44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #22283
    Én megszoktam venni az életcéljutalmakból néhányat..Pl az acélhólyagot..aztán nem kell vécére mennie..meg vannak még ott hasznos kis jutalmak..
  • Svenson
    #22282
    Jó lesz ez, csak miért nem csinálsz teljesen üvegből falakat neki?
  • Svenson
    #22281
    Nincs az eldugva, én már megvehettem volna, csak nekem nem kell. Arra a csodaautóra spórolok, ami minden szükségletet betölt, mert tele van a hócipőm azzal, hogy folyton wc-re kell rohangásznia a simsemnek fellépés után, meg ilyenek. Főleg, mivel rekordsebességgel hidegülnek el egymástól a férjével. Egész nap vele foglalkozik, és alig megy feljebb a mutatójuk. Mire hazaér a fellépésből, már alig zöld. Ezt elég hülyén csinálták meg, ami azt illeti. A macskára már szinte nem is marad ideje. Mi lesz, ha lesz még gyereke is?
  • Gné Era
    #22280
    Jó reggelt! Megyek,folytatom akrobata karrieremet:))
  • kem001
    #22279
    Bocsi, most tudtam csak felmenni
  • mtszk
    #22278
    Vártalak ám a játékban...
  • kem001
    #22277
    Nálam is, 1000 simleonért eladogatom én. Meggazdagszunk a törpékből DDD
  • Gné Era
    #22276
    Folyamatosan jelennek meg nálam ezek a varázstörpék. Már mindenfélével találkoztam. Aztán ha nem törlöd,másnapra már máshol van a telken.. Alig találtam meg az egyik bokor alatt ezt a cilinderes Rodolfót:)) Ott feküdt a bokor alatt:))
  • kem001
    #22275
    Igen,, ott volt sim-em eszküztárában
  • Gné Era
    #22274
    Szóval megvetted és nálad volt az eszköztáradban. De ettől függetlenül,lehet,hogy a városban is van valahol elrejtve..
  • kem001
    #22273
    Látom kerestél. Nekem eszköztáramba benne volt a lámpás
  • Ironman2
    #22272
    Én arra gondoltam hogy valamelyik telken el van rejtve.Előfordulhat.Az időgépet is életcéljutalommal lehetett kiváltani,aztán ott volt a bazárban,mégis meg lehetett vásárolni.
  • Gné Era
    #22271
    Majd jön Kem azt megkérdezem tőle..Ő már írta,hogy megvette,és már két kívánságát teljesítette is..
  • Gné Era
    #22270
    Nem vágom..Megveszem életcélpontokért,azt kereshetem majd a városban?? Nagy kibaszás lenne:)DD
  • Ironman2
    #22269
    Mármint a városban van eldugva sztem.
  • Gné Era
    #22268
    Eldugva?? De hát ott van az életcéljutalmak között..
  • Ironman2
    #22267
    Csinálok egy úszómedencét a házba.Ez még félkész állapot:



  • Ironman2
    #22266
    Azt irja a játék mikor betöltődik,hogy a legvarázslatosabb helyekre van eldugva a lámpás.
  • Gné Era
    #22265
    Most végzek az akrobata melóval,már a 9-ik szinten vagyok..Aztán megpróbálom a bűvészt..
  • Gné Era
    #22264
    Még mindig nem bírtam megvenni a lámpást az életcéljutalmaknál..Nincs annyi jutalmam:((
  • Ironman2
    #22263
    Igazad van.Amúgy bocsi ha valami bántott a szövegemből,csak általánosságba irtam hogy ne nekünk kelljen már ezért görcsölni.
  • Gné Era
    #22262
    Az fasza...De jó,hogy nem vettem meg:))
  • Flora2
    #22261
    Gondolhatod, hogy mennyire egyetértek ezzel, és ezért el tudod képzelni azt, milyen érzés nekem a játékomat kaszabolnom azért, hogy játszani tudjak vele. Hidd el, nem tengett túl bennem az öröm, amikor ezt meg kellett csinálnom. De vagy az öncsonkítás, vagy pedig nem tudok játszani egyáltalán. (2 magos processzorral, 4 GB RAM-mal, viszonylag jó videokártyával). Tisztára tényleg, mint egy Fűrész horrorban. El is vagyok keseredve, igen, hogy a Sims 3 ennyire instabil játék. Nemrég vigasztalásként feltettem a Sims 2-t, játszottam vele, és el nem tudjátok képzelni, hogy suhan, hiba nélkül... egy pihenés volt a Sims 3 után, ahol sose tudhatod, mikor vág ki az Asztalra. (Igen, beállítottam a kivételek közé a DEP-ben, de néha még így is.)
  • Ironman2
    #22260
    Hivatalos fórumon is követelik vissza a pénzüket.DD
    VAgy valami nagyot fognak csinálni,vagy budget árú lesz a játék hamarosan.Akkor talán megveszem a többi részét is
  • Gné Era
    #22259
    Én meg nem warezolok:)DD Ha szar akkor 6 ezer is sok érte
  • Ironman2
    #22258
    Amúgy örülök hogy nem 13 ezerért,hanem 6000-ért vettem meg az alapot.Annyit már talán megér! D
  • Ironman2
    #22257
    Én nem mondtam hogy semmi gondom a játékkal.De ha valamiért kiadok pénzt akkor ne már szart kapjak érte.Igenis adják ki normálusan hibamentesen,éd ne nekem kelljen csonkítani a játékon!
  • Gné Era
    #22256
    nehogy már harag legyen ebből..Azért vagyunk itt,hogy megosszuk a játékélményeket,és segítsünk egymásnak.Minden segítség jól jön..
  • Flora2
    #22255
    Először is nem másoltam, én nem másolok egy az egyben forrás-feltüntetés nélkül, nem vagyok én "plagibá". :P

    Viszont voltak mentési problémáim (error code 12), és utánaolvasgattam egy csomó mindennek, itt vannak, amiket magamnak leszűrtem belőle, és amikkel én meg tudtam szüntetni, azóta nincs olyan, hogy nem tudja elmenteni.

    Ami meg azt illeti, hogy a gondokat oldják meg a programozók... hát azt hiszem, mindannyian tudnánk mesélni, hány gondunkat oldották meg a programozók, itt is volt a topicban egy élő példa erre nemrég. Ha neked semmi gondod a játékkal, örülj neki, és azt kívánom, ha egyszer mégis lesz problémád, oldják meg neked a programozók.
  • kem001
    #22254
    Emlékezz pets-re, tsr-en volt volt csak kezdetekben javítás a tárgyakhoz
  • kem001
    #22253
    Ments minél gyakrabban. Én fél óránként mentek általában
  • Gné Era
    #22252
    A francba..Pont előadás közben fagyott le a simem..resetsimmel tudtam csak kiszedni..Kiléptem,de nem mentettem el a játékot.még jó hogy fél órája mentettem.. hú de mérges vagyok:((
  • Coolfire
    #22251
    Tyű,mire annyi simet létrehozol..
    A letöltésüket nem javaslom,mert akkor lesz igazán szar a játékod.:)
  • Coolfire
    #22250
    Látod,hogy szinte mindenre a játékosoknak kell megoldást találniuk.A "régi" hibákkal nemigen foglalkoznak,hacsak nem nyírják ki a játékot.Annyira komplex már a játék,hogy maguk a programozók sem tudják szerintem,hogy mit csinálnak.Bár,-elvileg- van egy külön "patch csapat" is,akik a javításokkal foglalkoznak csak.
  • lucifer9393
    #22249
    Küldtem neked privátot :)
  • Ironman2
    #22248
    Jobban néz ki egy élő/lélegző kisváros,mondjuk 100-200 simmel.Én be is fogok telepíteni oda egy csomót embert.
  • Ironman2
    #22247
    Nekem is voltak/vannak mentési hibák,de az nem megoldás hogy megnyirbáljam a játékot,meg kidobáljak belőle telkeket.Oldják meg a programozók!
  • Ironman2
    #22246
    SIMS VIP-en megint van 2 játék.Showtime-t,és laptopot lehet nyerni vele.
  • Coolfire
    #22245
    Rakd fel az összes kiegészítőt,majd akkor mennyi lehetőséged lesz.Én azt sem tudom mihez kezdek,mit csináljak.:)
  • Coolfire
    #22244
    Nagyon sok embernek van mentés problémája,örülj,hogy neked nincs.Szerintem nagyon hasznos ez az iromány.:)