44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #22163
    Én is, csak több szobával. :D
  • Svenson
    #22162
    Hát igen, én is ettől tartottam.
  • kem001
    #22161
    Én vettem, 2 kívánságot el is használtam már
  • Gné Era
    #22160
    Szuper..Nagyon klassz..Élőben is elfogadnám:))Egyébként vett már valaki az életcéljutalmaknál olyan olajlámpást?? Ha igen..Mit tud az??
  • kem001
    #22159
    Faszerkezetet még meglehetne oldani, de az a lépcső, kérdéses..
  • Svenson
    #22158
    Találtam egy jó kis teraszt a neten, lehet valami ilyesmit csinálni simsben?

  • Svenson
    #22157
    És még:




  • Svenson
    #22156
    No, itt is vannak a képek az átrendezett házról:




  • Svenson
    #22155
    Szerintem jó. Én most ott játszom, egy gyári családdal, igaz, plasztikáztattam az egész családot, mert elég rondák voltak szegények. Most a csajjal játszom, nemrég költöztek el a szülőktől a férjével. (Szintén gyári pasi.)
  • Gné Era
    #22154
    Mondjuk én megint új játékot kezdtem,új családdal. És nem is az új városban.. Tényleg..az milyen? Nem is néztem meg.
  • Svenson
    #22153
    Nekem a Rodolfo nevű cilinderes szokott jönni, azt eladom 1000 simleonért. :D
  • Gné Era
    #22152
    Én is így vagyok a kóddal..építkezésnél használom. Egyébként hihetetlen,mennyi törpe jelenik meg a játékban. A hűtő előtt ez a rózsaszín marhaság,a hálóban kutyatörpe,a kertben valami frakkban fekvő varázstörpe:)) csak néztem,hogy mi az?
  • Svenson
    #22151
    Tudom, már írtad, de nekem nincs ahhoz türelmem, hogy elvigyem odáig a simset. Különben meg nem érdekel, ha megromlik az étel. Van pénzkód, ha kell. :D Amúgy a játékhoz nem nagyon kell pénzkód, ha építkezek, akkor szoktam használni.
  • Svenson
    #22150
    Nekem szokott lenni. És folyton főz. Csak nem takarítja el a romlott kaját, meg a koszos edényt.
  • Gné Era
    #22149
    Meg a pasi simemet elküldtem szakácsnak,ott ha eléred a legmagasabb szintet ajándékba kapod azt a hűtőt amiben nem romlik meg semmi..
  • Gné Era
    #22148
    Na nekem az sincs.. Mindig csak megzabálta a kajákat a hűtőből:)DD
  • Svenson
    #22147
    Akkor lőttek a karriernek. Az én csajomra is rájött, hogy gyereket akar, de én nem akarom egyelőre. Ha már elkezdte a karrierjét, fejezze is be. Az öregedés ki van kapcsolva, úgyhogy van ideje szülni.
  • Svenson
    #22146
    Én is szoktam, de egy dívához nem illik. Inkább majd ha nagyobb házba költöztetem, akkor lesz komornyikja.
  • Gné Era
    #22145
    Egyedi tartalmat le sem töltök egyet sem. Valahogy megoldom azokból amik alapban benne vannak a játékban.Most gyereket akarok szülni:))
  • Svenson
    #22144
    Tapétákról, padlókról nem is beszélve.

    Most amúgy átrendeztem egy gyári házat, lehet, hogy rakok is fel képeket róla. Nem volt kedvem építeni.
  • Gné Era
    #22143
    Főzésben van egy csomó új recept,ilyen tofufélék,meg vegetáriánus cuccok.Én abban haladok,valahogy itthon is sokat főzök,és a játékban is az az első amit 10-es szintre fejlesztek:))
  • Svenson
    #22142
    Nekem már a vámpírok se jöttek be. Csak hát tudomásul kell venni, hogy a célközönség nem mi vagyunk, hanem a 12 évesek, nekik meg ez jön be. Amúgy a nagy kiegészítők legfeljebb arra jók nekem, hogy jön vele új város, meg új ruhák, frizurák, stb. Már nincs türelmem egyedi tartalmakkal vacakolni, pedig igazából a sok kacat nagy része nem is kéne, pl. egyetlen gyári ajtó, ablak se tetszik.
  • Svenson
    #22141
    A főzésben? Mik azok? Még nem fedeztem fel. Persze az én csajom díva, és egész nap énekel, nem ér rá főzni.

    Akrobata nem is lennék, próbáltam a bűvészt, de nem jöttem rá, hogy kéne kezdeni, de az énekesi karrier nem nehéz.
  • Gné Era
    #22140
    Hát,elájulva én sem vagyok tőle..Inkább a főzés az amiben vannak újdonságok,meg az új gyümölcs. Én akrobataként kezdtem,de rettenetes lassan lehet felfelé haladni a szamárlétrán.A következő zombis kiegészítő meg valahogy egyáltalán nem az én stílusom..
  • Svenson
    #22139
    Én leszedtem, de nem telepítettem fel, mert a kezdeti lefagyás óta semmi baja a játéknak. Igaz, néha akad kicsit, de ennyi baj legyen!
    Szóval ha jól megy a játékod, nem hiszem, hogy kéne telepítened. Én az előzőt se telepítettem már, és amikor a Vár a színpadot felraktam, nem írta ki, hogy kéri a telepítést.

    Azt mondjuk nem tudom, hogy felrakja-e magának az új kieggel.

    Más: nem azt írtad, hogy nem rakod majd fel a következő kieget? (Vagy az nem te voltál?) Én mondjuk lehet, hogy azt végképp nem teszem fel, már teljesen elmegy olyan irányba a játék, ami nekem nem tetszik. Ez a Vár a színpad se olyan nagy durranás, oké, a város nem rossz, a simsem halad az énekesi karrierjén, de nem mozgat meg különösebben.
  • Gné Era
    #22138
    Szerintetek,ha semmi hibát nem veszek észre a játékban,és nem telepítem ezt a legújabb patchet,akkor a következő nagy kiegészítőnél felteszi automatikusan??
  • Gné Era
    #22137
    Mondjuk ez a kidobás mitől van?? Nálam még sosem fordult elő.. Gyorsan le is kopogtam..
  • Gné Era
    #22136
    De kedves vagy:)DDDD
  • kem001
    #22135
    Látom csak sikerült működésre bírnod végül. Mi volt a baj?
  • mtszk
    #22134
    :)
  • Ironman2
    #22133
    Tényleg? DDD Majd mond ezt ha fél óra múlva kidob a játék
  • mtszk
    #22132
    elképesztő lehetőségek vannak ebben a játékban.most, hogy működik, kezdem felfedezni. a szórakozás tárháza szinte kimeríthetetlen.
  • mtszk
    #22131
    Ok, köszi. :)
  • Ironman2
    #22130
    Ahhoz nem kell a világteremtő.Házat a játékban tudsz épiteni,és minden városba le lehet rakni azt ha kimented a tárolóba.
  • mtszk
    #22129
    Ha olyan házat szeretnék építeni, hogy azt bármelyik városban meg tudjam venni (tehát saját készítésű), akkor ilyet a világteremtő eszközzel lehet? (nekem még nincsen fent, ezért kérdezem)

    Köszi!
  • Ironman2
    #22128
    Na nem nyertünk a Simsvip sorsolásán!

    http://simsvip.com/?cat=10&paged=2

    itt legalul olvasható a nyertes név.

    most sírok!
    pedig nagy volt az esély,mert 535 emberből sorsoltak csak!Amúgy figyeljétek a SimsVIP oldalát,mert folyamatosan vannak játékok,és mindig sorsolnak eredeti gamét!
  • Gné Era
    #22127
    az életgyümölcshöz még annyit,hogy a városban keresd a magokat,és csak a jellegzetes magokat szedd fel..Ha ráviszed a kurzort,kiírja..De ha van elég életcélpontod,akkor vedd meg a gyűjteményrendezőt,egy ilyen színes lepke ami az eszköztáradba kerül,azzal lényegesen megkönnyíted a magok bogarak sziklák összegyűjtését.
  • mtszk
    #22126
    Thx :))
  • mtszk
    #22125
    Na én megyek még játszom egyet, hátha sikerül összehozni ezt az ambróziát
  • mtszk
    #22124
    :))