több, mint 150 megás a fájl...bocsi de, ez nem fog menni.
  • lucifer9393
    #21954
    Nagyon jól néznek ki :)
  • Gné Era
    #21953
    hu bocsi akkor..én mintha ezt olvastam volna itt,valamelyik hozzászólásban..
  • hertzui
    #21952
    Tudsz nekem egy linket adni? Én nem vagyok regisztrálva a hivatalos oldalon:(
  • Joschka
    #21951
    Új várost fogok építeni!!!!
  • Joschka
    #21950
    Akkor is el kell indulnia, ha egyik sem eredeti. Itt az a kérdés, hogy ha fel telepítetted í Vár a színpadot, akkor az ahhoz tartozó Világteremtő - Béta verziót kell letöletni. Ez pedig a hivatalos Sims 3 oldalon fent van. Én most raktam fel és el is indult a Világkészítő.
  • Gné Era
    #21949
    Legalább az alapnak eredetinek kell lenni..Csak akkor indul.
  • hertzui
    #21948
    Ha nincs egy darab eredeti játékom sem,akkor nem indul el a világteremtő eszköz?? Mert nekem azt írja ki,hogy hiányzik a The Sims 3 adatai és ezért kilép :( Ötlet valakinek?
  • mtszk
    #21947
    csóri eladó mit tehet erről? semmit. meg ha vissza is adják a pénzemet, és akkor? nekem nem az a 7ezer huf hiányzik, hanem az élmény. na mind1.
  • Gné Era
    #21946
    Nagyon türelmes lehetsz..Én már visszavittem volna,azt kivertem volna a palávert,valakire biztos ráborítottam volna az asztalt:))
  • mtszk
    #21945
    ahogy mondod. :) de ma nem akarok már vele foglalkozni. férfi létemre ma asszem kitakarítom a házat, meg holnapra csinálok tortát nővérem születésnapjára. :)
  • Gné Era
    #21944
    Még mindig nem működik a játékod?
  • mtszk
    #21943
    ;)
  • Gné Era
    #21942
    DDDDDDDDDDDDDDD Ez jó..felröhögtem:)DD
  • hertzui
    #21941
    Állítólag számít az is,hogy a rendőrnek mennyi a sport jártassága,mert ha kevés a betörő vagy leveri mint a lovat,vagy elmenekül:)
  • Gné Era
    #21940
    Addig én még nem jutottam el.Még csak a kávéházban tudok fellépni,meg a parkban..
  • mtszk
    #21939
    nem, csak ez a magyar valóságra lett optimalizálva.
  • Gné Era
    #21938
    Napszemüveges bőrkabátos?? Beszarás:)DD Mikor volt lovam,az istálló előtt jelent meg egy ilyen lóalakú törpe folyamatosan.De bőrkabátossal még nem volt dolgom:)) Egyébként nagyon nehéz felkapaszkodni az akrobata pálya csúcsára..
  • hertzui
    #21937
    Nekem is beragadnak állandóan.Viszont valaki arra nem tud megoldást,hogy egyik nagy befogadóképességű csarnokban sem tudok fellépni,hiába kapok időpontot. Az egyikben azért mert állandóan fellépés van sim nélkül,csak a díszlet van,a másikban amikor bemegyek fellépni,akkor azonnal azt a parancsot kapja a simem,hogy menjen ki.Erre valaki megoldást???
  • Gné Era
    #21936
    Egyébként én nem is raktam fel a legújabb javítást,mégis beragadt a kutya..Pl a betörőt sem sikerül sosem elfogni..Kijön a zsernyák,bunyóznak,és a betörő elmenekül..Ezek bugok lehetnek?
  • Gné Era
    #21935
    Eddig nekem egyszer jött elő..De ezek szerint akkor az új patch ezt a beragadást nem javítja..A falon át is közlekednek néha,olyankor szokott előjönni ez a beragadás.Nekem pl a csaj ha előbb lefekszik aludni és a pasit később küldöm az ágyba,a csaj felébred mikor a pasi lefekszik. Ha kialudta magát,ha nem.Mondjuk magamról mintáztam a csajt:)DD
  • mtszk
    #21934
    játszak hang nélkül?
  • Ironman2
    #21933
    Egyet még nézd meg,hogy az eszközkezelőben tiltsd le a hangot.Tökmindegy hogy hangchip,vagy hangkártya.tiltsd le,és inditsd el újra a játékot
  • Ironman2
    #21932
    Oké boss!
  • mtszk
    #21931
    kezdem feladni. 7. telepítés 7. kudarc.
  • Joschka
    #21930
    Én is így szoktam csinálni...plusz még úgy, hogy ki exportálom őket, azt a mentésiből egy biztos helyre rakom az egész kócerájt...és később elég csak visszatelepíteni őket a többivel együtt.
  • Joschka
    #21929
    Igen, rakd be őket majd a család tárolóba...akár házastól is be dobhatod oda, azt pakold le őket vissza a játékba, és majd utána mentsd el az állást...általában meg szokott ettől javulni.
  • mtszk
    #21928
    Nem hiszem, hogy a lemezzel gond lenne. másrészt leszedhetném az ea oldaláról is (tkp. a kódot veszed meg, nem a lemezt)
  • Ironman2
    #21927
    Szerintem vidd vissza a lemezt,és cseréljék ki.
  • Ironman2
    #21926
    Azóta is dolgoznak rajta
  • mtszk
    #21925
    Gratula nekik! Egy szép feladatot kaptak tőlem, hogy segítsenek megoldani a problémát. szegények...
  • Ironman2
    #21924
    5 éves lett a Mysims oldala.Én innen gratulálok nekik a szülinaphoz.Sok infót köszönhetünk nekik! Éljen sokáig az oldal!

  • Ironman2
    #21923
    Valaki erre valamit?