44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #22764
    Már menteni sem tudok, 16-os hibakód. :DDDDDDD LOL
  • kem001
    #22763
    Köszi, hogy megnézted
  • mtszk
    #22762
    No, hát a tegnapi akadozás miatt csináltam egy töredezettségmentesítést, de hát nem javult, sőt. Talán megint megoldás lenne a költözés, csak hát a kertemben ott virít az életgyümi, azt meg nem hagynám így kárba menni. Hm, bosszantó.
  • mtszk
    #22761
    :))))
  • Ironman2
    #22760
    Azta.Mekkora segge lett neki!
  • Joschka
    #22759
    No, kérem el utaztam hát ígéretemhez hűen nyaralni egyet...Kínát választottam, de nem akadt nálam ott sem a játék. Eléggé gyorsan be is töltött oda utazáskor és haza téréskor is...pedig azért nekem is van néhány száz megabájtnyi cuccom a játékba telepítve.

    A hitelesség kedvéért néhány kép kínáról és a hazatérésről.








  • Ironman2
    #22758
    Ezek jo progik.Mondjuk jó a win7 töredezettségmentesítője is alapból.
  • Ironman2
    #22757
    Ja.Lehet.Akkor én értettem félre.Alul megnyitod a tálcán megint a sárga ikont,rámész a számítógép feliratra,és ott van felül hogy Programok eltávolitása,vagy módositása.Azon belül kikeresed a játékokat,és mindegyiknél rámész felül az eltávolitásra egyenként
  • mtszk
    #22756
    Van néhány tippem.

    Eltávolításhoz a Revo Uninstaller program javasolt (registryből is töröl mindent): Revo Uninstaller

    Töredezettségmentesítésre pedig itt egy jó ingyenes progi: Smart Defrag 2.3.

    Remélem segítettem.
  • Svenson
    #22755
    Szerintem azt kérdezte, hogy törölje a telepített játékot.
  • Ironman2
    #22754
    Leszedés az nem ebbe a topikba tartozik,itt vásárolunk játékot.
  • Gné Era
    #22753
    azt sem tudom hogyan kell leszedni?, sorrend??
  • Gné Era
    #22752
    az összeset?? jesszusom..az nekem nem fog menni:((( ahhoz tényleg hülye vagyok..
  • Ironman2
    #22751
    Ugyanez lehet a gond Gné Eránál is.Ujra kell rakni sajnos az egész játékot,és a kiegészitőket.Erre a három dologra kell figyelni:

    1 Alapot felrakod
    2 1.33-as patchet telepited rá
    3 Utánna jöhet az összes kieg
  • Ironman2
    #22750
    Van akinél jól megy az új javítással,valakinél meg szarul megy,szerintem nálad egy ujratelepités kellene,mert ezek már súlyos hibák.Valószinüleg fel voltak régebben patchelve a kiegészítők is.
  • Stickee
    #22749
    Értem. Köszönöm
  • Svenson
    #22748
    Itt fönt van a warez, a simsé. Ugyanazok a fiúk vannak ott is, mint itt, csak most már szigorúbban veszik (elvileg), hogy ez a játékélmény topik.
  • Stickee
    #22747
    Értem. A sima warez topikra gondolsz? Vagy van külön sims? Egyébként mióta eszemet tudom mindig segítettek itt, amikor elakadtam. :)
  • Gné Era
    #22746
    basszus..hát tegnap én is feltettem. azóta szarakodik a játék..most mi csináljak??ha leszedem a vár a színpadot,és újra felteszem?? nem oldja meg??
  • kem001
    #22745
    Rendben van, köszi.
  • Svenson
    #22744
    Értem, akkor is jobb, ha a másik topikban próbálkozol, mert itt nem fognak segíteni a fiúk. Sajnos én se tudok, mert telepíteni nem én szoktam.
  • Joschka
    #22743
    Még nem voltam nyaralni, de ma elmegyek a kedvetekért, hogy meg lessem ott akad e-vagy nem, azt be fogok az észrevételeimről számolni.
  • Joschka
    #22742
    Az volt a gond, hogy előtte a telepítésekkor fel engedtem rakatni a lemezekről az ott levő frissítéseket és utána még ráadásul rá tettem a tetejébe az 1.33-ast. Na ez volt a baj!
  • kem001
    #22741
    Joschka! Nyaralással most nincsenek hibák a játékban?
  • Stickee
    #22740
    Az volt az első, amit megnéztem. De az alapján sem megy. Nem vagyok kezdő Sims terén, de a telepítéssel mindig megszenvedek.
  • Gné Era
    #22739
    Jóska neked mi gondod volt az 1.33-as patchal??
  • Joschka
    #22738
    Ne nevessé (a kopaszon:) ) ez még csak a 2.szint, itt még csak ilyen égő rongyokkal hadonászik...
  • Gné Era
    #22737
    tiszta ideg vagyok:((
  • Svenson
    #22736
    Ha itt fölül rákattintasz a képnél a menüre, meglátod a FAQ-ot. Ott le van írva, hogy kell telepíteni. Ha mégse megy, akkor a másik topikban tudnak segíteni (warez topik).
  • Joschka
    #22735
    Igen, de az még a régi telepítésnél volt. Ez most egy "másik" klónja az iPsének...(énekelni meg én is tudok), úhyhogy inkább valami ügyességi szakmát választottam neki.
  • Stickee
    #22734
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni telepítéssel kapcsolatban. Valaki fel tudna venni chatre, és tudna segíteni?
    Előre is köszi
  • mtszk
    #22733
    talán költözz el egy új városba, vagy utazz el vhova. csak egy ötlet.
  • Gné Era
    #22732
    resetsim sem javítja meg..nem ragad be a sim..nem azzal van a gond..
  • Svenson
    #22731
    Nem megyünk át a warezba?
  • Svenson
    #22730
    Az lehet. Különben lehet, hogy jobban jár az ember, ha nem teszi fel a patch-okat, mert eddig én nem vettem észre, hogy bármit is javítana.
  • mtszk
    #22729
    resetsim?
  • Gné Era
    #22728
    csak épp azóta van ez,mióta felraktam..tök ideg vagyok..jöhetne valamelyik fiú..és neked is azért nem enged fellépni,azon a helyen amit mondtál..simán eltűnik a parancsikon..
  • Svenson
    #22727
    Ha nem rakod fel, akkor se biztos, hogy nem hülyült volna meg. Tudod, hogy ez egy ilyen játék. :(((
  • Svenson
    #22726
    Ez igen.
  • Gné Era
    #22725
    erről beszélek: