44549


no-warez.gif
  • kem001
    #21922
    Nekem most ilyen napszemüveges bőrkabátos törpe jelent meg.. Töröltem mint a fene
  • Gné Era
    #21921
    nekem is volt már kétszer a hűtő előtt..ilyen rózsaszín szar
  • Gné Era
    #21920
    bakker..nem bírom leírni..szóval..a ház alá
  • Gné Era
    #21919
    hát alá..nem elé
  • Gné Era
    #21918
    nekem az előbb a kutya ragadt be,de a ház elé..ha egy emelettel lejjebb mentem,ott volt az alapok alatt,ha a falat visszaállítottam,csak a feje teteje látszott ki a padlóból.Először nem is tudtam,mi a franc az a fekete,aszittem sapka:)D
  • mtszk
    #21917
    illetve kattintottam, amikor még működött.
  • Ironman2
    #21916
    DD
  • mtszk
    #21915
    ennél a játéknál semmi sem biztos. én már félve kattintok a zabpehelyre is, hátha kifagy.
  • Ironman2
    #21914
    Nálam most állandóan valamelyik sim beragad.Ilyen még nem volt elötte,mindig ki kell adnom valamelyikre a resetsim parancsot.Valószinü hogy az előző mentés már nem kompatibilis az új javítással.Nem szeretném elveszteni a családomat.Ha kiveszem őket a tárolóba,meg a házamat is,és új játékot inditok,akkor az megoldja a problémát,nem?
  • mtszk
    #21913
    2 times
  • kem001
    #21912
    Hányadszor kértél tőlük segítséget elmúlt napokban?
  • Coolfire
    #21911
    Van egy olyan bogár is,amikor telebassza a telked énekes törpékkel.:)
  • kem001
    #21910
    Előjött megint képzeljétek ez a hülye törpe.. Fogtam, és eladtam, kaptam érte 1000 simleon-t DD
  • mtszk
    #21909
    Egyébként írtam az ea-s srácnak, hogy a tippjei nem jöttek be. Kiváncsi vagyok, mi lesz a következő lépés, mennyi idő után fogja ő azt magától javasolni, hogy vigyem vissza a játékot, vagy vegyek másik gépet. LOL
  • mtszk
    #21908
    már múkódik
  • mtszk
    #21907
    Okés, nem értek hozzá. :) Köszi.
  • kem001
    #21906
    Szerintem még nem engedett be, azért nem tudsz belépni
  • mtszk
    #21905
    Próbáltam használni ezt a linket, de "404 not found" jelenik meg. Előre is nagyon köszönöm, hogy fordítasz rám időt, és mégegyszer elnézést mindenkitől a nyers, indulatos stílusért.
  • Joschka
    #21904
    Igen, szeretem a "régi" cuccokat. Retró divattól függetlenül.
  • Joybull
    #21903
    Az élsimítást kapcsold ki. Legalább is nálam az okozza.
  • Gné Era
    #21902
    szegény:(((Annyira bosszantó,amikor nem működik rendesen..Emlékszem nekem is sok mindenben segítettek itt a fiúk..Ha Ők nincsenek,már rég feladtam volna.Csak én simsezek meg a "liba" néha..Apukának meg állandóan könyörögni kell,bármit kell csinálni a játékkal..De ezután minden más lesz!! Már én is megtudom oldani a problémákat meg a telepítést:))
  • Gné Era
    #21901
    Az nem lehet esetleg,hogy neki a beállításoknál az van beállítva,hogy a szomszédságok ne legyenek annyira láthatóak?? Vagy nem tudom mi az a beállítás..
  • Gné Era
    #21900
    Látom megint retrót alkottál..Egyébként nagyon szuper!!
  • Coolfire
    #21899
    Tehát az adaptív AA a ludas.:)
  • Coolfire
    #21898
    Bug #5: Trees not rendering on certain ATI cards
    Possible Fix: Remove “Adaptive Anti-Aliasing” for trees. There’s a good chance that this is the culprit.
  • Coolfire
    #21897
    Esetleg:

    1) Do you have ATI graphics? If not, skip to Step 3. If you don't know, right click on your desktop and see if there is an option called "Catalyst (TM) Control Center". If so, you have ATI graphics.
    2) Right click on your desktop, then click "Catalyst (TM) Control Center". Click "Preferences" ("Settings"), then click "Restore to Factory Defaults".
    3) Open Sims 3, click the "..." and then select "Options". Click "Restore to Defaults". Restart the game.
  • Coolfire
    #21896
    Akkor lövésem sincs,így korán reggel.Még esetleg DX hiba,de akkor a ME3 sem menne.;-)
  • cataflam02
    #21895
    ati hd 6770 1gb. A legújabb driver van telepítve, az álomállások kiegik van fent, a legfrissebb patchel.
  • Coolfire
    #21894
    Ez-ha jól emlékszem-driver hiba.Milyen karid van,és meddig van patchelve?És mennyi kieg van felrakva?
  • cataflam02
    #21893
    Valaki azt árulja el nekem, hogy miért ilyen nálam a fa?
  • Ironman2
    #21892
    A telepitett alapjáték könyvtárában,és a kiegészítőkben is van egy Support mappa.Ott van egy olvass el.txt fájl.Érdemes mindegyik kiegnél azt tanulmányozni,mert sok hibára ad választ.
  • Ironman2
    #21891
    Családodat azért exportáld ki elöbb a város szerkesztése menüben.Rámész a házadra,és oldalt a megosztást válaszd.Ilyenkor a családod belekerül az export mappába a dokumentumokba,és bármikor vissza tudod rakni majd a játékba.Telket ne mentsél,majd csinálsz újat
  • Ironman2
    #21890
    Kicsit durva voltál.Holnaptól én ráérek,majd kivesézzük az elejétől az egészet.Gyere át a másik topikba,felül van a fehér link! Amúgy nekem is van topikom,és ott jó a hangulat mindig,oda is jöhetsz,szivesen látlak ott.Beengedlek,mert nem mindenki tud belépni oda.Itt a link:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1305978466
  • mtszk
    #21889
    őszinte leszek. fasz kivan ezzel a szopással már. hihetetlen hogy mindenki játszik és linkelgeti be az álom autóit meg álomlakásait, én meg nem tudok egy estét játszani, mert lefagy, kiakad, kilép stb. faszkivan már.
    bocs a közönséges hangnemért.
  • Joschka
    #21888
    Hehe...én is csak mosolyogtam rajta, hogy a "szakértő" miket írogat...
  • Ironman2
    #21887
    Ja.Úgy ahogy mondod.Szerintem már a supportnál se tudják mit beszélnek.
  • cataflam02
    #21886
    Kösz!!! :D:D
  • Joschka
    #21885
    Jó meg kutyulták ezt megint...
  • Joschka
    #21884
    Pontosan, sőt még a királyi izés se fog nélküle felmenni, mert már az is kéri a telepítés előtt.
  • Ironman2
    #21883
    A tegnapival (1.33.2),viszont megint tökéletes a játék