44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #22083
    1ébként hogy lehet barátokat felvenni a gameben?
  • mtszk
    #22082
    :)))))

  • Ironman2
    #22081
    Hát öcsém,dobok tőled mindjárt egy hátast! hehe
  • mtszk
    #22079
    Az enyémben azt a részt kitörölték, és csak az volt odaírva:
    "Ha nem megy bazdmeg ne erőltesd. Uninstall, aztán sakkozzál"

    Átküldöd a tiedet?

    :)))
  • Ironman2
    #22078
    Ott van amúgy az olvass el.txt fájlban ugyanez a megoldás.Már egyszer irtam neked hogy olvasd végig az összeset.Minden kieg,és az alapjátékban van a Support mappa,és azon belül az olvass el.txt fájl.Már régen játszhatnál normálisan vele ha rám hallgatsz.
  • Ironman2
    #22077
    :))
  • Ironman2
    #22076
    LOL.
  • mtszk
    #22075
    Ami nem öl meg...

  • mtszk
    #22074
    hát képzeljétek, úgy néz Joschka ötlete bevált. Lekopogom, de idáig hibamentes a játék (az élsimítást kivettem, bár jó lenne visszatenni, úgy szebb lenne a játék, meg a szűrőkkel is, de még azért félek:)). Ha valakinek van/lesz kedve, cseveghetnénk a játékban. Gaebriel_HU a nickem. Köszi Joschka, jövök eggyel. Faszt. 111-gyel.
  • Coolfire
    #22073
    A géped elég hozzá,nyugodj meg.Ez a lag mindenkinél előfordul,ezt a kiegek sem oldják meg.Annyira nem zavaró szerintem én is játszottam úgy vele.A Sims 3 soha nem lesz tökéletes.
  • Coolfire
    #22072
    Ilyeneket ne mondj,hogy jó pont a SS-nak,mert nem érdemlik meg.Nagyon sok fejfájást okoznak a fanoknak.Egyébként nekem is hibátlanul fut,nincs most az az akadozás.:)
  • Coolfire
    #22071
    Szóval akkor bejött az adaptív AA tipp.Ennek örülök.:)
  • Joschka
    #22070
    Majd én is felveszlek.
  • Joschka
    #22069
  • kem001
    #22068
    Felvettelek Joschka!
  • kem001
    #22067
    Mivel nem tudtam a nevét DD
  • kem001
    #22066
    Ne már, felveszlek mindjárt.Beírtam, hogy Joschka, gondoltam az vagy te, írtam is az adatlapjára, hogy Joschka?DDD
  • Ironman2
    #22065
    Miért nem nézed meg a barátaim közt? Ott van ő is!
  • kem001
    #22064
    Basszus ezek a sim-ek most az agyamat akarják, vagy az előadás tetszik nekik?DD Mint valami zombik..
  • Joschka
    #22063
    Jocóka1 a nevem a játékban kem!...DDDDD
  • kem001
    #22062
    Joschka, i a fene a neved a játékban?
  • Ironman2
    #22061
    Persze.A családodat mentsd ki a házaddal együtt a tárolóba,és úgy kezdj új játékot a városodban.
  • hertzui
    #22060
    Én most raktam újra kb 3 órás telepítéssel az egész játékot. Akkor azt mondod,hogy new game??
  • Ironman2
    #22059
    Mindenkinek javaslom hogy kezdjen új játékot,mert ez a megoldás az 1.33-as patcrha!
  • Ironman2
    #22058
    Öröm ismét játszani a játékkal! Új játékot inditottam a családommal,és szinte szárnyal az egész játék.Még az interakciók is gyorsak lettek.Végre valami jó pont a Sims Stúdiónak tőlem!
  • Joschka
    #22057
    A simemmel akarok játszani. Másik nekem meg nem kell.
  • Joschka
    #22056
    Bocsi kem, de nekem újra kell raknom az egész kócerájt...megint...
  • Joschka
    #22055
    Asszem, hogy 1.31-ig újra kell raknom a játékot.
  • Joschka
    #22054
    Na, engem meg dobál ki sorozatban a játék, mikor be lépek a simem telkére.
    Belépek...egy picit látom a simemet azt zuttttyyy, már ki is dobott.

    Mióta felraktam ezt a két utolsó patchot, azóta tapasztalom ezt a jelenséget...
  • Flora2
    #22053
    Biztos ezt is lehet még lejjebb csökkenteni, bár az 1 GB szerintem szinte minimális játékméret. Nézd, a Sims-re mindig is jellemző volt a relatíve hosszú betöltő képernyő. Emlékszem még a Sims 2-ben volt olyan, hogy elindítottam a játékot, kimentem a konyhába, felraktam egy adag kávét, és mire majdnem felforrt a gépben a gőz hozzá, addigra be is töltött a család. :)))
  • cataflam02
    #22052
    Köszi a tippet, de nekem most 1 GB alatt van a mappa mérete.
    Mindegy annyira nem nagy baj a sok töltés, csak gondoltam hátha lehet csökkenteni.
  • Flora2
    #22051
    Ez a betöltési idő nem is olyan sok, nekem volt ennél sokkal hosszabb is. Ha sokallod, akkor meg kell vizsgálnod, hogyan csökkentheted a játék méretét (játékméret alatt a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims3 mappa méretét értem, GB-ban, illetve ezen belül az adott város méretét is kell nézni (Saves almappán belül a város sims3 fájl mérete).

    Nekem most csak 2 GB az egész The Sims 3 mappa!, ami roppant barátságos méret. Ha ennél neked jóval nagyobb, ne csodálkozz a hosszú betöltésen. A város méretét igyekszem 200 MB alatt tartani, afölött már elkezdődnek nálam az error 12-es mentési problémák (ez akkor jön elő, amikor már túl nagy néretű fájl a város, és olyan hosszú idő menteni, hogy kifut az időből, és sikertelen a mentés - ezért életveszélyes szerintem hagyni egy várost GB-nyira megnöveszteni).

    Hogy hogy lehet egy város meg az egész Sims3 mappa méretét csökkenteni, arra van egy rakás trükköm, ha bárki kíváncs rá, jelezze, és akkor megírom.

    Ja, és utóirat, én még 32 bit-es XP-n vagyok, és lehet, hogy ezért probléma nekem a méret; lehet, hogy aki 64 bit-es 7-esen van, annak ez már nem gond, és nőhet az égig a fájlmérete....
  • Flora2
    #22050
    Néha nekem is elkezdi csinálni ezt az akadozást, de nálam egyértelműen "routing" hiba, vagyis magyarul, a városban elakadnak a simek valahol, és próbálnak kimászni, de nem megy nekik. Ezt onnan tudom, hogy routing hiba, hogy ha beütöm a "resetsim *" cheatkódot, abban a pillanatban megszűnik az akadozás, és minden jó lesz - egy darabig. Ez a cheat ugyanis reseteli az összes városbeli simet, vagyis hazaszállítja őket az otthonukba (ezért mindig az éjfél utáni-hajnali órákban érdemes csinálni, amikor úgyis minden simnek otthon a helye).

    Nem állítom, hogy neked is ettől akadozik, de egy próbát megér. Az a baj, hogy nem végleges megoldás, csak időleges, mert a routing akadozás bármikor újrakezdődhet - de akkor újra jöhet a resetsim *
  • exact6
    #22049
    Sziasztok! Az mitől lehet hogy tegnap óta kb percenként "belaggol" a játék. Ez alatt azt értem, hogy az emberek megállnak, kattintásra nem reagál semmi, viszont néhány animáció megy tovább ezalatt is. Pl. a hifiből jönnek ki a hangjegyek, a locsolóból is jön a víz, viszont nem mozog. Úgy vettem észre, hogy csak akkor van ez mikor a házban játszok, ha a várost nézem, akkor nem. Nem tudom lehet-e köze hozzá, de tegnap letöltöttem játékon belül egy cuccot a store-ból amit instant be is rakott. Amúgy cache fájlokat is töröltem már, de úgy is fenn áll a hiba. Valakinek valami ötlete?
  • Joschka
    #22048
    Próbáld meg töredezettségmentesíteni (ha még nem tetted eddig meg) a gépeden a meghajtókat, az segít a játéknak hamarabb megtalálni minden cuccot.
  • cataflam02
    #22047
    Hát a zöld csík 0%-on áll kb 2 percig (vagy több) után még kb 2 perc és fullra tölt (ez is lehet több).
  • Joschka
    #22046
    kb. mennyi az a "sokáig" tartó betöltés?
  • cataflam02
    #22045
    Nincs semmi, csak a kiegészítők..
  • Joschka
    #22044
    Van a játékodba egyedi tartalom telepítve?
  • cataflam02
    #22043
    Mikor kiválasztom a simem, a játék alap menüjében. És belépnék vele a városba.