44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #22042
    Akkor tölt be sokáig mikor be lépnél egy városba?
  • Joschka
    #22041
    Ezt hogy érted, hol tölt sokáig?
  • cataflam02
    #22040
    Másnak is sokáig tölt a játék, mikor belépek a városba ?
  • Joschka
    #22039
    Jó, addigra tán meg leszek vele.
  • kem001
    #22038
    Oké. Kb. 40 perc múlva megyek, ott majd találkozunk
  • Joschka
    #22037
    Úgyhogy neki is állok gyorsan.
  • Joschka
    #22036
    Fogok menni majd, de előbb még vissza kell költöztetnek a simemet az apró kacatjaival együtt a kis városomba.
  • kem001
    #22035
    Nem jössz egyébként majd játszani később? Jó lenne csevegni valakivel játék közben
  • Joschka
    #22034
    Van még egy, amit készítettem a Sims 3-hoz!!!

    Joschka - Space Ball Magic.mp3

    http://www7.zippyshare.com/v/24070230/file.html

  • kem001
    #22033
    Nem is rossz ez!
  • Joschka
    #22032
    A simem diszkójába szoktam neki lejátszani, hogy táncoljon rá.

    Tessék, hallgasd csak meg, ebben nincsen ének!!

    Joschka - Sims Dance.mp3

    http://www57.zippyshare.com/v/50157072/file.html



  • kem001
    #22031
    Egyébként meglehet hívni valahogy a barátot sim-em koncertjére?
  • Joschka
    #22030
    Ez instrumentális zene. A Sims 3-hoz készítettem!!!
  • kem001
    #22029
    Inkább ne.. eleget hallgatom sajátom idétlen számait, annyira hülyén hangzik simlish nyelven amikor énekel..
  • Joschka
    #22028
    Háááát ezt nem tudhatjuk, hogy mi fog így történni.
  • Joschka
    #22027
    Ha akarod kem át küldök egy számomat, hogy meghallgasd....de nem kényszer ez!!!!
  • kem001
    #22026
    Én sima énekesként értem el a csúcsra. Utólag belekezdek gitározásba, vajon mi lesz?DD
  • Joschka
    #22025
    Igen, van gitáros énekes, de még nem próbáltam ki az enyémmel...DDD ebben is rám hajazna a simem, ugyanis én is gitáros-énekes vagyok...ezenkívűl még szinte-tizátoros énekes is a való életben. Már 3 CD-m is kiadtam (Anyukámnak az ablakon át.)
  • kem001
    #22024
    Csak kérdezem, mert olyasmit olvastam, hogy állítólag van gitáros énekes vagy mi a szösz a játékban
  • Joschka
    #22023
    Most még nem, mert a régi mentés nem volt komatibilis az új patchal azt újra pakolom az egész dbc kócerájomat...a simemmel együtt....de majd fog kornyikálni. Miért?
  • kem001
    #22022
    Joscka, énekel a sim-ed még?
  • Joschka
    #22021
    És így a családdal onnét folytathatod, ahol éppen el mentetted az állást, mert az addig elért jutalmak, pénz stb. mind megmarad az új helyen is...én is így mentettem el a simemet meg a kutyáját...hehe
  • Joschka
    #22020
    Onnét másold át, oda, ahogy a képen mutattam.
  • Joschka
    #22019
    Bocsi nem jó mappát adtam meg!!!!

    Az "InstalledWorlds" mappában van a fájl!!!!
  • kem001
    #22018
    Városszerkesztésbe bemész, rákattintasz a zöld, az az az aktuális házadra, és másolás katalógusba
  • mtszk
    #22017
    Olyat szerintetek lehet valahogy csinálni, hogy a meglévő családomat átvinni másik városba? ha igen, akkor hogyan? köszönöm
  • cataflam02
    #22016
  • kem001
    #22015
    Nálam is van egy csomó, mégsem akad. Itt szerintem az NJK-k generálásával van valami gubanc.. Régebben nálam olyan volt pl, hogy hazajött családom nyaralásból, és eltűnt az egyik sim-em, mivel a játék leklónozta a városban..
  • mtszk
    #22014
    Nem találom az export mappában
  • hertzui
    #22013
    Szerintem nekem azért akad ilyen jó gépen,mert rengeteg letöltés van telepítve.
  • Joschka
    #22012
    Szívesen...de ha tényleg ezzel se megy, akkor már csak a warez verzió marad...az is jobb, mint a semmi.
  • Joschka
    #22011
    A Vár a színpaddal is működik a városom, mert már hozzá igazítottam az új kiegészítőhöz!!!!
  • mtszk
    #22010
    Köszikösziköszi, már csinálom is.
  • Joschka
    #22009
    Az én gépem ehhez képest nevetséges vassal van ellátva: Abit SG 95 alaplap, 2 giga DDR2 (667 MHz) RAM, Gigabyt NVidia Geforce 8400 (512 RAM)...és nem akad nálam!!!!
  • Joschka
    #22008
    Tessék, itt a kisvárosom.

    Timkaland.sims3pack (28 Mbájt)

    http://www39.zippyshare.com/v/36627130/file.html

    1. Töltsd le.
    2. Másold be a következő helyre az alábbi útvonalon:

    c:\Users\Felhasználó\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads

    Tehát rakd be a "Downloads" mappába a fájlt.

    3. Indítsd el a Sims 3 Indítópanelt és a letöltéseknél megtalálod a fájlt. Jelöld ki majd nyomd meg a "Telepítés" gombot, hogy elkezdődjön a város telepítése.

    4. A telepítés végeztével nyisd meg a Total Commandert és az első ablakban állítsd be az alábbi útvonalat:

    c:\Users\Felhasználó\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Exports

    A második ablakban pedig ezt (az alapértelmezés szerinti útvonalat adom meg most):

    c:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\GameData\Shared\NonPackaged\Worlds\

    A könnyebbség kedvéért rakok ide egy képet, hogy lásd: Csak át kell a fájlt helyezned a Worlds mappába és már mehet is a városommal a játék.




  • kem001
    #22007
    Próbálta warez félét, avval nem volt gondja
  • cataflam02
    #22006
    Ne add fel!! Menni fog az.. Én régen a Neverwinter Nights 2-vel ***** ennyit. Sőt többet is...
  • cataflam02
    #22005
    Akkor tuti hogy simán kéne futnia... ha az új várossal is akadni fog, akkor próbálj meg warez féle simset :D hátha az nem fog akadni. Vagy próbálgasd a grafikai opciókat, hogy x dolgot lejjebb veszel stb stb.
  • mtszk
    #22004
    csak most akkor megint csináljam azt, hogy kezdjem az elejéről? és aztán 4 óra múlva megint elkezd akadni, akkor mi van? ááááá
  • mtszk
    #22003
    85 és 90 között ugrál ez az fps valami. a vicc az, hogy most a store-ból leszedtem egy hivatalos várost, beköltöztettem egy gyári családot, és úgy nem akad (persze ez nem jelenti azt, hogy 3 óra múlva nem akadna...)