44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #22243
    Ha elárulod, hogy kell felrakni valahova, ahonnan le tudod tölteni, felteszem neked.
  • Svenson
    #22242
    Nekem benne volt a választhatók között. Nem tudom, honnan jött, vagy eleve megvolt, vagy valamelyik letöltött házzal jött. Elke házait szoktam néha letölteni.

    Maga a ház az gyári, csak átfestettem és átrendeztem.
  • Svenson
    #22241
    Köszi. :) Várom a folytatást.
  • Gné Era
    #22240
    Már rájöttem magamtól:))
  • Ironman2
    #22239
    De azért már ne is haragudjon a világ! Ne ám már törölgetnem kelljen házakat,meg telkeket azért hogy tudjak normálisan játszani vele! És ha ezer sim lenne a térképen,akkor már el se menti a játékot?
  • Ironman2
    #22238
    LOL.Ezt honnan másoltad? DDD
  • lucifer9393
    #22237
    Nagyon szép ház! Szép modern :) az iMac honnan van az asztalon? Mióta keresem, de csak a prémium letöltések között találtam...
  • Flora2
    #22236
    Mivel Sven kérte, ezért beírok néhány tippet azoknak, akiknek túl nagy méretű a játékuk, és ez mentési problémákat okoz (tipikusan az error code 12-re gondolok, ami a Mentés után csak pörög, pörög, aztán kiírja, hogy nem tudta elmenteni a játékot). De a méretcsökkentés jó arra is, hogy észrevehetően lerövidíti a betöltési időt.
    Játékméret: a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 mappa mérete.
    Városméret: ugyanitt a Saves almappában a város neve.sims3 kiterjesztéssel.

    1. rész: játékon _belüli_ méretcsökkentés:
    - Biztos, hogy a főmenüben szükség van 5-6-7 elmentett városra? mindegyiket használod? ami tuti nem kell, töröljük, a cél max. 2-3 használt város.
    - Nézd meg a város térképét, főleg a széleken. Biztos, hogy kell a térkép szélén az a hatalmas horgászpark? És az a kirándulóhely, ahova soha egyik simed se megy el? És az a nagy kastély, amit letöltöttél valahonnan, bazi jól néz ki, de soha nem lakik ott egy simed sem? Ezek a telkek mind növelik a város fájlméretét. Harapj rá a puskagolyóra és töröld azokat, amiktől meg tudsz válni, főleg a nagyméretűeket!
    - Akiknek vannak Late Night-os diszkói meg bárjai a városban: biztos, hogy kell ennyi mixer és kidobóember? Tényleg kell egy külön mixer a temető titkos bárjába Bridgeportban, amikor úgyse megy oda innni senki? Vagy kell két kidobóember a Brightmore diszkóba, amikor egy is bőven elég lenne? - Építésmódban törölheted azokat a bárpultokat és bársonyköteleket, amelyek a mixereket és kidobóembereket generálják. Minél kevesebb van ezekből, annál kisebb a fájlméret, az akadozás, stb.
    - Gondold meg, hány családdal játszol, váltogatva, eg yvároson belül, ugyanis ha gyakran váltasz családot, az is drámaian növelheti a városméretet. Pláne akkor, ha mindegyik sim inventory-ja tele lesz zöldségekkel, könyvekkel, kincsekkel, mindennel - érdemes szigorúan selejtezni az inventory-ban! Ha benne tartasz 20 megfestett festményt, az csak a városméretet növeli, ha viszont eladod, pénzre váltod, csökken az inventory, és a játéknak nem kell minden festményre külön egyedileg emlékeznie.

    A 2. részben majd a játékon _kívüli_ méretcsökkentésről lesz szó, eléggé fűrész-es horroros stílusban (azaz le kell vágnunk bizonyos testrészeinket ahhoz, hogy kiszabaduljunk a csapdából).
  • Gné Era
    #22235
    Én meg azt nem értem..Ahogy haladok felfelé az akrobata pályámon,mindig kapok ajándékot,pl labdát,tűzgolyót..amivel otthon tudok gyakorolni..de a színpadra nem tudom feltenni..Ez mire jó akkor??
  • Ironman2
    #22234
    Oh yeeee! Sims2-höz csináltak a ruszkik egy lemezt Erotic Dreams néven,amit az EA még ma sem ismer el.DD
  • Ironman2
    #22233
    Amúgy ezt most nem nagyon vágom:

    "Egy olyan hibája van a Sims 3-nak, amiről tudunk és a fejlesztőstúdió is tud, ez főleg a lassabb számítógépeken jelentkezik: Mivel a tárgyak képernyőről való "kitörlésére" nincs ideje (elég teljesítménye) a grafikai motornak, ezért azok a képernyőn maradnak (még ha ez nem is látszik), majd belassítják a játékot. "
  • kem001
    #22232
    Kombinálva avval, amit nem rég belinkeltél warez topikba sex pózokkal mi?DDDDDD
  • Ironman2
    #22231
    Most már ha van belőle több kiadás,akkor csinálhatnának egy felnőtt változatot is Kate Perry-vel.DD
  • Flora2
    #22230
    Célközönség: a vicc az, hogy ez egy tévhit, hogy a Simsszel tizenévesek játszanak főleg. Magyarországon lehet, hogy igaz, mert ez egy konzervatív ország, ahol a felnőttek méltóságukon alulinak meg időpazarlásnak tartják, hogy játékokkal játsszanak, és azt hiszik, ehhez nagyon fiatalnak kell lenni. De világviszonylatban, ha az egész Föld bolygót nézzük, (erről olvastam korábban) teljesen nagy szórást mutat, hogy mely korosztályok játsszák - gyakorlatilag minden korosztály benne van. Olyan modderek, cutom content-készítők és hackerek, akikről nagyjából tudom a korukat, azok mindenképpen a 30-40 feletti korosztály, sőt, nagymama-nagypapa korúak (mert pl. nekik már van idejük játszani, meg ruhákat-szomszédságokat csinálni és feltölteni, nem kell folyton dolgozniuk).

    Legalábbis eddig így volt. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy ez a barbibabás Katy Perry-jelenség (aki tudtommal tizenéves célközönségre hajt) ez csak egy átmeneti kieg-re lesz érvényes, vagy ez egy új irány, és az EA úgy döntött, mostantól a Sims a tizenévesek játéka lesz. Mer akkor engem jól meglőttek. Meg elesnek a pénzemtől is, hehe.
  • kem001
    #22229
    Detto, enyém is saját maga takarít és javít. Újságos meg az elején járt, de azért nem volt érdemes járatnom, hogy egy kóbor kutya széttépje
  • Gné Era
    #22228
    Bakker..Hát akkor nyisd csak ki,amikor jönnek.. Egyébként én szerelőt sem hívok,magam javítom meg az elromlott cuccokat..
  • Ironman2
    #22227
    Ja az elég dilemmás.Amúgy ha nincs lesifotós a házadban,akkor is beszélni fognak rólad a városban ha bepisilsz és megszégyenülsz.
  • Ironman2
    #22226
    Az igen! DDDD
    Bevallják hogy szar a játék,de jó játékot kivánnak azért.hehe
  • Svenson
    #22225
    Van kerítés, de ha bezárom, senki nem tud bejönni, se a szobalány, sem a szerelő.
  • Gné Era
    #22224
    Én is kerítéssel zártam be,mondjuk tényleg rinyál a postásgyerek az újság miatt,de annyira nekem az újság nem is hiányzik..De gondolom azért óbégat,mert a postaláda előtt kevés a hely.A bejárónőt nem tudom,mert nekem olyan nincsen.
  • kem001
    #22223
    Esetleg kerítést építesz és bezárod?
  • Svenson
    #22222
    Mondja már meg valaki, hogy lehet kizárni a lesifotósokat? Már ketten is vannak, ott mászkálnak a lakásban, fotóznak meg ilyenek, a hálószobába is bemennek. Ha bezárom az ajtót, nem tud bemenni sem az újságos gyerek, se a szobalány. :((
  • Svenson
    #22221
    Hát mit mondjak, sokat segített.
  • Svenson
    #22220
    :DD
  • Svenson
    #22219
    Az jó hely.
  • Svenson
    #22218
    Ha már rendesen működik a játékod, meglátod, neked is lesznek tapasztalataid. Amúgy szerintem az Állatos kiegészítőt érdemes megvenned még, mert az tényleg jó.
  • mtszk
    #22217
    szar de azért szeretjük :) na tényleg lépek,akkor este. bye
  • kem001
    #22216
    Legalább beismerik, hogy sz*r a játékuk
  • mtszk
    #22215
    cool :)
  • mtszk
    #22214
    Illetve megosztanám az EA játéktanácsadójának válaszát is (megosztottam vele, hogy az átköltözéssel megoldódott a probléma)

    Kedves Gábor!

    Köszönöm, hogy visszajelzett a megoldással, sajnálom, hogy én érdemben nem tudtam segíteni.

    Úgy gondolom, hogy levonhatjuk azt a következtetést, hogy maga a játék hibája okozta a lassulást, tehát ezek után nem hinném, hogy az Ön számítógépén múlik bármi is, ezért szerintem nyugodtan próbálja a grafkai részletességet nagyobbra állítani.

    Egy olyan hibája van a Sims 3-nak, amiről tudunk és a fejlesztőstúdió is tud, ez főleg a lassabb számítógépeken jelentkezik: Mivel a tárgyak képernyőről való "kitörlésére" nincs ideje (elég teljesítménye) a grafikai motornak, ezért azok a képernyőn maradnak (még ha ez nem is látszik), majd belassítják a játékot.
    Az Ön számítógépe megfelelő teljesítményű, így nem hiszem, hogy Önnél ez lenne a helyzet.

    Jó játékot kívánok, az okozott kellemetlenségért elnézését kérem.

    Ha a továbbiakban kérdése vagy észrevétele van, forduljon hozzánk bizalommal.

    Üdvözlettel,

    K. Balázs

    Egyébként roppant segítőkész volt a tanácsadó, és rata nem múlt semmi.
  • Gné Era
    #22213
    Megőrülök a nő simemtől..Megjelöltem neki a rendmániát,még amikor csináltam.. Fejlesztem a főzését,elmentem a könyvesboltba,megvettem az összes receptet. bent van az eszköztárába,erre mikor épp nem figyelek oda,és végez egy feladattal,fogja a recepteket azt pakolja be a könyvespolcra..
  • kem001
    #22212
    Rendben van, 7 óra felé leszek
  • kem001
    #22211
    Nekem alig ajánl fellépéseket.. Pedig maximális szinten vagyok karierben
  • mtszk
    #22210
    6-7-től leszek kb.
  • kem001
    #22209
    Este hány óra felé?
  • Gné Era
    #22208
    Nekem magától felajánlotta..Egyszer csak jött egy üzenet..
  • mtszk
    #22207
    No én megyek melózni, aztán akkor majd ha van kedved, este játszatnánk. :) Szép napot!
  • kem001
    #22206
    Én sztárvárban, alig tudtam elcsípni a tulajdonosát
  • mtszk
    #22205
    nice job :))
  • Gné Era
    #22204
    juhé..megkaptam az állandó fellépési lehetőséget a karaoke barlangban:))