44549


no-warez.gif
  • kem001
    #22123
    Nálam be van kapcsolva, de hogy őszinte legyek, nem sok változást vettem észre. Annyira meg nem fogja meg a gépet. Na ezt megfogalmaztam..
  • Ironman2
    #22122
    Azt én sem kapcsolom be.felesleges!
  • kem001
    #22121
    Ambróziát meg így szerezhetsz
  • kem001
    #22120
    Telepítési sorrend mindegy
  • mtszk
    #22119
    Illetve még annyi, hogy ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni, akkor jó lenne élsimítással meg szűrőkkel játszani, de nem merem rákapcsolni, nehogy megint elkezdjen bohóckodni. Bár az élsimítást lehet kipróbálom...
  • mtszk
    #22118
    Hát ma olyan élményben volt részem, amiről legvadabb álmaimban sem mertem ábrándozni. Hiba nélkül játszottam mai is jó néhány órát, már megjártam egyiptomot, most éppen a fényképezkedés jártassággal küzdök, van már több mint 200k simdollárom, úgyhogy lassan nézek valami szép kecót. Asszem a store-ból veszek, mert a világ körülért is kaptam 1000 sim pontot, így már 2000 van, és tervezem hogy veszek még további kiegészítő lemezeket is. Egyébként a sorrend az mindegy, vagy sorban kell haladni a keigészítőkkel?
    Illetve még az ambrózia rejtélye számomra megoldatlan, nem tudom hogyan fogjak kampechalat, meg életnövényt hogyan neveljek. Esetleg tippek? Köszi! :)
  • mtszk
    #22117
    szerintem simán csak rakd fel azt kész, általában 3-5 gépen lehet fent egyszerre egy ilyen progi (de ez csak szerintem, szal nem biztos)
  • Ironman2
    #22116
    Én amúgy szeretném regisztrálni a játékomat másik gépen is hamár kiadtam érte 6000 ft-ot.Hogyan kell azt?
  • Ironman2
    #22115
    Na ezt jól összekutyultad!

    "hivatalos oldalról letöltött világteremtőt,amelyik jó a warez játékokhoz"

    warezról nem irunk,a világteremtőnek meg a legfrissebb változatát kell mindig leszedni,a hivatalos oldalon rajta van!
  • hertzui
    #22114
    Egyszerűen megbuktam a világteremtővel:( Egyik fórumon olvastam,hogy ennek,meg annak a típusú játéknak kell fent lennie,meg frissítésnek,meg is csináltam de még mindig azt írja ki,hogy a The Sims 3 adatai hiányoznak:( Valaki nem tudja elküldeni emailban a hivatalos oldalról letöltött világteremtőt,amelyik jó a warez játékokhoz? Megköszönném :)
  • Gné Era
    #22113
    Warezben is segítségért kiabál valaki..Segítsen neki valaki..
  • Ironman2
    #22112
    Köszi.Most elpirultam!
  • siposjuci
    #22111
    Hoppá!Bocsesz nem!Asszem kicsit félre klikkeltem!Amúgy megpróbáltam a javaslatokat és bejött!Most boldogan játszogatok és nagyon hálás vagyok mindenkinek aki segített!Nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm szépen!
  • Ironman2
    #22110
    Mert azt nem tudják kivitelezni a grafikus motor miatt! Ide egy teljes motorcsere kéne ahhoz! Túl költséges lenne,ezért szerintem hagyják is a fenébe.Majd a sims4-ben talán lesz.
  • Gné Era
    #22109
    na ez a kate perry-s luvnya cuccai engem hidegen hagynak..De valahogy az a zombis kiegészítő sem..Miért nem az évszakokkal jönnek már ki??
  • Ironman2
    #22108
    Hát kedves siposjuci,és ATI tulajok.Valószínü hogy neked is ki kell kapcsolni a driverben a vsyncet! Ez lesz a megoldás az akadozásra.

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/475903.page

    Én Nvidiás vagyok,lehet én is kikapcsolom,mindjárt meg is lesem azt
  • Ironman2
    #22107
    Amúgy itt az összes hivatalos segitség:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/86670.page

    érdemes lenne mindenkinek egyszer átvergődni rajta
  • Ironman2
    #22106
    :)))
    Lenne tipped neked is mi?
  • TomBond
    #22105
    Gondolom ezt nem nekem szántad. :-)
  • Ironman2
    #22104
    Nem árt még felrakni a legfrisebb direktx-et (igaz már egy éves lassan):

    http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35

  • Ironman2
    #22103
    win7-ben megnyitod a Vezérlőpultot,majd ott a rendszer menü,aztán a speciális beállítások,majd a teljesítmény fülön kiválasztod a beállításokat,és ott van olyan hogy adatvégrehajtás megakadályozása a programoknál.Bejelölöd a 2.pontot,majd megkeresed a Sims3 inditófájlját.Ha fent van az új patch,akkor itt van az inditófájl helye:

    Program Files/Electronic Arts/The Sims3/Game/Bin/Ts3w.exe

    leokézod,gép ujraindít,és már kész is!

    xp-ben is valahol ott van ez a beállítás
    Sok embernél kifagy a játék,de ez a megoldás is jó a fagyásokra
  • Ironman2
    #22102
    Beraktad a DEP kivételei közé az inditófájlt?
  • Ironman2
    #22101

  • siposjuci
    #22100
    De ha még lehet, hogy nagyobb memóriával is akadni fog akkor lehet ennek valamit csinálni vagy inkább hagyjam az egészet a fenébe?Már 12 éve játszom ezt a játékot és eddig csak ezzel volt gondom de már kezdem feladni és abbahagyni inkább.Az összes eredeti és sok-sok pénz kiadással járt és nincs játékélmény!Valami tippetek, hogy egy kicsit visszajöjjön a kedvem?
  • TomBond
    #22099
    Ezek mondjuk engem se vonzanak, de lehet felrakom azért őket.
  • Ironman2
    #22098
    2 hét alatt jött 3 frissítés.Azért ez már rekord.DDD
  • Ironman2
    #22097
    Miért? Én pölö jobban várom a varázslósat mint ezt a szinpadosat.
  • hertzui
    #22096
    Szerintem nekem ez volt az utolsó Sims3-as kiegészítő,mert olvasom a mysims-en,hogy a következő cuccok katy perrys a következő kieg meg valami vámpíros meg zombis,hát menjenek a k...a anny...ba!:(
  • hertzui
    #22095
    Nekem meg 8gigán:))
  • Ironman2
    #22094
    Nekem még 4 gigán is néha beakad.DD
  • siposjuci
    #22093
    Okés, köszönöm.Arra gondoltam én is de akkor legalább megerősítést nyert a dolog!Köszönöm még egyszer!
  • Svenson
    #22092
    Mindenesetre nem ártana venned még Ram-ot, legalább 2 giga kéne.
  • siposjuci
    #22091
    Sziasztok!
    Olvasgatom itt a problémákat és szinte azonosak az enyémekkel!Nekem is akad meg egyszer csak kilép a játékból és elveszik minden szóval ilyenek.Arra gyanítok, hogy gyenge a gépem mert nekem csak 1,5giga RAM-om van (667MHz)viszont a videokártyám csúcs.Segítsetek légyszi, hogy mit kéne beállítanom már vagy fél éve ezzel szórakozom!Előre is köszi!
  • lucifer9393
    #22090
    Van végül hordozható zenelejátszó a Showtime-ban?
  • Svenson
    #22089
    Jönne, ha lenne játékélményem, és nem fagyogatna meg írna ki hibaüzeneteket. :(
  • Svenson
    #22088
    Engem érdekel, nagyon is, és nemcsak a méretek miatt, hanem mert legutóbb nem tudott menteni a játékom.
  • Coolfire
    #22087
    Remek.Most hogy már mindenkinek minden működik,jöhet valami a játékélményről is.:))
  • mtszk
    #22086
    na most zúzok aludni, majd holnap akkor beindul a banzáj :)))
  • mtszk
    #22085
    Igen, már megtaláltam, csak még nincs kit felvenni. :)))
  • Ironman2
    #22084
    Beregisztrálsz a The sims3.com-ra! És ott fel tudsz venni barátokat.Ugyanezt az oldalt használja a játék is,ha belépsz a regeddel a főmenüben.