44549


no-warez.gif
  • kem001
    #22323
    Azt meg próbáljátok már ki, hogy ha fali hangszórót leteszitek, és egyedi zenére váltatok, majd kikapcsoljátok és vissza be a hifit szól e nálatok az egyedi zene?
  • kem001
    #22322
    Na mindegy, nem leszek türelmetlen a fellépésekkel, legalább több szabadideje marad sim-emnek
  • Gné Era
    #22321
    Na kicsit néha kezd akadozni a játék:(( Pedig tegnap csináltam alapos takarítást a gépen..
  • kem001
    #22320
    Lehet, hogy túl hamar értem el a csúcsot, és nem bírták feldolgozni a bárok DDDDDDD
  • Gné Era
    #22319
    DDDDDDDDDDDDD Jól van na..Csak olyan életszerű...
  • Gné Era
    #22318
    Nekem a város összes szórakozóhelyére van állandó fellépésem. Minden napra jut egy..
  • kem001
    #22317
    Na már megint kezded DD Egyszer komolyan mondom kikapsz tőlem!!DD
  • Gné Era
    #22316
    Dakoták tényleg így élnek..Van egy ház,se kert,se kerítés:)DDD Fa alatt meg a roncs:)DD
  • kem001
    #22315
    Ezt a Lada-t hónapok óta könyörögtem, hogy készítsék el a játékhoz, ezek után alap, hogy ott lesz a házamnál
  • Coolfire
    #22314
    "A másik kérdés, amit meséltem, hogy a divattervező hogy tervezzen ruhát kutyának?
    Vagy ez egy hiba?"
  • kem001
    #22313
    Nekem még mindig alig ad, nem értem egyszerűen.. Pedig jó ideje maximális szinten vagyok énekesi pályán, de eddig csak 1 állandó fellépésem van a Sztárvárban. Meg tegnap kaptam egyet egyik karaoke bárban, de 4500 simleont adott csak.. Smucig dögök..
  • Coolfire
    #22312
    Tényleg ezt kérdezik tőlem.
  • Svenson
    #22311
    Amikor jobbnál jobb kocsik vannak a játékban.
  • kem001
    #22310
    Az alap DDD Az út túloldalán meg ott van a régi házam DD
  • Gné Era
    #22309
    Annyi fellépésem lett hirtelen,hogy alig győzöm teljesíteni..:((
  • Gné Era
    #22308
    Felröhögtem..Zsiguli meg ott áll a fa alatt,mint a kokeróknak:)DD
  • Svenson
    #22307
    Vicces.
  • Coolfire
    #22306
    Akkor nagyon be van skatulyázva a simed.Az enyém énekel,kutyát tart és más semmi.:)
  • kem001
    #22305
    Nem veszek állatot, nem lenne ideje rá simemnek, mivel szinte folyton úton van
  • Coolfire
    #22304
    Tényleg,lehet a kutyának ruhája?Mert az a helyzet,hogy a divattanácsadó kapta feladatul,hogy készítsen ruhát kutyáknak.
  • Coolfire
    #22303
    Vegyél kutyát!:)
  • Coolfire
    #22302
    Nagyon lehagytál,vazze.Mindjárt megyek játszani.Annyi zsét összedaloltál?Az igen.:))
  • kem001
    #22301
    Majd az udvart akarom rendbe tenni. Amíg meg egyedül él a sim-em, addig meg felesleges nagyobb ház
  • Svenson
    #22300
    Fellépésen:




  • Svenson
    #22299
    Pedig ez nem életszerű. Egy sztárnak nem ilyen a háza.
  • kem001
    #22298
    Basszus jelenlegi fellépési díj rekord 27000 simleon 1 alkalomért DD
    Ja és íme az új házam. 220000 simleonom van csalás nélkül, de egyszerűen nem akarok házra költeni
  • Svenson
    #22297
    Akkor lehet, hogy lassan nekem is jönnek majd. Megyek is, megnézem.
  • Gné Era
    #22296
    9-es..
  • Svenson
    #22295
    Hm, és hanyadik szinten állsz?
  • Gné Era
    #22294
    Na kicsit késve,de megjött a felkérés,hogy lépjek fel minden szerdán.Nekem már jönnek sorban a felkérések.A hét minden napjára van egy.csak kapkodom a fejem..
  • Svenson
    #22293
    Amúgy meg azt se értem, hogy ha már szupersztár, miért nem őt keresik fel ajánlatokkal, miért neki kell még mindig kilincselni, hogy felléphessen?
  • Svenson
    #22292
    Az se rossz. És akkor ki is takarít? Nekem most amúgy nincs berakva mosógép. Semmi kedvem még mosni is, amikor semmire nincs ideje.

    Az állandó fellépésre neked el tud menni a simed? Nekem nem tudott, lehet, hogy az is bug? Pedig ugyanoda már sikerült neki többször is, ha nem állandó. Kénytelen voltam visszamondani az állandó fellépési lehetőséget.
  • Gné Era
    #22291
    Pl most léptem fel először ott,és nézem a hakni menetrendet,azt is állandó fellépésnek pipálta be. Pedig a tulajtól nem jött felkérés..A többi helyszínen viszont igen.A másik..A szennyest ha ledobja az ágy mellé,ahol nincs szőnyeg,ott van olyan interakció,hogy takarítsa el.A fürdőben ha a szőnyegre teszi le,akkor nincs olyan,hogy takarítsa el,csak az hogy takarítsa ki az egész házat..
  • Svenson
    #22290
    Nem tudom, lehet. De amíg csak ott jön elő, nem foglalkozom vele.
  • Svenson
    #22289
    Lehet, hogy le kell bontanod a kerítést.

    Hát igen, a zárt körű klubokba nem könnyű bejutni. :)
  • Gné Era
    #22288
    Ez bug lehet,hogy nem tudsz ott fellépni?Ilyen nekem még nem volt,de eddig ugye nem vettem észre hibát,de minél többet játszom,ilyen kis apró hibák előjönnek..
  • Gné Era
    #22287
    Én meg a régi városban Sunsetben kitöröltem egy házat ott a dombon ahol a tenger van és oda építkeztem.De a garázst ugye csak az úthoz lehet építeni,különben rinyálnak,hogy nem tudnak kimenni..Így kicsit hülyén néz ki,mert a kocsinak is ott kell lennie az út mellett.Valószínű ,hogy a kerítéssel is ez a baj.Nem tudom hogyan oldjam meg. Ráadásul ahonnan majdnem elkéstem,az az első zárt körű fellépésem volt.
  • Svenson
    #22286
    Ezekkel az újságosgyerekekkel csak a baj van. :D

    Nekem meg van egy helyszín, ahol valamiért nem tud fellépni a csaj. Csak fogja a fejét, és dühöng, a színpadon meg mászkálnak a nézők. Csak mindig elfelejtem, hogy oda ne menjen fellépésre.

    Amúgy most már kíváncsi vagyok, mi lesz a 10. szint, mert most a 9-en van, és szupersztár. Innen még hova lehet fejlődni?
  • Gné Era
    #22285
    Most vettem észre,a postás fiú ott nyöszörög,hogy nem bírja letenni az újságot,erre nézem..fut hátra a telek végébe,azt ott ledobja,de fele újság bent van a kerítésben.Próbáltam átrendezni a kerítésemet,hogy a postaládánál meg a kukánál nagyobb legyen a hely,akkor meg a csaj rinyált,hogy nem tud kimenni,majdnem elkéstem az előadásomról..Francba..
  • Svenson
    #22284
    Tudom, én is szoktam, de most az autót akarom. Az meg sok pont. Még hiányzik 5000 pont hozzá.