44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #22203
    Wow :))) már csak rá kéne jönnöm, hogyan tudom a saját simem avatarját felrakni...
  • kem001
    #22202
    Rámész a Rólam menüpontra és ott van egy kicsi fül, hogy Avatar
  • mtszk
    #22201
    Zsír, már le is okéztam. Te hogyan tudtál ilyen avatart csinálni? :))
  • kem001
    #22200
    Ha már leírtad a neved, felveszlek D
  • mtszk
    #22199
    beregeltem igen persze. mi a nicked? vagy felveszel te engem? Gaebriel_HU
  • Gné Era
    #22198
    Hát nem tudom..Én vagy játszom,vagy csevegek..Ha a család itthon,és én játszom,hozzám ne szóljon senki:))
  • kem001
    #22197
    Sims 3 hivatalos oldalán, ha beregisztráltál persze
  • mtszk
    #22196
    és hogyan tudlak felvenni barátnak? :)
  • kem001
    #22195
    Amikor belépsz a játékban, és mielőtt kiválasztod a várost, ha ott bejelentkezel, akkor tudsz csevegni akár velem is
  • mtszk
    #22194
    még azt szeretném majd kipróbálni, hogy játék közben más játékosokkal lehet-e csevegni, mert hallottam ilyet...
  • mtszk
    #22193
    :))
  • kem001
    #22192
    Egyébként ilyet sem láttam még.. Nem az én sim-em ajánlotta fel az összeköltözést, hanem legjobb barátja DD
  • kem001
    #22191
    Én jó ideje tervezgetem az utazást, csak nem tudom, hogy hova menjek. Szerintem Franciaország lesz a cél
  • kem001
    #22190
    Van bejárat mellett egy ilyen kis tetőnyúlványom, oda tettem be postaládával együtt. Valami kisebb állaton gondolkodok egyébként, de előbb családot kellene alapítanom, mivel még egyke a sim-em, igaz, már meg van a reménybeli partnere.
  • mtszk
    #22189
    Tök jó lehet már ennyire előre járni a játékban, mint ahogyan Ti vagytok. Mondjuk én már annak is örülök hogy megy. Annyit csináltam (Joschka tanácsára), hogy egy új városba költöztem és ennyi. Ja, meg végül megvettem Orogin Store-ból az első 2 kiegészítőt (világ körül, luxus lakás cuccok). Idáig hiba nélkül megy. A célom, hogy összegyűjtsek 1.000.000 simdollárt, aztán nekiállok építkezni, jelenleg 330k-nál járok. :) Az online storeból már vettem egy dulux dormeo konyha és fürdőszoba készletet, szerintem nagyon vagány. Remélem a héten lesz annyi időm játszani, hogy a hétvégén már kezdhetem építgetni az álomkérót, aztán jövőhéten meg irány utazgatni. :)
  • Svenson
    #22188
    Csinálj kisebb kerítést, és tedd oda a kukát. Amúgy én szoktam kis házikót is építeni a kukának, ajtóval. Csak úgy kell, hogy előbb betenni a kukát, utána lezárni, mert különben nem engedi berakni (hacsak nem moveobjects on-nal).
  • Svenson
    #22187
    Igaz, de nekem tetszett. Csak már azt is meguntam. A kutyával is sokat kell foglalkozni amúgy, nem?

    Most egyébként az igazi macskám kakált a nappali közepébe, nem tudom, miért, még soha nem csinált ilyet.
  • kem001
    #22186
    Nekem elég egy állat, hülye mosómedve aki mindig felborogatja a kukámat.. Kellene kerítést építenem, csak 64x64-es telekre kicsit sokba kerülne
  • Svenson
    #22185
    Értem én, de engem ez már nem érdekel. Minden szakmával meg lehet gazdagodni, hacsak közben meg nem hal a simsed.
  • Gné Era
    #22184
    Nekem kutyám van. Lovat többet nem veszek,azzal igen sokat kell szarakodni:))
  • Svenson
    #22183
    Amúgy nekem az állatos a kedvencem. A régiekben szerettem az évszakokat, a nyaralást, telelést, meg a főiskolát. A munka az nem igazán vonz, eleget dolgozom én magam is. :D
  • kem001
    #22182
    Énekes karrier miatt kezdtem én 0-ról csalás nélkül a játékot, arra voltam kíváncsi, hogy mennyire lehet meggazdagodni belőle. Így, hogy csúcson van sim-em 1-1 fellépésért 18000-et kap. Ja és még mindig Lada-val jár DDDDD
  • Svenson
    #22181
    Most megyek, és veszek egy macskát a dívámnak.
  • Svenson
    #22180
    Mivel kikapcsoltam az öregedést, ez se érdekes igazán. Én akarom eldönteni, mikor nőnek fel és öregednek meg a simjeim. Egy szülinapi torta, és már el is jutott a következő életszakaszba. Persze értem én, hogy van, akinek ez így nem tetszik, de én mindig is renitens voltam. :D
  • Svenson
    #22179
    Mivel leginkább építkezni szeretek meg berendezni, ezért nekem jó. Akármilyen kiegészítőt hoznak ki, a simsek végül is mindig ugyanazt csinálják, mint a Sims 1-ben. Olyan régóta simsezek, hogy már unalmas a szegénységből indítani. Régen én is így játszottam, de ma már unom. A Sims 1-ben és 2-ben szinte minden foglalkozást végigvittem, ami volt.
  • kem001
    #22178
    Nálam eddig 1x jött, amikor abba a kis viskóba laktam. Az ajtóig sem jutott el :DD
  • kem001
    #22177
    Meg még lehet hosszú életet kívánni, támaszon fel valakit..
  • Gné Era
    #22176
    Nekem ez a rohadt betörő jön két naponta..:))
  • kem001
    #22175
    Te tudod. Igazából én meguntam már a csalást benne, nehogy már csak úgy kapjanak pénzt sim-eim, dolgozzanak meg érte keményen!
  • Svenson
    #22174
    Ebből a világbéke különösen érdekes, mivel nincs háború a simsben. :D
  • Svenson
    #22173
    Nem biztos, hogy olyan nagyon gazdag akarok lenni, a pénzkód az építkezéshez jó, mert nem akarok garasoskodni, ha belevágok.
  • kem001
    #22172
    Életcéljutalmaknál veheted meg. Kívánhatsz gazdagságot, szépséget, világbékét stb.
  • Svenson
    #22171
    Elég sok van, de azért nem minden második.
  • Svenson
    #22170
    Hol lehet megvenni amúgy? És milyen kívánságokat teljesít?
  • kem001
    #22169
    Egyébként nálatok is sok vámpír van a játékban? Kb. minden 2. sim vámpír DD
  • Gné Era
    #22168
    Na asszem én is megveszem ezt a lámpást:))
  • kem001
    #22167
    Inkább szerintem úgy izgi, nekem 100000-et adott, volt mellette 90000-rem. Énekesként most meg csomót keres sim-em
  • Svenson
    #22166
    Na, nekem meg a dzsin nem kéne. A pénzkóddal tudom, hányadán állok. Egy dzsinnél soha nem lehet tudni. :D
  • kem001
    #22165
    Sims-ben sem használok én kódot. Ott a dzsin, tegyen gazdaggá kívánság :DD
  • Svenson
    #22164
    Kár, hogy élőben nem lehet pénzkódot használni. Nem akarnék milliomos lenni, csak jó lenne rendbe tenni a lakást és a teraszt, na meg a kertecskémet is. :DD