44549


no-warez.gif
  • cataflam02
    #22002
    Hát az vicces ha jobb gépeken szaggat.. régebbin meg simán fut. xD
  • kem001
    #22001
    Erre csak annyit mondhatok, hogy ekkora egy rakat *** játékot..
  • hertzui
    #22000
    Nekem i5-ös 2310 2,9Ghz-es procim van,8gb ddr3,geforce gtx550ti ddr5 1gb-os VGA-m és full grafikán akad a játék:(( Nevetséges komolyan!
  • Joschka
    #21999
    Én is 2 gigát használok (igaz ennyi a maximum is, amit az alaplapom elbír) de simán megy a játék nálam.
  • cataflam02
    #21998
    Felteszed ami kb instant megvan, utána elindítod NEM zárod be, és közben indítod a sims 3-at a játékban majd fent bal sarokban fogja sárga számmal írni az fps-t. Teljesen lépj be a simeddel a városba és nézd meg ott mennyit ír fpsnek.
  • mtszk
    #21997
    Nem gondolom, hiszen mással nincs baja (Fifa 12 eredeti, Nfs Hot Pursuit új eredeti)
  • cataflam02
    #21996
    Próbáld meg, hogy kiveszel 4 giga memóriát a gépből. Hátha valamelyik memória hibás.
  • mtszk
    #21995
    ezt a frapsot hogyan kell használni?
  • mtszk
    #21994
    ja már raktam más partícióra, most is ott van. a töredezettség 0%. 6GB ramom van
  • mtszk
    #21993
    ok, köszi.
  • cataflam02
    #21992
    az fps az a frame per second, ezt a fraps nevű programmal tudod lemérni. stabil 30 fps full grafikán azt jelentené, hogy a VGA-val nincs valószínűleg baj. Próbáltad másik particióra telepíteni ? Lehet nagyon töredezett a merevlemez, és egy idő után nehezen találja a fájlokat.
    Vagy memória probléma lehet, mennyi memória van a gépedben ?
  • Joschka
    #21991
    Majd mindjárt feltöltöm, azt ki próbálhatod.
  • Joschka
    #21990
    Hát ja, itt mindenkinek NVidia van, mert igazából azok vannak kihegyezve a játékra.

    Most nem azért, de amennyit már a játékokra ráköltöttél, abból a pénzből simán vehetnél egy olyan karit, mint az enyém...vagy sokkal erősebbet is.
  • mtszk
    #21989
    hogyan tudok saját várost építeni? esetleg én tudom használni a tiedet? vagy töltsek le a hivatalos store-ból egyet?
  • kem001
    #21988
    Nálam hivatalos város és egyedi sem akad. Egyedül akkor kezd akadni, hogyha teljesen üres városba költözök, ahol nincsenek sim-ek. Na ott egy idő után kezdi el ezt a hülyeséget. Inkább maradok hivatalos városoknál
  • mtszk
    #21987
    esetleg még arra gondolok,hogy az Ati Catalyst Centerben kéne valami állítani, na de mit? ahogy láttam itt mindenkinek nvidiája van
  • Joschka
    #21986
    Figyu, én ugyanígy jártam, vagyis meg akadt, amíg a hivatalos városokban játszottam...aztán felraktam a saját kisvárosomat, melyet magam készítettem és láss csordát...nem akad!!!!!
  • mtszk
    #21985
    2 alkalommal futott simán a játék (kb.3-4 óráig), akkor persze max grafon. az fpsel-t azt nem tudom mi
  • cataflam02
    #21984
    De amikor simán fut a játék akadás nélkül, akkor max grafikán tolod ? stabil fpsel ?
  • mtszk
    #21983
    Annyi, hogy a játékmenet közben megakad a game (a kurzort tudom mozgatni) pár másodpercre, majd folytatódik, és ez így ismétlődik. Már annyi mindent kipróbáltam, hogy egy hozzászólásba nem fér bele a felsorolás. Előre is köszi ha van tipped.
  • cataflam02
    #21982
    Először is köszönöm mindenkinek a segítséget!!! Megoldódott a probléma, az AA volt a hibás. Bár nem értem hogy ezt miért nem képesek javítani.

    Másodszor, Mtszk neked mi a problémád a játékkal ? hátha tudok segíteni.
  • mtszk
    #21981
    Egyébként az Origin Store-ba én simán felvennék Sims-kompatibilis számítógépeket, mint megvehető termék. A sokat szopóknak pedig engedném, hogy simoleonnal fizessenek.
  • mtszk
    #21980
    Persze, tudom. Igazándiból az a baj, hogy nem tudom, mi a baj. Mert ha az ea azt mondaná, hogy öreg, vegyél másik videókártyát, megtenném, de így...
  • Joschka
    #21979
    Pedig mi szeretnénk, hogy játsz vele jókat...
  • mtszk
    #21978
    az eanál nincs ma üf. szolgálat (pedig azt reklámozzák, hogy 7/7 nap, mind1.)
  • Joschka
    #21977
  • mtszk
    #21976
    Nem nyert. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • mtszk
    #21975
    Én is. Ha nem, akkor azthiszem ennyi, és feladom.
  • kem001
    #21974
    Kíváncsi leszek, hogy működni fog e
  • mtszk
    #21973
    50%
  • mtszk
    #21972
    már 28%-nál jár a letöltés :)
  • mtszk
    #21971
    én vagyok 70.531.-ik vásárló :) valami exkluzív tartalmat is aktiválhatok majd. yuhééjjj
  • mtszk
    #21970
    14,87 euró (ebben már benne van a 15 %-os kedvezmény), ez kb. 4300-4400 jó magyar forint.
  • kem001
    #21969
    Mennyiért vetted meg? Ha szabad tudni
  • mtszk
    #21968
    Most vettem meg Originen keresztül ezt a világ körül marhaságot, kiváncsi vagyok. Már csak a poén kedvéért.
  • kem001
    #21967
    Na majd a többiek, hátha válaszolnak.
  • mtszk
    #21966
    Nincsen meg semmilyen kiegészítőm.
  • kem001
    #21965
    Nem arra gondolok, hanem Világ Körül kiegészítőre, abban lehet elutazni Egyiptomba, Franciaországba és Párizsba
  • mtszk
    #21964
    Mire gondolsz? Kimenni a parkba meg ilyenek? Az működik. Most megpróbáltam a kiköltöztetés-beköltöztetést, de hát nem változott semmi sajnos.
  • kem001
    #21963
    Világ Körül volt. Tényleg, az utazás most működik rendesen a játékban?